اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    ببین عزیز ورژن بتاست، شما اصلا حق نداری اعتراض کنی به اپل، برای اینکه نسخه بتاست و فقط هم برنامه نویس درست حسابی باید این رو بریزه نه کاربر معمولی. این استیو جابز هم مثل بت شده براتون کنار بگذارید، زمان ios 5 بتا که بودند شاهکاراشون توی بتا ۱ و بتا ۲ وحشتناک بود !!!

- - - - - - - - - -

شما وقتی OTA می ریزید ریستارت دوم برگردوندن بکاپه
    دوست عزیز و محترم، شما بجای دیکتاتور بازی و اینکه بگی کی حق داره چی بگه به مسئولیتت توی این فروم برس و جواب دوستانی که منتظر جواب واسه سوالشون هستن رو بده! و الا که گذاشتن خبر و لینک دانلود کار شاقی نیست همه سایت ها خبر میذارن.
    ضمن اینکه اعتراض من و اعتراض یک برنامه نویس توی این مرحله در عمل هیچ فرقی نمیکنه نتیجه مثبتی به بار نمیاره، حداقل در این چند روزه.! کما اینکه از زبان دولوپرهای زیادی هم این اعتراض رو شنیدیم از حداقل صبح تا به الان. ای او اس جدید هم بخودی خود سیل انتقادات صاحب نظر ها رو به سمت خودش سرازیر کرده جانم!
    و استیوجابز، یکی از نوابغ عصر تکنولوژیه که کتاب ها در موردش نوشته شده و مستندهایی که ساخته شده. شما نمیتونی قضاوت کنی.

پی نوشت: قطعا روش اینه که به احتمال قریب به یقین اکانت من رو به خاطر این حرفها بلاک میکنین اما بیایم یاد بگیریم محیط فروم از حالت خفقان در بیاریم و به بهانه مدیر بودن از موضع بالا حرف نزنیم. انجمن ایفون به لطف member هاشه که اینجاست.
    یاحق

نظر

• دوستان من بخوام رو ایپدم iOS 7 نصب کنم باید شیفت و ریستور و بزنم Udid هم ثبت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
        دوستان من بخوام رو ایپدم iOS 7 نصب کنم باید شیفت و ریستور و بزنم Udid هم ثبت کردم
        بله دوست عزیز اگه با ویندوز کار میکنین شیفت رو بگیرین و بعد فایل دانلودی رو انتخاب کنین و اگر با OS کار میکنین کلید option رو فشار بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
          دوست عزیز و محترم، شما بجای دیکتاتور بازی و اینکه بگی کی حق داره چی بگه به مسئولیتت توی این فروم برس و جواب دوستانی که منتظر جواب واسه سوالشون هستن رو بده! و الا که گذاشتن خبر و لینک دانلود کار شاقی نیست همه سایت ها خبر میذارن.
          ضمن اینکه اعتراض من و اعتراض یک برنامه نویس توی این مرحله در عمل هیچ فرقی نمیکنه نتیجه مثبتی به بار نمیاره، حداقل در این چند روزه.! کما اینکه از زبان دولوپرهای زیادی هم این اعتراض رو شنیدیم از حداقل صبح تا به الان. ای او اس جدید هم بخودی خود سیل انتقادات صاحب نظر ها رو به سمت خودش سرازیر کرده جانم!
          و استیوجابز، یکی از نوابغ عصر تکنولوژیه که کتاب ها در موردش نوشته شده و مستندهایی که ساخته شده. شما نمیتونی قضاوت کنی.

پی نوشت: قطعا روش اینه که به احتمال قریب به یقین اکانت من رو به خاطر این حرفها بلاک میکنین اما بیایم یاد بگیریم محیط فروم از حالت خفقان در بیاریم و به بهانه مدیر بودن از موضع بالا حرف نزنیم. انجمن ایفون به لطف member هاشه که اینجاست.
          یاحق
          شما معنی دیکتاتوری رو بفهم بعد بیا فعالیت کن انجمن. آخی اگه کار شاقی نیست از ۱۱ شب تا ۵ صبح بیدار بمون و ۲۳ نوع فریمور رو دونه دونه و هرکدوم حجم ۱ گیگابایت حداقل رو آپلود کن تا معنای کار شاق رو بفهمی لینک مستقیم دیشب هیچ سایتی نداشته.
          دولوپر درست و حسابی به جای این حرف های مسخره می ره و در پنلی که اپل براش در نظر گرفته ایراد رو گزارش می کنه و مثل شما نیست که برای استفاده روزمره نصب کنه رو دستگاه اصلیش. تمام برنامه نویسان یک دستگاه تست دارند که نسخه های بتا رو روی اون نصب می کنند تا اینکه دستگاه اصلی و روزمره.
          من قضاوت نکردم فقط خواستم بگم که همچین بزرگش نکن. زمان خودش باگ هایی بود که واقعا مسقره به نظر میومد.

