اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان اطلاع دارین آپدیت اتوماتیک برنامه ها قابلیت فعال و غیر فعال داره یا نه؟

نظر

بله امكان غير فعال سازي اپديت اتوماتيك وجود داره

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
        ببينيد دوستان براي بتا ٢ بهتره كه جدا دوباره دانلود كنيد و سپس با ايتونز اپديت كتيد و بعد از اپديت هم بك اپ beta1 رو برنگردونيد و از بكاپ ورژن ٦ استفاده كتيد و كساني هم كه beta1 هستند از طريق ota اپديت نكنند چون خودبه خود بعد از اپديت بك اپ beta1 رو برميگردونه و اصلا اين مشكل ربطي به ثبت بودن يا نبودن udid نداره و مشكل ساز گار نبودن بك اپ beta1 با beta 2 هست
        ضمنا دوستاني كه الان رو ارم اپل گير كردن ios7 beta 2 رو جدا دانلود كنند و اپديت كنند با ايتونز و بك اپ beta1 رو برنگردونيد تا مشكلتون برطرف شه ميتونيد از بك اپ ورژن ٦ استفاده كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
          ببينيد دوستان براي بتا ٢ بهتره كه جدا دوباره دانلود كنيد و سپس با ايتونز اپديت كتيد و بعد از اپديت هم بك اپ beta1 رو برنگردونيد و از بكاپ ورژن ٦ استفاده كتيد و كساني هم كه beta1 هستند از طريق ota اپديت نكنند چون خودبه خود بعد از اپديت بك اپ beta1 رو برميگردونه و اصلا اين مشكل ربطي به ثبت بودن يا نبودن udid نداره و مشكل ساز گار نبودن بك اپ beta1 با beta 2 هست
          آخه یعنی چی سازگار نبودن بکاپ های دو ورژن یه سیستم عامل واقعا نوبره که ظاهرا تنها از عهده تیم جدید اپل بر میاد!! خداوند استیوجابز رو با امامان محشور کنه که حداقل با اعصاب ملت بازی نکرد

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
            ota چی هست داداش؟ منظورت همون راه اپدیت از طریق دیوایسه؟ من مشکلم رو اون بالا گفتم. راهی واسش پیدا کردی شما؟
            الان ورژن 7 هستم. اگه نسخه رو دانلود کنم از طریق لینک های انجمن، مشکل حل میشه؟ و اینکه با دانلود ورژن کامل بتا۲ ، میشه از بتا ۱ رفت به ورژن جدید یا باید اول ریستور کنیم به 6.1.3
            ممنون از پاسخ پیشاپیش

آره داداش گلم همون آپدیت با گوشی هست.

تنها راه حل اینه که فایل اصلی رو دانلود کنیدو و ریستور کنید.

فکذ نکب کنم ربطی به بکاپ داشته باشه. گوشی من هنوز یه بار هم بالا نیومده که بخوام بکاپ رو بریزم روش.

آره با لینکای انجمن باید مشکلتون حل بشه.
            من هنوز تست نکردم و فعلا دارم دانلودش میکنم.

اینجوری خیلی ستمه هر 12 روز یه بار 1 گیگ باید دانلود کنیم.
            ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 25-06-2013, 04:33 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها

فکذ نکب کنم ربطی به بکاپ داشته باشه. گوشی من هنوز یه بار هم بالا نیومده که بخوام بکاپ رو بریزم روش.

ممنونم از جوابت.
              من هم شروع میکنم به دانلود. فقط ممنون میشم نتیجه نهایی رو اعلام کنی همینحا.
              بخدا از دیشب کلی کلافه ام و مطمئنا امثال من زیاد هستن که منتظر نتیجه این آزمون و خطای مسخره موندن

نظر

نوشته اصلی توسط signor2 نمایش پست ها
                آخه یعنی چی سازگار نبودن بکاپ های دو ورژن یه سیستم عامل واقعا نوبره که ظاهرا تنها از عهده تیم جدید اپل بر میاد!! خداوند استیوجابز رو با امامان محشور کنه که حداقل با اعصاب ملت بازی نکرد
                ببین عزیز ورژن بتاست، شما اصلا حق نداری اعتراض کنی به اپل، برای اینکه نسخه بتاست و فقط هم برنامه نویس درست حسابی باید این رو بریزه نه کاربر معمولی. این استیو جابز هم مثل بت شده براتون کنار بگذارید، زمان ios 5 بتا که بودند شاهکاراشون توی بتا ۱ و بتا ۲ وحشتناک بود !!!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها

شما وقتی OTA می ریزید ریستارت دوم برگردوندن بکاپه

نظر

سلام من ایپدم رو میخواستم اپدیت کنم بعد از دانلود و اکسترکت شیفت رو گرفتم وروی اپدیت زدم حالا وسط اپدیت نوشت an unknoun eroor حالا چکارکنم همین جوری روئ صفحش شکل سیم و ایتونز کشیده؟ حالا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ipooya
                    سلام الان این ota کنسل نمی شه؟
                    به Wi-Fi وصل شید بعد یکی دو دقیقه که دانلود کرد سیم تلفن رو از پشت مودم بکشید ارور میده و قطع میشه
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya
                      من الان با ota آپدیت کنم می مونم؟؟
                      منظورتون رو واضح تر بیان کنید
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان فرق بين ايپد ١٤٦٠ با ١٤٥٩ تو چيه؟
                        الان gsm كدومه؟

نظر

• این که فرمتش dmg هست مگه نباید ipsw باشه !
                          چطوریه این ؟ باید تبدیل بشه ؟
                          میشه یه توضیح کوچیک بدین ،ممنون میشم : )

نظر

• نوشته اصلی توسط roham22 نمایش پست ها
                            دوستان فرق بين ايپد ١٤٦٠ با ١٤٥٩ تو چيه؟
                            الان gsm كدومه؟
                            فرقی ندارند دوست من هردو مدل در بازار ایران موجود هستند. مدل a1459 مخصوص بعضی اپراتور های آمریکا و کانداست و a1460 برای بقیه جهان. پشت آیپد مدل را نوشته

نوشته اصلی توسط dreadful نمایش پست ها
                            این که فرمتش dmg هست مگه نباید ipsw باشه !
                            چطوریه این ؟ باید تبدیل بشه ؟
                            میشه یه توضیح کوچیک بدین ،ممنون میشم : )
                            یه جستجو در انجمن انجام میدادید

طریقه ی استفاده از فیرمور های بتا در ویندوز: (فیرمور با فرمت dmg)
                            ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 25-06-2013, 07:14 PM

نظر

• من آیفون ۵ رو از روی خود گوشی آپدیت کردم الان نزدیک ۴ ساعته ریست کرده و ظاهرا داره نصب میکنه و لی اصلا جلو نمیره فکر کنم باید کلا فریمور رو دانلود کنم و از ابتدا نصب کنم .
                              خدا رو شکر بک آپ دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط jafarmf نمایش پست ها
                                من آیفون ۵ رو از روی خود گوشی آپدیت کردم الان نزدیک ۴ ساعته ریست کرده و ظاهرا داره نصب میکنه و لی اصلا جلو نمیره فکر کنم باید کلا فریمور رو دانلود کنم و از ابتدا نصب کنم .
                                خدا رو شکر بک آپ دارم
                                بك آپ برگردوني بازم گير ميوفتي
                                بك آپ ٦ داشته باش حتما

نظر

صبر کنید ..
                                X