اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
    دوست عزيز ماله منم همين پيغامو ميده ديشب ميشد ولي الان...
    يعني به خاطر شلوغي سرورهاي اپل هست
    !!!!!!
    عجيبه،؟
    دفعه قبل اين مشكلو نداشتم

نظر

• بلاخره تونستم اینو به حالت dfu ببرم!!! امیدوارم درست بشه مرسی از همه که خیلی کمک کردن

نظر

• باگها برطرف شدن یا هنوزم باگ داره ؟

نظر

• سلام دوستان

چطور میشه با idm دانلود کرد؟؟

هر کاری میکنم نمیشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mansoorj نمایش پست ها
            سلام دوستان

چطور میشه با idm دانلود کرد؟؟

هر کاری میکنم نمیشه...
            لینک دانلود رو بکشید به محیط برنامه idm تا شروع کنه.
            یا لینک رو کپی کنید و در idm از طریق گزینه add url دانلود کنید.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• آقا برای شما هم توی نوتیفیکیشن سنتر علامت ضربدر گوشه هر نوتیفیکیشن دیده نمیشه ؟ به نظرم مشکی شدن نوتیفیکیشن سنتر یه باگ بزرگه و به جای پیشرفت نسبت به بتا۲ پسرفت کرده همینطورمات شدن کنترل سنتر !!! شکل بنر دادن نوتیفیکیشن ها هم که آدم رو یاد گوشی در حد ۱۱۰۰ نوکیا میندازه :-( بگزریم از این باگ که وقتی دوبار سریع صفحه رو قفل میکنم و باز میکنم یا فولدر ها رو باز و بسته میکنم بعضی وقتا ردیف و ستون آیکونها تکون میخوره و کج وکوله میشه برا یک ثانیه ، وقتی یه شماره که عکس گزاشتید براش رو باهاش تماس میگیرید اسمش و علامتهای اسپیکر و غیره رو روی یک پس زمینه تمام مشکی نمایش میده !
              خلاصه فعلا که ناامید شدم به جای پیشرفت نسبت به بتا ۲ بیشتر چیزها پسرفت کرده ، بزرگترین پیشرفتش فکر کنم کلفت شدن خط لود در سافاری و یا مسیج در حال ترسال باشه که افکت ios6 خیلی قشنگتر بوده و کلفت و باریکی خط ios7 دردی رو درمون نمیکنه !
              در کل باید بگم تا اینجای کار من ساعتها با جزئیات هر برنامه ور رفتم و قیافه ش رو نگاه کردم هرچی فکر میکنم ios6 جزئیات قشنگتری داشت و شاید همونها با رنگ و لعاب این ورژن میتونست چیز بهتری باشه ولی خوب اینم میدون که حدود ۳ ماه تا نسخه نهایی زمان باقی مونده و خوب باید منتظر نسخه فاینال بود . امید وارم جانی ایو ناامید نکنه طرفدارهای اپل رو چون به شخصه اسکات فورستال رو خیلی قبول داشتم و با رفتنش حتما باید یه جایگزین قویتر کار کنه وگرنه که ios هم یه چیز دم دستی و غیر خاص مثل آندروید میشه !
              راستی یادم رفت اینم بگم که وقتی میخوام چیزی رو سرچ کنم توی دستگاه یعنی از وسط صفحه به پایین میکشم تا نوار سرچ بیاد ، هرچیزی که تایپ کنم هیچ نتیجه ای برای سرچ نمیاره !!!!
              این دیگه خداییش شاهکار بود نه ؟! ios خسته است حال نداره بگرده :-)

