اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 3

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohamad-jj نمایش پست ها
    سلام دوستان. من تقریبا 10 روز پیش با ثبت UDID به 7 بتا 2 رفتم. و چند روز پیش مغازه دار واسم کلی نرم افزار و بازی اورجینال ریخت. حالا من سوالم این بود که اگر با ota به beta 3 برم اون نرم افزارام میپره؟؟؟؟؟
    خیر نمیپره

نظر

• این وظیفه اپله که از رفتن غیر دولوپر ها به بتا جلوگیری کنه پس حالا که جلوگیری نکرده شما با آپدیت کار غیرقانونی نکردی و اپل به هیچ وجه نمیتونه گوشی رو لاک کنه اگه این کاره بود گوشی های imei unlock رو لاک میکرد. نکنید این کارها رو خدا رو خوش نمیاد ؛)

نظر

• با تشکر از دوست عزیز حسین آقا.
        میدونم اینجا جای این سوال نیست. ولی میدونید که این مغازه دارا جطوری این نرم افزارارو میریزن؟؟ آخه همشونم پولیه. مطمینم هستم که از 25pp استفاده نکرد.

نظر

با تشکر از دوست عزیز حسین آقا.
          میدونم اینجا جای این سوال نیست. ولی میدونید که این مغازه دارا جطوری این نرم افزارارو میریزن؟؟ آخه همشونم پولیه. مطمینم هستم که از 25pp استفاده نکرد.
          خب اون ها برنامه ها رو میخرن و برای چندین دستگاه نصب میکنن و پولی بیشتر از پولی که بابت خریدن app ها به دست میارن

نظر

• خب الان یکی از دوستای منم میخره ولی رو گوشی من اجرا نمیشه. یه لمی داره که من بلد نیستم. در ضمن تمام سوالام در مورد گوشی بدون جیلبریک بود دوستان.
            ممنون میشم کمک کنید منو. با سپاس از مدیریت سایت
            ویرایش توسط mohamad-jj : https://i-phone.ir/forums/member/62329-mohamad-jj در ساعت 09-07-2013, 09:47 PM

نظر

خب الان یکی از دوستای منم میخره ولی رو گوشی من اجرا نمیشه. یه لمی داره که من بلد نیستم. ممنون میشم کمک کنید منو. با سپاس از مدیریت سایت
              دوست عزیز نصب نرم افزار بر روی چندین دیواس با یک اپل ایدی هیچ محدودیتی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                این وظیفه اپله که از رفتن غیر دولوپر ها به بتا جلوگیری کنه پس حالا که جلوگیری نکرده شما با آپدیت کار غیرقانونی نکردی و اپل به هیچ وجه نمیتونه گوشی رو لاک کنه اگه این کاره بود گوشی های imei unlock رو لاک میکرد. نکنید این کارها رو خدا رو خوش نمیاد ؛)
                چه اصراری هم روی حرفت داری ماشالله. imei unlock قانونیه محض اطلاع. لاک رو کی میکنه؟ اپراتور. آنلاک رو کی می کنه؟ باز هم اپراتور . این وسط اصلا ربطی به اپل نداره. اپل فقط سفارش میگیره از اپراتور که این هارو لاک بزنه!!! کار کاملا قانونی هست و در تمام قسمت های دولوپر نوشته شده نباید به غیر دولوپر فایل هارو بدید .

نظر

• میدونم. ولی اپل آیدی من با اون یارو یا دوستم فرق میکنه که؟؟؟؟

نظر

خب الان یکی از دوستای منم میخره ولی رو گوشی من اجرا نمیشه. یه لمی داره که من بلد نیستم. در ضمن تمام سوالام در مورد گوشی بدون جیلبریک بود دوستان.
                    ممنون میشم کمک کنید منو. با سپاس از مدیریت سایت
                    همونطور که حسین جان گفت چیز خاصی نداره. با یک id می تونید بی نهایت device برنامه بریزید

نظر

میدونم. ولی اپل آیدی من با اون یارو یا دوستم فرق میکنه که؟؟؟؟
                      خوب اگه برنامه هایی که اون خریده رو می خواهید بریزید باید با id اون وارد بشید دیگه!!

نظر

• دوستان این ارور میده، this iphone could not be restured.an uknown eror occurred

نظر

• نوشته اصلی توسط Farnood Gh نمایش پست ها
                          من برای 4S دانلود کردم. وقتی میخوام نصب کنم ارور میده:

The iPhone "Farnood" could not be restored. this device isn't eligible for the requested build.
                          ینی یه نفر نیست منو راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                            چه اصراری هم روی حرفت داری ماشالله. Imei unlock قانونیه محض اطلاع. لاک رو کی میکنه؟ اپراتور. آنلاک رو کی می کنه؟ باز هم اپراتور . این وسط اصلا ربطی به اپل نداره. اپل فقط سفارش میگیره از اپراتور که این هارو لاک بزنه!!! کار کاملا قانونی هست و در تمام قسمت های دولوپر نوشته شده نباید به غیر دولوپر فایل هارو بدید .
                            یعنی at&t لنگ ۲ دلاره که گوشی که باید ماهی خدا تومن شارژ بده رو آنلاک کنه حالا کاری به دوستان ندارم که ۹۰ هزار تومن از خلق الله میگیرن ولی قیمت آنلاک کردن ۲ دلاره که از طریق اپرا تور هم نیست و کار دلاله
                            بعید میدونم بی اطلاع باشین ولی متاسفانه فقط به خاطر نبود کردیت کارت تو ایران یه سری دارن پول های الکی در میارن

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                              یعنی at&t لنگ ۲ دلاره که گوشی که باید ماهی خدا تومن شارژ بده رو آنلاک کنه حالا کاری به دوستان ندارم که ۹۰ هزار تومن از خلق الله میگیرن ولی قیمت آنلاک کردن ۲ دلاره که از طریق اپرا تور هم نیست و کار دلاله
                              بعید میدونم بی اطلاع باشین ولی متاسفانه فقط به خاطر نبود کردیت کارت تو ایران یه سری دارن پول های الکی در میارن
                              ببخشید وسط بحث وارد میشم میشه منبع این صحبتتون که آنکلاک کردن هزینش 2 دلاره رو بزارید خیلی کنجکاو شدم

نظر

• Swiftunlocks.com
                                خودم هم آیفونم رو از طریق همین سایت آنلاک کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X