اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط entezar11 نمایش پست ها
    سلام
    من 4اس دارم لطفاً قبل گذاشتن این مطالب کپی برابراصل توضیحاتی هم از نتایج کار بذارید...اول دوستان این نسخه های بتا اصلا جالب نیست در واقع ظاهرش ما رو گول میزنه بعدش شما مشکل آنت دهی دارید چون برای استفاده از بتا حتما باید اجازه دسترسی به شما توسط اپل با ثبت uidd که همون شناسه گوشیتون هست رو داشته باشه که معادل 6 دلار باید بدید ... من راحت ریستور کردم وقتی دیدم باید هزینه بدم و در حد تست استفاده کنم بیخیال شدم منتظر میمونم تا نسخه جیگر
    واقعا آدم وقتی بعد از 300 پست توی این تاپیک و کلی پست و مطالب در مورد بتا در تاپیک های متعدد دیگر ، همچین پستی رو میبینه ، از هر چی (بی احترامی نمیکنم واقعیت رو میگم) شعور و فهم هست ناامید میشه ....

نظر

• سلام دوستان..

من میخوام گوشیمو آپدیت کنم به بتا 2 و الان هم ورژن IOS گوشیم 6.1.4 هست و قبلش به بتا 1 آپدیت نکردم آیا بدون ثبت Udid میشه آپدیت کرد؟؟

اگر میشه آپدیت کرد ممنون میشم توضیح بدید چطور؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mansoorj نمایش پست ها
        سلام دوستان..

من میخوام گوشیمو آپدیت کنم به بتا 2 و الان هم ورژن IOS گوشیم 6.1.4 هست و قبلش به بتا 1 آپدیت نکردم آیا بدون ثبت Udid میشه آپدیت کرد؟؟

اگر میشه آپدیت کرد ممنون میشم توضیح بدید چطور؟؟
        بله ميشه
        فايلشو دانلود كنين و بسته به سيستم عاملتون از داخل ايتونز (shift+restore) يا (command+ restore)رو بزنين و فايل رو بهش بدين و...

نظر

• نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
          بله ميشه
          فايلشو دانلود كنين و بسته به سيستم عاملتون از داخل ايتونز (shift+restore) يا (command+ restore)رو بزنين و فايل رو بهش بدين و...
          command + restore نیست بلکه option (alt) +restore هست

نظر

• نوشته اصلی توسط entezar11 نمایش پست ها
            سلام
            من 4اس دارم لطفاً قبل گذاشتن این مطالب کپی برابراصل توضیحاتی هم از نتایج کار بذارید...اول دوستان این نسخه های بتا اصلا جالب نیست در واقع ظاهرش ما رو گول میزنه بعدش شما مشکل آنت دهی دارید چون برای استفاده از بتا حتما باید اجازه دسترسی به شما توسط اپل با ثبت uidd که همون شناسه گوشیتون هست رو داشته باشه که معادل 6 دلار باید بدید ... من راحت ریستور کردم وقتی دیدم باید هزینه بدم و در حد تست استفاده کنم بیخیال شدم منتظر میمونم تا نسخه جیگر
            مبارک باشه. کدوم کپی برابر اصل؟؟؟ این مطلب اختصاصی هست. نتایج کار هم یکم به خودتون زحمت میدادین بعد سرخود کاری رو انجام میدادید. بچه ۱۰ ساله هم می دونه برای نسخه آزمایشی باید قبلش تحقیق کنه. بعد اگر شما براتون که حداقل ۱ میلیون و ۵۰۰ تومان برای دستگاهتون پرداخت کردید ۱۵ تومان هزینه زیادی پیشنهاد میکنم آیفون نخرید بهتر باشه! حالا اگرم نمی خواهید بدید یه جستجو می کردید : http://www.i-phone.ir/forums/thread85601.html

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
              خط آنتن چجوری عدد شده؟ مگه جیلبریکش اومده؟
              برای نشون دادن عدد بجای آنتن فقط کافی با گوشی کد *#12345#3001* وارد کنید بعد وارد یک صفحه میشید که اطلاعات مربوط به سیگنال هست حالا دکمه power نگه دارید تا slide to power off بیاد بعد power رها کنید بجاش دکمه home نگه دارید تا صفحه کرش کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط nima12330 نمایش پست ها
                سلام
                من میخواستم قبل از این برای ایفون 5 اپدیت دانلود کنم که دیدم دوستان به داغ شدن گوشی اشاره داشتن ... الان در این نسخه این مشکل هنوز پا برجاست ؟
                مال من كه داغ نميكنه

نظر

• هنوز نیاز به ثبت udid هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
                    هنوز نیاز به ثبت udid هست؟
                    کلا برای بتا نیاز هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Hhhf
                      چجوری بیایم بیرون؟
                      یکبار دیگه کد *#12345#3001* واردکنید واردصفحه سیگنال که شدید دکمه home یکبار فشار بدید .

نظر

• سلام کسی هست که ipad 4G مدل A1460 رو آبدیت کرده باشه؟؟؟؟؟
                        آیا باگ های جدی داره ؟؟؟ آیا داغ میکنه ؟ موقع آبدیت مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
                        ویرایش توسط mohammadali.360 : https://i-phone.ir/forums/member/126873-mohammadali-360 در ساعت 07-07-2013, 06:18 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                          سلام کسی هست که ipad 4G مدل A1460 رو آبدیت کرده باشه؟؟؟؟؟
                          آیا باگ های جدی داره ؟؟؟ آیا داغ میکنه ؟ موقع آبدیت مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟
                          من ايپد ٣ رو اپديت كردم داغ نميكنه ولي باگ هاي زيادي داره. به نظر من همون ورژني كه هستيد بمونيد و تاپاييز صبر كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط arad olfati نمایش پست ها
                            من ايپد ٣ رو اپديت كردم داغ نميكنه ولي باگ هاي زيادي داره. به نظر من همون ورژني كه هستيد بمونيد و تاپاييز صبر كنيد.
                            به نظر شما تا آخر شهريور مياد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
                              به نظر شما تا آخر شهريور مياد ؟؟؟
                              بله عزیز امکانش هست از ۲۰ شهریور به بعد عرضه بشه. من هم دقیقا آیپد مدل a1460 دارم باگ آنچنانی ندیدم. گاها پیش میاد که مولتی تسک کار نکنه که با خاموش روشن کردن درست میشه. داغ هم نمی کنه. نظر خودتونه می تونید آپدیت کنید.

موفق باشید

نظر

• لينك ها مشكل دارن

نظر

صبر کنید ..
                                X