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjaad نمایش پست ها
                آقا برای شما هم توی نوتیفیکیشن سنتر علامت ضربدر گوشه هر نوتیفیکیشن دیده نمیشه ؟ به نظرم مشکی شدن نوتیفیکیشن سنتر یه باگ بزرگه و به جای پیشرفت نسبت به بتا۲ پسرفت کرده همینطورمات شدن کنترل سنتر !!! شکل بنر دادن نوتیفیکیشن ها هم که آدم رو یاد گوشی در حد ۱۱۰۰ نوکیا میندازه :-( بگزریم از این باگ که وقتی دوبار سریع صفحه رو قفل میکنم و باز میکنم یا فولدر ها رو باز و بسته میکنم بعضی وقتا ردیف و ستون آیکونها تکون میخوره و کج وکوله میشه برا یک ثانیه ، وقتی یه شماره که عکس گزاشتید براش رو باهاش تماس میگیرید اسمش و علامتهای اسپیکر و غیره رو روی یک پس زمینه تمام مشکی نمایش میده !
                خلاصه فعلا که ناامید شدم به جای پیشرفت نسبت به بتا ۲ بیشتر چیزها پسرفت کرده ، بزرگترین پیشرفتش فکر کنم کلفت شدن خط لود در سافاری و یا مسیج در حال ترسال باشه که افکت ios6 خیلی قشنگتر بوده و کلفت و باریکی خط ios7 دردی رو درمون نمیکنه !
                در کل باید بگم تا اینجای کار من ساعتها با جزئیات هر برنامه ور رفتم و قیافه ش رو نگاه کردم هرچی فکر میکنم ios6 جزئیات قشنگتری داشت و شاید همونها با رنگ و لعاب این ورژن میتونست چیز بهتری باشه ولی خوب اینم میدون که حدود ۳ ماه تا نسخه نهایی زمان باقی مونده و خوب باید منتظر نسخه فاینال بود . امید وارم جانی ایو ناامید نکنه طرفدارهای اپل رو چون به شخصه اسکات فورستال رو خیلی قبول داشتم و با رفتنش حتما باید یه جایگزین قویتر کار کنه وگرنه که ios هم یه چیز دم دستی و غیر خاص مثل آندروید میشه !
                راستی یادم رفت اینم بگم که وقتی میخوام چیزی رو سرچ کنم توی دستگاه یعنی از وسط صفحه به پایین میکشم تا نوار سرچ بیاد ، هرچیزی که تایپ کنم هیچ نتیجه ای برای سرچ نمیاره !!!!
                دوستم شما که خودت خسته تری یکم پستها رو میخوندی متوجه میشدی سیاهی نوتیفیکشن سنتر و ماتی کنترل سنتر رو میشه از تو تنظیمات فعال و غیر فعال کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjaad نمایش پست ها
                  آقا برای شما هم توی نوتیفیکیشن سنتر علامت ضربدر گوشه هر نوتیفیکیشن دیده نمیشه ؟ به نظرم مشکی شدن نوتیفیکیشن سنتر یه باگ بزرگه و به جای پیشرفت نسبت به بتا۲ پسرفت کرده همینطورمات شدن کنترل سنتر !!! شکل بنر دادن نوتیفیکیشن ها هم که آدم رو یاد گوشی در حد ۱۱۰۰ نوکیا میندازه :-( بگزریم از این باگ که وقتی دوبار سریع صفحه رو قفل میکنم و باز میکنم یا فولدر ها رو باز و بسته میکنم بعضی وقتا ردیف و ستون آیکونها تکون میخوره و کج وکوله میشه برا یک ثانیه ، وقتی یه شماره که عکس گزاشتید براش رو باهاش تماس میگیرید اسمش و علامتهای اسپیکر و غیره رو روی یک پس زمینه تمام مشکی نمایش میده !
                  دوست عزیز قبل از ایراد گرفتن جستجو کنید. اون حالت رفتن شیشه ای یک گزینه هست که خاموش کنید درست میشه: به Settings>General>Accessibility>Increase Contrast برید و خاموش کنید

در ضمن سرچ هم کار می کنه! بقیه مشکلات هم با خاموش کردن این درست میشه
                  ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 09-07-2013, 07:29 PM

