اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات پیرامون نسخه های بتا

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تو توضیحات بتا ۶ یکیش هم این بود که بوت دستگاه مشکلش رفع شده ولی برای من کامل رفع نشده و نسبت به بتا ۵ خوبتر شده

نظر

سلام دوستان
      ۱ سوار داشتم (فامیل دور :دی )
      با ثبت udid میشه بر روی ios 6 هم همه ی برنامه هارو free نصب کرد ؟ و اینکه میگن تا ۱ سال رایگان هست تمامی برنامه ها درست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط ozer نمایش پست ها
        سلام دوستان
        ۱ سوار داشتم (فامیل دور :دی )
        با ثبت udid میشه بر روی ios 6 هم همه ی برنامه هارو free نصب کرد ؟ و اینکه میگن تا ۱ سال رایگان هست تمامی برنامه ها درست ؟
        ثبت یودید نیست این فقط واسه نصب فریمورهای بتا هست . واسه نصب رایگان برنامه ها فک کنم یه اکانت iresign بهت میدن یه برنامه هست کرک میکنی برنامه هارو بعد نصب میکنی . ولی به نظر من از 25pp استفاده کن کاملا رایگان هست و همه برنامه و بازیها هم داخل استورش هست

نظر

سلام دوستان
          من یه مشکلی دارم موقع آپدیت به ios 7 beta 6 پیام firmware version not compatible میده چیکار میتونم بکنم .... آیفون 4اس دارم ... خواهش میکنم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mahan7713 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من یه مشکلی دارم موقع آپدیت به ios 7 beta 6 پیام firmware version not compatible میده چیکار میتونم بکنم .... آیفون 4اس دارم ... خواهش میکنم راهنماییم کنید
            سلام

پیغام واضحه، یعنی فریمور مشکل داره، مطمئن هستید که برای 4s دانلود کردید؟ اگر از ویندوز استفاده می کنید این آموزش رو مطالعه کردید؟http://www.i-phone.ir/forums/thread30582.html

نظر

برای من روی اپید 3 وقتی با پنج انگشت میبندم هنگ میکنه بعضی وقت ها هم خود به خود هنگ میکنه
              بتا 6

نظر

فعلا روی بتا 6 این مشکل هست روی بیشتر ایپد ها
                راه حلی نداره فعلا

نظر

سلام. من UDID رو ثبت کردم ایمیل هم واسم اومد اما ریستور که کردم میگه UDID ثبت نشده گوشی هم بالا نمیاد. لطفا کمک کنید. iPhone 4 iOS 7 Beta 6

نظر

نوشته اصلی توسط navid.askary نمایش پست ها
                    سلام. من UDID رو ثبت کردم ایمیل هم واسم اومد اما ریستور که کردم میگه UDID ثبت نشده گوشی هم بالا نمیاد. لطفا کمک کنید. iPhone 4 iOS 7 Beta 6

چه اروری می ده که شما ثبت نبودن udid رو برداشت کردید ازش؟ تا بالا نیاد ارور نمیده !

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط vosoughi نمایش پست ها
                    برای من روی اپید 3 وقتی با پنج انگشت میبندم هنگ میکنه بعضی وقت ها هم خود به خود هنگ میکنه
                    بتا 6
                    از دو روز گذشته ۱۰ باری این پست رو فرستادید. بله فهمیدیم این مشکل هست لطفا انقدر پست تکراری و اسپم ارسال نکنید!

نظر

• این ارور رو میده: گوشی بالا میاد یعنی اکتیو نمی شه و اصلا صفحه اصلی نمیاد
                      This devise is not registered as part of the iphone developer program. if you are a member of the program, please register your device in the iphone developer program portal

نظر

• نوشته اصلی توسط navid.askary نمایش پست ها
                        این ارور رو میده: گوشی بالا میاد یعنی اکتیو نمی شه و اصلا صفحه اصلی نمیاد
                        This devise is not registered as part of the iphone developer program. if you are a member of the program, please register your device in the iphone developer program portal
                        پس یا udid رو ثبت نکردند براتون، یا اینکه udid رو اشتباه به سایتی که براتون ثبت کرده ارائه دادید

نظر

• مسيج دليوري روي بتا 6 نشون نميده ؟ يا اصلا بنا نيست نشون بده ؟ الان ios 7 beta 6 دارم

نظر

• دوستان مشکل من با بتا 6 حل نشد .
                            نمی تونم اصلا نرم افزار نصب کنم همش توی ویتینگ میمونه .
                            لطفا راهنمایی کنین

نظر

• سلام
                              موقع آپدیت کردن به بتای 6 این ارور میده؟ [IMG]C:\Users\Mahan\Desktop\iphone.png[/IMG]
                              the iphone "iphone" connot be updated at this time becauses the iphone softwre update server could not to be connected or is temporarily unavilable

نظر

• سلام
                                دوستان من گوشیم به ۷ اپدیت کرده بودم بدون ثبت ایدی دیروز ریسیو کردم به ۶ که از من کد اپل ایدی خواست برای انلاک که من ایمیل ایدی عوض کردم وقبول نکرد وانلاک نشد وبعد که دوباره به ۷ رفتم ارور ثبت ایدی داد من چطور میتونم udid به دست بیارم..و یا گوشیو باز کنم ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X