اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا من این فایل ios 7 beta 2رو برای ایپد 2 وایفای دانلود کردم
    3 بار دانلودش کردم اما همش به صورت ناقص میاد
    یعنی من کل فایلو گرفتم میخوام باز کنم با power iso , transmac و ... همش میگه damage file
    لطفا یا فایلو درست کنید یا یه لینک دیگه بدید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
      اقا من این فایل ios 7 beta 2رو برای ایپد 2 وایفای دانلود کردم
      3 بار دانلودش کردم اما همش به صورت ناقص میاد
      یعنی من کل فایلو گرفتم میخوام باز کنم با power iso , transmac و ... همش میگه damage file
      لطفا یا فایلو درست کنید یا یه لینک دیگه بدید ممنون
      فایل درسته عزیز یکی از مدیران از همین فایل ریستور کرده آیپد ۲ وایفای

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
      7 رو ریختم قبلش از 6.1.3 بکاپ گرفته بودم. اما ظاهرا وقتی 7 رو بریزی بکاپی که همون اول میگیره رو جایگزین آخرین بکاپ میکنه . حالا هم که برگشتم به 6.1.3 دیگه وقتی میخوام بکاپ رو ریستور کنم اون بکاپ رو توی لیست نمیاره. چیکار کنم من؟؟ ای خدا بیچاره شدم یعنی؟
      پریده بکاپتون. چون بکاپ نسخه جدیدتر هم نمیشه روی نسخه قدیمی تر ریخت

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
      سلام آیفون 5 دارم ورژن 6.1.3 برای آپدیت به 7 بتا 2 باید اول برم به 6.1.4 ؟؟؟؟
      در ضمن برای آپدیت به 7 بتا 2 از گریق ویندوز توی آیتیونز دکمه شیفت+ریستور رو بزنم یا شیفت+ آپدیت رو؟؟
      اگر دستگاهتون جیلبریک نیست فرقی نمی کنه کدوم ورژن باشید

شیفت+آپدیت نیاز به ثبت udid نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

خب الان من فقط notes contancts messages رو هم نمیتونم هیچ جوری برگردونم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
          خب الان من فقط notes contancts messages رو هم نمیتونم هیچ جوری برگردونم؟
          اگر در iCloud بکاپ داشته باشید که میاد. اما اگر نیست شاید بتونید از برنامه iPhone Backup Extractor کمک بگیرید. آموزشش در انجمن هست

نظر

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

اگر دستگاهتون جیلبریک نیست فرقی نمی کنه کدوم ورژن باشید

شیفت+آپدیت نیاز به ثبت udid نداره
            بعد میتونم به 6.1.3 دوباره برگردم؟؟؟یا اینکه نه باید به 6.1.4 برم ؟؟
            اگه میتونم برگردم به 6.1.3 اونوقت چجوری از 6.1.3 بک آپ بگیرم؟؟

نظر

• با سلام
              دوستان دو تا سوال داشتم
              من udid رو ثبت کردم حالا میخوام به ورژن 7 برم
              دو تا سوال داشتم
              اول اینکه ورژن iosم الان 6.1.4 هست؛ بخوام روی 7 برم و بعدش به هر دلیلی خوشم نیاد و بخوام بگردم میتونم به همین 6.1.4 برگردم یا خیر؟ و اینکه چطوری باید برگردم؟
              دوم اینکه این بکاپ که توی 6.1.4 گرفتم رو چطوری یه جایی ذخیره کنم که بعدا اگه خواستم از 7 بیام به 6.1.4 بتونم از همین بکاپ استفاده کنم؟ چون گویا اگه 7 بکاپ بگیره دیگه نمیتونم روی نسخه قدیمی برگردونمش...
              ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
                بعد میتونم به 6.1.3 دوباره برگردم؟؟؟یا اینکه نه باید به 6.1.4 برم ؟؟
                اگه میتونم برگردم به 6.1.3 اونوقت چجوری از 6.1.3 بک آپ بگیرم؟؟
                خیر باید به آخرین نسخه نهایی برید که میشه 6.1.4