نظر

• سلام. من امروز ios 7 beta 3 رو دانلود کردم و روی گوشی iphone 4s نصب کردم ولی بامشکل Activation error مواجه شدم. و متن error به شرح زیر است:
                    This device is not registered as part of the iphone devoloper program .if you are a member of the program.
                    حالا میتوان کاری کرد که همین ios 7 بالا بیاید.؟
                    و یا میشود دانگرید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi_if نمایش پست ها
                      سلام. من امروز ios 7 beta 3 رو دانلود کردم و روی گوشی iphone 4s نصب کردم ولی بامشکل Activation error مواجه شدم. و متن error به شرح زیر است:
                      This device is not registered as part of the iphone devoloper program .if you are a member of the program.
                      حالا میتوان کاری کرد که همین ios 7 بالا بیاید.؟
                      و یا میشود دانگرید کرد؟
                      udid ثبت کرده بودین؟

نظر

• چطور باید udid ثبت کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi_if نمایش پست ها
                          چطور باید udid ثبت کنم؟
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            دوست عزیز قبل از ایراد گرفتن جستجو کنید. اون حالت رفتن شیشه ای یک گزینه هست که خاموش کنید درست میشه: به Settings>General>Accessibility>Increase Contrast برید و خاموش کنید

در ضمن سرچ هم کار می کنه! بقیه مشکلات هم با خاموش کردن این درست میشه
                            سرچ رو خودم تونستم فعال کنم بعدش ولی بقیه چیزا مثل زشت بودن مدل لود و نوتیفیکیشن مثلا مسیج وقتی توی یک برنامه دیگه هستیم میاد بالای صفحه که واقعا افتضاحه و کلا بی حال و خسته کننده بودن صفحه مربوط به موزیک در حال پخش وخیلی چیزای دیگه ، اینا همه ایراد های این ورژن هستن و البته طرز حرف زدن شما یجوریه انگار من گوشیم سامسونگه و اومدم به ios گیر الکی بدم ، نه آقا جون من سالهاست آیفون دارم و طرفدار اپل هم هستم ولی وقتی توی این ورژن گند زده خوب باید گفت و پذیرفت هرچند که فعلا بتا۳ هستش و تا فاینال خیلی مونده ولی خوب یه سری چیزا که ظاهرش زشت شده مثل موزیک بعید میدونم تا آخر تغییر کنه همه انها بعلاوه اینکه کلا سیستم عامل سفید شده یعنی خیلی سفیده یعنی یکی مثل من که زیاد با گوشی ور میر چشماش زود از این همه صفحات سفید خسته میشه
                            حالا باز بیا بگو نه خوشرنگه ، منم دارم اینجا بر اساس مشاهداتم نظر میدم حالا افراد مختلف شاید اومدن و خوندن و اونا هم یا موافق هستند یا مخالف
                            بابت آدرس Setting هم ممنون
                            ویرایش توسط sajjaad : https://i-phone.ir/forums/member/63462-sajjaad در ساعت 09-07-2013, 08:15 PM

نظر

• دوستان چرا پولتون رو دور میریزید؟
                              برای ios 7 هیچ نیازی به ثبت udid نیست.
                              کافیه به آخرین ورژن ios 6 ریستور کنید بعد از طریق iTunes به ios7 بتا ۱ آپدیت کنید بعدم راحت به beta3 آپدیت کنید همین

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                                دوستان چرا پولتون رو دور میریزید؟
                                برای ios 7 هیچ نیازی به ثبت udid نیست.
                                کافیه به آخرین ورژن ios 6 ریستور کنید بعد از طریق iTunes به ios7 بتا ۱ آپدیت کنید بعدم راحت به beta3 آپدیت کنید همین
                                چند بار به بتا رفتید؟ اولا که نه هزینه ی زیادی هست برای کسی که آیفون خریده نه پول دور ریختنه. بلکه اگه یه روز اپل بخواد می تونه تمام شماهایی که بدون udid رفتید رو قفل کنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X