اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Farzadbenam نمایش پست ها
    مسيج دليوري روي بتا 6 نشون نميده ؟ يا اصلا بنا نيست نشون بده ؟ الان ios 7 beta 6 دارم
    جایی گفته نشده دلیوری اضافه شده

نظر

• سلام
      لطفا یکی منو راهنمایی کنه؟

موقع آپدیت به بتای 6 این پیام میـاد که :
      the iphone "iphone" connot be updated at this time becauses the iphone softwre update server could not to be connected or is temporarily unavilable

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

نظر

• به اینتزنت هم وصل میشم موقغ آپدیت به بتای 6 با قند شکن هم اروز 3014 میده ... دیگه نمیدونم چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
          سلام

the iphone "iphone" connot be updated at this time becauses the iphone softwre update server could not to be connected or is temporarily unavilable

مشكل از اينه كه نميتونه به سرور وصل شه. با چيزپى ان امتحان كن ميشه.

نظر

• با قند شکن هم امتحان کردم فایل بتای 6 رو هم دانلود کردم اما بازم همون ارور میده؟!!

نظر

• این گزینه keychain توی ایکلود چیه و چه کاری انجام میده. چون برای فعال کردنش هم باید یه شماره تلفن بدی که ایران رو هم داخلش نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                این گزینه keychain توی ایکلود چیه و چه کاری انجام میده. چون برای فعال کردنش هم باید یه شماره تلفن بدی که ایران رو هم داخلش نداره
                كلا براي ايران غير قابل استفاده هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                  كلا براي ايران غير قابل استفاده هست
                  من همین الان در ایران دارم استفاده می کنم رو چه حسابی میگید که غیرقابل استفاده هست؟ روی آیفون شماره تلفن لازم داره. روی مک اگه فعال کنید شماره تلفن لازم نداره و پس از اون هم روی آیفون و آیپد بدون مشکل فعال میشه. تازه می تونید یه شماره الکی هم بهش بدید چون verify نداره

پس نگید ​غیر قابل استفاده

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    من همین الان در ایران دارم استفاده می کنم رو چه حسابی میگید که غیرقابل استفاده هست؟ روی آیفون شماره تلفن لازم داره. روی مک اگه فعال کنید شماره تلفن لازم نداره و پس از اون هم روی آیفون و آیپد بدون مشکل فعال میشه. تازه می تونید یه شماره الکی هم بهش بدید چون verify نداره

پس نگید ​غیر قابل استفاده
                    پس اگه يه شماره الكي هم بديم درست ميشه و مشكلي پيش نمياد ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
                      پس اگه يه شماره الكي هم بديم درست ميشه و مشكلي پيش نمياد ؟؟
                      بله یک شماره از این سایت که استاندارد باشه : Generate a Random Name - Fake Name Generator

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        بله یک شماره از این سایت که استاندارد باشه : Generate a Random Name - Fake Name Generator
                        اون وقت اون شخص نميفهمه ما داريم از شمارش استفاده ميكنيم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                          اون وقت اون شخص نميفهمه ما داريم از شمارش استفاده ميكنيم؟
                          شخص واقعی که نیست عزیز. اصلا چنین شماره وجود نداره. فقط در قالب فرمت استاندارد هست

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
                            سلام

دوست عزیز شما این مراحل رو به دقت انجام بده مشکلتون حل میشه :
                            اگر از ویندوز استفاده میکنی
                            1- all program> accessories> command program>Run Administrator>continue> ebarate : netsh winsock reset ra baad az system32 daghigh type konid >close
                            2- open internet explorer>go to tools(alt+x) >internet option>connections>Lan setting>tike ebarate:" use a ***** server for your Lan" ro bezanid
                            الان پسورد ******تونو ازتون میخاد بهش بدین ریستارت کنید گوشیتونو وصل کنید و براحتی ریستور کنید .

نظر

• من الان ios 7 beta 6 دارم ، يه سوال الان اگه با apple id وارد app store يا جاي ديگه بشم ، چون id developer ندارم مشكلي پيش نمياد ؟ لاك نميشه گوشيم ؟ يه سوال ديگه وقتي ios 7 final اومد راحت با گوشي آپديت ميشه كرد يا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farzadbenam نمایش پست ها
                                من الان ios 7 beta 6 دارم ، يه سوال الان اگه با apple id وارد app store يا جاي ديگه بشم ، چون id developer ندارم مشكلي پيش نمياد ؟ لاك نميشه گوشيم ؟ يه سوال ديگه وقتي ios 7 final اومد راحت با گوشي آپديت ميشه كرد يا نه ؟
                                در مورد سوال اولتون بايد بگم كه خير. هيچ مشكلى نيست و در مورد سوال دومتون،تا اونجا كه من ميدونم،ورژن گلد مستر همون ورژن نهايى هست و نيازى به آپديت نيست.

نظر

صبر کنید ..
                                X