اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ممنون از راهنماییتون
    تمام مراحل رو رفتم ولی متاسفانه آیتونز در حالت ریستور ارور 3194 رو داره. راه حلش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shvt53 نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییتون
      تمام مراحل رو رفتم ولی متاسفانه آیتونز در حالت ریستور ارور 3194 رو داره. راه حلش چیه؟
      به آدرس زیر برید
      C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts
      فایل Hosts رو با notepad باز کنید
      خط زیر رو پاک کنید و سیو کنید و کامپیوتر رو هم ریبوت کنید
      gs.apple.com 74.208.105.171
      بعد ریستور کنید
      ویرایش توسط iExit : https://i-phone.ir/forums/member/91994-iexit در ساعت 21-07-2013, 01:37 AM

نظر

• فایل host رو باز کرئم ولی این خط رو نداشت
        حسابی گیج شدم!!!

نظر

فایل host رو باز کرئم ولی این خط رو نداشت
          حسابی گیج شدم!!!
          فایل هاست رو پاک کن ریستارت کن

نظر

فایل host رو باز کرئم ولی این خط رو نداشت
            حسابی گیج شدم!!!
            دوست عزيز برنامه ي ايتولز رو به ويندوز نصب كن و دستگاهتو به كامپيوتر وصل كن و يوديد كد رو بگير و يوديد ثبت كن منم مشكل شما رو داشتم.

نظر

• کمک!!!
              گوشیم هنگه
              چیکار کنم؟
              فایل هاست رو پاک کنم برای ویندوزم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

کمک!!!
                گوشیم هنگه
                چیکار کنم؟
                فایل هاست رو پاک کنم برای ویندوزم مشکلی پیش نمیاد؟
                خوب راه حل دادیم دیگه، خیر مشکلی نیست بعد ریستارت خودش با تنظیمات پیش فرض یکی دیگه ایجاد می کنه

نظر

• فایل هاست رو پاک کردم و دستگاه رو هم ریستارت
                  حالا ارور 3014 رو میده
                  شدیدا به کمک احتیاج دارم
                  دوستان چیکار باید کنم؟

نظر

فایل هاست رو پاک کردم و دستگاه رو هم ریستارت
                    حالا ارور 3014 رو میده
                    شدیدا به کمک احتیاج دارم
                    دوستان چیکار باید کنم؟
                    دوست عزيز همون كاري كه گفتمو انجام بده مشكلت حل ميشه منم دولوپر نبودم و پيغام شما رو ميداد ولي يوديد ثبت كردم اكتيو شد.در ضمن من منظورم ايتولز نه ايتونز!!
                    ویرایش توسط arad olfati : https://i-phone.ir/forums/member/108719-arad-olfati در ساعت 21-07-2013, 11:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                      دوست عزيز برنامه ي ايتولز رو به ويندوز نصب كن و دستگاهتو به كامپيوتر وصل كن و يوديد كد رو بگير و يوديد ثبت كن منم مشكل شما رو داشتم.
                      به امید خدا گوشیم از هنگ دربیاد اینکارو حتما میکنم ولی اول باید گوشیم رو درست کنم و جالبه که اصلا نمیدونم چیکار باید کرد و تهران هم نیستم که ببرم بدم درستش کنن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                      دوست عزيز همون كاري كه گفتمو انجام بده مشكلت حل ميشه منم دولوپر نبودم و پيغام شما رو ميداد ولي يوديد ثبت كردم اكتيو شد.
                      آراد عزیز لطفا اگر ممکنه راهنماییم کن که به این خطم شدیدا نیاز دارم
                      pls

نظر

دوست عزيز همون كاري كه گفتمو انجام بده مشكلت حل ميشه منم دولوپر نبودم و پيغام شما رو ميداد ولي يوديد ثبت كردم اكتيو شد.در ضمن من منظورم ايتولز نه ايتونز!!
                        الان ۳ روزه دولوپر سنتر بستست و امکان ثبت نیست و گفته شده تا ۵ شنبه هم بسته خواهد ماند . پس ایشون باید دانگرید کنند و فعلا نمی تونن به ۷ برن.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط shvt53 نمایش پست ها
                        به امید خدا گوشیم از هنگ دربیاد اینکارو حتما میکنم ولی اول باید گوشیم رو درست کنم و جالبه که اصلا نمیدونم چیکار باید کرد و تهران هم نیستم که ببرم بدم درستش کنن

- - - - - - - - - -

آراد عزیز لطفا اگر ممکنه راهنماییم کن که به این خطم شدیدا نیاز دارم
                        pls
                        حتما لازم نیست که به کسی نشون بدید. ارور ۳۰۱۴ هم از وابسته های ۳۹۱۴ هست و به هاست ربط داره.

شما از کامپیوتر دیگه استفاده کن، یا یکبار هاست رو پاک کن و آیتونز رو پاک کن و مجددا آیتونز رو نصب کن. ولی دستگاه دیگه امتحان کنی بهتره.

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          الان ۳ روزه دولوپر سنتر بستست و امکان ثبت نیست و گفته شده تا ۵ شنبه هم بسته خواهد ماند . پس ایشون باید دانگرید کنند و فعلا نمی تونن به ۷ برن.

- - - - - - - - - -

حتما لازم نیست که به کسی نشون بدید. ارور ۳۰۱۴ هم از وابسته های ۳۹۱۴ هست و به هاست ربط داره.

شما از کامپیوتر دیگه استفاده کن، یا یکبار هاست رو پاک کن و آیتونز رو پاک کن و مجددا آیتونز رو نصب کن. ولی دستگاه دیگه امتحان کنی بهتره.
                          ولي تو سايته اپل نوشته إمكان دانگريد وجود نداره. در ضمن اگر از خود گوشي دانلود كرده باشند بايد از سايت ios6 رو دانلود كنن.

نظر

ولي تو سايته اپل نوشته إمكان دانگريد وجود نداره. در ضمن اگر از خود گوشي دانلود كرده باشند بايد از سايت ios6 رو دانلود كنن.
                            اخرین ورژن 6
                            dfu
                            ریستور

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

ممنون از راهنماییتون. هاست و آیتونز رو پاک میکنم و دوباره آیتونز رو نصب میکنم. امیدوارم درست بشه

نظر

سایت اپل از زمان iOS 3 بتا این رو میگه ...

مگه میشه از DFU به آخرین نسخه رسمی نرفت؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X