هر وقت بن شدی بیا این حرفا رو بزن ارزش بن رو نداری
          ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 25-06-2013, 09:31 PM

نظر

• دوستان من iOS 7 نصب کردم ولی وای فای نمی گیره چیکار کنم کا کنه ؟؟؟؟

نظر

• دوستان که دیکتاتور دیکتاتور می کنند اصلا تاحالا به معنی این کلمه فکر کردید؟ به خودتون زحمت این رو دادید که معنی این کلمه را در بیاورید؟
              دیکتاتور از dictatura لاتین می آید که به معنی یک قدرت دو قوه را همزمان به یک شخص مشخص می دادند تا قانون اساسی یا یک موضوع خاص را در یک باره زمانی مشخص حل کند و این قدرت از او گرفته می شد. این روزه نیز این کلمه به اشتباه به کار می رود و به معنی مکانیست که در آن یک شخص تمام قدرت را دارد:
              محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

پس خواهشا در انتخاب کلامت خود دقت کنید و هر چیز به ذهنتان می آید را فوری ننویسید.
              همان طوری که همکار عزیز فرمودند، وقتی که ایشون صرف آپلود این فایل ها کردند خیلی خیلی بیشتر از اون چیزیست که شما فکرش رو بکنید یا زمان دانلودتون. به نظر شما این همه زمان و هزینه و خستگی و ... چه سودی برای مدیر دارد؟ تنها سودش جواب های این چنین از سوی کاربران قدر نشناس است.
              در ضمن، طبق قوانین انجمن، خواهشا از این پست به بعد تاپیک را از هدفش خارج نکنید و برای سوال های خود به بخش سوالات و مشکلات مراجعه فرمایید
              with

نظر

• از دوست عزیز Arianismmm خواهشمندم یه رسیدگی به این عوضا بکنه.اسپم های گوناگونا پاک کنید.
                از ساله ۲۰۱۰ با این سایت اشنا شدم این دفعه اول این طوری شد.
                تایپک خودمم بعد مطالعه پاک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
                  ضمن اینکه اعتراض من و اعتراض یک برنامه نویس توی
                  یاحق
                  توصيه ميكنم يك بازنگري در خصوص معناي ديكتاتور پيش خودتون داشته باشيد
                  اولا اينكه فك نميكنم تعيين وظايف مدير هاي انجمن به عهده شما باشه و اگه با فعاليت در فروم اشنايي داشته باشيد مدير يا همون manager وظيفه اش تثبيت نظم و مديريت انجمن هست و اين كاربر ها هستند كه با تجربياتي كه بدست اوردند باقي كاربران رو راهنمايي ميكنند
                  اما ميبينيد كه مدير هاي ما هيچي كم نميزارن و براي اين طرز برخورد شما چيزي جز جمله معروف نمك خوردن و نمك دان شكستن نميشه گفت !!
                  شما هيچ جا رو ديشب نميتونستيد پيدا كنيد كه لينك مستقيم بتا ٢ اي او اس ٧ رو گذاشته باشه نه تنها در سايت هاي ايراني بلكه حتي در سايت هاي خارجي كه به همين منظور از عليرصا عزيز بابت زحمات شبانه روزي اش تشكر ميكنم
                  دوم اينكه درسته انجمن ايفون مديون تك تك اعضاش هست و از حضور و فعاليت تك تك شون تشكر ميكنيم اما با عضو شدن كاربران انجمن نميچرخه و اگه مدير هاي ما نبودن مطمنن باشيد خيلي از سايت هايي كه الان مشاهده ميكنيد در زمينه اپل فعاليت ميكنند اصلا وجود هم نداشتند پس يك مقدار سنجيده فكر و سخن بگيد و كار ديگران رو بي ارزش نكنيد

ممنون از همكاري ايندتون

نظر

• من می خوام آپدیت کنم ولی ارور میده frimware file is not compatible این ارور برای چی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arsoft نمایش پست ها
                      من می خوام آپدیت کنم ولی ارور میده frimware file is not compatible این ارور برای چی هست ؟
                      به نظر میرسه فایل دستگاه دیگری را دانلود کرده اید
                      with