بکاپ ۶.۱.۳ رو می تونید روی ۶.۱.۴ ریستور کنید. به آیتونز وصل کنید و Backup رو انتخاب کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط joe_satriani نمایش پست ها
                با سلام
                دوستان دو تا سوال داشتم
                من udid رو ثبت کردم حالا میخوام به ورژن 7 برم
                دو تا سوال داشتم
                اول اینکه ورژن iosم الان 6.1.4 هست؛ بخوام روی 7 برم و بعدش به هر دلیلی خوشم نیاد و بخوام بگردم میتونم به همین 6.1.4 برگردم یا خیر؟ و اینکه چطوری باید برگردم؟
                دوم اینکه این بکاپ که توی 6.1.4 گرفتم رو چطوری یه جایی ذخیره کنم که بعدا اگه خواستم از 7 بیام به 6.1.4 بتونم از همین بکاپ استفاده کنم؟ چون گویا اگه 7 بکاپ بگیره دیگه نمیتونم روی نسخه قدیمی برگردونمش...
                ممنون میشم کمک کنید.
                سلام

سوال اولتون بله می تونید از نسخه بتا به آخرین نسخه نهایی برگردید. باید فایل ۶.۱.۴ رو دانلود کنید و ریستور کنید

سوال دومتون هم اگر از iOS 7 بکاپ نگیرید مشکلی ایجاد نمیشه

نظر

بکاپ ۶.۱.۳ رو می تونید روی ۶.۱.۴ ریستور کنید. به آیتونز وصل کنید و Backup رو انتخاب کنید

- - - - - - - - - -

سلام

سوال اولتون بله می تونید از نسخه بتا به آخرین نسخه نهایی برگردید. باید فایل ۶.۱.۴ رو دانلود کنید و ریستور کنید

سوال دومتون هم اگر از iOS 7 بکاپ نگیرید مشکلی ایجاد نمیشه
                  با سلام
                  ممنون از راهنماییتون
                  آخه میخوام یه چند روز ازش استفاده کنم و مجبور میشم حتما بک آپ بگیرم...اگه بشه راهنمایی کنید که همین بک آپی که میگیرم رو بشه یه جا نگهش دارم تا برگشتم بریزمش خیلی خوب میشه!

نظر

• اینکه بلافاصله بعد ریستور خودش یه بکاپ میگیره رو چجوری غیرفعال کنم ؟؟ که الان هرچی بدبختی دارم از اینه که بعد ریستور به 7 خودش همون اول بکاپ گرفت ریخت روی بکاپ قبلیم

نظر

• نوشته اصلی توسط joe_satriani نمایش پست ها
                      با سلام
                      ممنون از راهنماییتون
                      آخه میخوام یه چند روز ازش استفاده کنم و مجبور میشم حتما بک آپ بگیرم...اگه بشه راهنمایی کنید که همین بک آپی که میگیرم رو بشه یه جا نگهش دارم تا برگشتم بریزمش خیلی خوب میشه!
                      احتمالش کمه بتونید نگه دارید بکاپ رو. اما مسیر بکاپ ها اینجاست در ویندوز:

Windows XP:
                      \Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Windows Vista or Windows 7:
                      \Users\USERNAME\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                      اینکه بلافاصله بعد ریستور خودش یه بکاپ میگیره رو چجوری غیرفعال کنم ؟؟ که الان هرچی بدبختی دارم از اینه که بعد ریستور به 7 خودش همون اول بکاپ گرفت ریخت روی بکاپ قبلیم
                      کافیه وصل می کنید اون ضربدر نشان دهنده ی فرایند sync رو بزنید تا قطع شه. بعد هم بکاپ رو مثلا انتخاب کنید icloud. با سرعت اینترنت ایران اصلا نمیگیره بکاپ رو icloud

نظر

• دوستان من ايپدمو ريستور كردم به ios 7 بدون ثبت udid الان ايپدم اكتيو نميشه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط gresin نمایش پست ها
                          دوستان من ايپدمو ريستور كردم به ios 7 بدون ثبت udid الان ايپدم اكتيو نميشه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html
                          باید udid اکتیو کنید

نظر

ببخشید .اگه زمانی جیلبریک برای ورژن 6.1.3 بیاد به نطرتون هم زمان برای 6.1.4 هم میاد؟؟؟
                            در ضمن برای برگشت از بتا 7 به 6.1.4 ثبت یو دی آیدی نیاز هست یا نه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
                              ببخشید .اگه زمانی جیلبریک برای ورژن 6.1.3 بیاد به نطرتون هم زمان برای 6.1.4 هم میاد؟؟؟
                              در ضمن برای برگشت از بتا 7 به 6.1.4 ثبت یو دی آیدی نیاز هست یا نه؟؟
                              فک نکنم رو ios ۶ کار بکنند!
                              خیر

نظر

• الان من روی بتا 2 هستم ولی بکاپی که دارم روی بتا 1 هست! و وقتی میخوام از اون بکاپ استفاده کنم باز گوشی گیر میکنه! اینو باید چیکار کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X