نظر

• دوستان من برا ایپد ۴ دان کردم ولی اینا نوشته. (۱۴۶۰)
                        iPad3,6_7.0_11A4400f_Restore
                        این ماله ایپد ۳؟
                        من دو چاره بحران شخصیتم چکار کنم؟

نظر

• نه مطمئن هستم که ipad 2 - gsm رو دانلود کردم. می تونه از چیزه دیگه ای باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                            دوستان من برا ایپد ۴ دان کردم ولی اینا نوشته. (۱۴۶۰)
                            iPad3,6_7.0_11A4400f_Restore
                            این ماله ایپد ۳؟
                            من دو چاره بحران شخصیتم چکار کنم؟
                            دوست عزیز به خاطر تقریبا یکسان بودن آیپد ۳و۴ بهشون  iPad Whit retina display میگن و آیپذ ۳و۴ در کار نیست و این شباهت توی فریمورشون هم هست که ipad3,1 و ipad3,2 و ipad3,3 میشه نسل سوم و از ipad3,4 به بعد میشه آیپد نسل چهارم
                            پس نگران نباشید

نوشته اصلی توسط arsoft نمایش پست ها
                            نه مطمئن هستم که ipad 2 - gsm رو دانلود کردم. می تونه از چیزه دیگه ای باشه؟
                            دوست عزیز این میتونه به سیستمتون هم مربوط بشه مثلا برای من با مک همین ارور رو داد ولی با وبندوز زدم درست شد پس با دستگاه دیگه تست کنید
                            ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 25-06-2013, 09:10 PM
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط signor2
                              آقای مدیر بخش ویژه از این که میبینم از اطلاعات عمومی سرشار هستین واقعا خرسندم! دیکتاتور کلمه ایست که ریشه در زبان فرانسه دارد و نه لاتین
                              دیکتاتور به معنی دیکته کردن و بطور کلی تعیین تکلیف هست. توی عصر تکنولوژی و ویکیپدیا از شما بعیده. از امثال شما و arianismm بیش از این هم انتظار نمیره!! ضمنا لازمه اول یک دوره نحوه برخورد اجتماعی و اداب معاشرت به کادر این انجمن بدید. من فقط جواب حرف این آقا پسر رو دادم. اگه قراره ۱۱ شب تا ۶ صبح بشنن آپلود کنن برای دولوپر آپلود نکردن و برای کاربرای معمولی این کار شده پس حق نظر و اعتراض برای کاربر محفوظه. اگه هدف فروم همون چیزیه که اسمش هست یعنی دانلود ورژن بتا ۲، پس به اندازه ۱۱ صفحه از هدفش خارج شده آقای مدیر بخش ویژه
                              اینا رو میگم تا آقای علیرضا بیان ما رو لایق بدونن و به قول خودشون بن کنن

پی نوشت: تلفظ صحیح کلمه "مسخره" رو یاد بگیرین آقای علیرضا
                              عزیزم شما زبان فرانسه بلدید؟ فرانسه زندگی کردید یا لاتین خوندید؟ آیا از ریشه زبان سر در میارید؟ بنده هم فرانسه بلدم هم اسپانیایی و هم ایتالیایی و انگلیسی و لاتین نیز خوانده ام پس بی زحمت برای بنده کلمه شناسی نکنید. بنده کلماتم رو شناخته شده می نویسم و قبلش هم از ۳ تا منبع مختلف چک میکنم تا اطلاعت غلط را رایج نکنم.
                              در ضمن فکر کنم خیلی به کلمه ویژه علاقه دارید اینقدر تکرارش می کنید این فروم هم فروم زبان شناسی نیست که تلفظ یاد میدید می توانید این کار رو در پ خ انجام دهید.
                              پست های اسپم در این تاپیک زیاد است پس خواهشا دیگر ادامه ندهید. اگر نیاز به بن کردن باشد بنده در خدمت شما هستم نیازی نیست کس دیگری شما رو لایق بدونه و در صورت ادامه بحث، این کار انجام خواهم داد.
                              with

نظر

• نوشته اصلی توسط arsoft نمایش پست ها
                                نه مطمئن هستم که ipad 2 - gsm رو دانلود کردم. می تونه از چیزه دیگه ای باشه؟
                                شما باید dmg رو از طریق poweriso در ویندوز اکسترکت کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X