اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
    یه مشکل دیگه که یه مقدار اذیت کننده هست یا شاید من نمیتونم درست ازش استفاده کنم :

تو قسمت phone اگه شماره ای تو قسمت لاگ هاتون باشه که تو کانتکتتون نیست برای اضافه کردنش تو کانتکت تو iOS 6 سمت راست شماره یه فلش یا تیک داشت که وارد پنجره جدید میشد و میتونستید به کانتکت هاتون اضافه کنید ولی حالا کنار همون شماره یه دایره با علامت تعجب توش هست که من هربار روش کلیک کردن با خود شماره تماس گرفت بجای اینکه به صفحه ی موردنظر برای افزودن به کانتکت ها بره ... چند بار شانسی تکرارش کردم تا صفحه موردنظرم اومد!

اگه میشه دوستان توضیح بدن که باگ هست یا من نمیتونم ازش استفاده کنم :دی
    من ایفون ۴ دارم این مشکل رو ولی ندارم.ولی روون و دقیق نیست جای دکمش

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      من ایفون ۴ دارم این مشکل رو ولی ندارم.ولی روون و دقیق نیست جای دکمش
      الان دقت کردم درسته ولی خیلی کوچیکه و حساس نیست ... کار کردن باهاش سخته !

نظر

• کلا به نظر من کار کردن با همه قسمت هاش سخت شده.نمیدونم شاید درست شه ولی من به شخصه اصلا با این طراحی جدید حال نکردم،یه جوری حس ایفون از بین رفت به نظرم،الان شده یه گوشه مثله همه،البته نظر منه

نظر

• نوشته اصلی توسط l-lamidreza نمایش پست ها
          یه مشکل دیگه که یه مقدار اذیت کننده هست یا شاید من نمیتونم درست ازش استفاده کنم :

تو قسمت phone اگه شماره ای تو قسمت لاگ هاتون باشه که تو کانتکتتون نیست برای اضافه کردنش تو کانتکت تو iOS 6 سمت راست شماره یه فلش یا تیک داشت که وارد پنجره جدید میشد و میتونستید به کانتکت هاتون اضافه کنید ولی حالا کنار همون شماره یه دایره با علامت تعجب توش هست که من هربار روش کلیک کردن با خود شماره تماس گرفت بجای اینکه به صفحه ی موردنظر برای افزودن به کانتکت ها بره ... چند بار شانسی تکرارش کردم تا صفحه موردنظرم اومد!

اگه میشه دوستان توضیح بدن که باگ هست یا من نمیتونم ازش استفاده کنم :دی
          علامت تعجب نیست ، i هست ، که مخفف info یا همون information به معنی اطلاعات تماس گیرنده یا تماس گرفته شده رو نشون میده .
          کار باهاش خیلی سخت نیست ، فقط باید روی کلیک کنیم ، تقریبا عین همون فلش توی iOS 6 میمونه ...
          ویرایش توسط Amanita : https://i-phone.ir/forums/member/42799-amanita در ساعت 12-06-2013, 11:41 PM

نظر

• بچه یه حسی توی اکثر صفحات دارم که انگار طراحی ناقصه خیلی جاها.شما ها اینجوری فکر نمیکنید؟میدونم طراحی مینیمال هست و این خیلی خوبه ولی یه جاهایی زیادی خالیه به نظرم،مثلا انگار یه طرح کشیدن بعد وقت نکردن تمکیلش کنن و همون طرح اولیه رو دادن بیرون

نظر

بچه یه حسی توی اکثر صفحات دارم که انگار طراحی ناقصه خیلی جاها.شما ها اینجوری فکر نمیکنید؟میدونم طراحی مینیمال هست و این خیلی خوبه ولی یه جاهایی زیادی خالیه به نظرم،مثلا انگار یه طرح کشیدن بعد وقت نکردن تمکیلش کنن و همون طرح اولیه رو دادن بیرون
              الان به نظرت این نسخه فایناله ؟؟؟ الان به نظرت نسخههه کامل هست که میگی همووون طرح اولیه رو دادن بیرووون ؟؟؟ خیلی سادس چون ورژن بتاااا هست

نظر

• نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                الان به نظرت این نسخه فایناله ؟؟؟ الان به نظرت نسخههه کامل هست که میگی همووون طرح اولیه رو دادن بیرووون ؟؟؟ خیلی سادس چون ورژن بتاااا هست
                ورژن بتا رو میدن که مشکلات نرم افزاری حل شه بیشتر.باگ ها و مشکلات.نه طراحی

نظر

• آقا یه سوال! اونجا که صدا ضبط میکردیم کوش؟ من هرچی میگردم نیست!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                    آقا یه سوال! اونجا که صدا ضبط میکردیم کوش؟ من هرچی میگردم نیست!!!
                    نیست مثه اینکه توی این ورژن.باید صبر کنیم

نظر

نیست مثه اینکه توی این ورژن.باید صبر کنیم
                      فک کنم یادشون رفته بزارن! کاره خاصی نمیکرد که تو بتا نذارنش!!

نظر

• منم هی گوشیم ریستارت میشه داغم که میشه :دی
                        ولی سرچشو پیدا نمیکنم! چجوریه؟

نظر

• دوستان توجه داشته باشن شرکت اپل این رو برای تستر ها و دولوپرها داده بیرون تا با اگاهی کامل باگ ها و امکانات نداشته ریپورت بشه تا در چند ماه آینده نسخه نهایی رو بیرون بده و متاسفانه این شرکت اطلاع نداشت که ایران همه در اولین ساعت با ثبت udid ایفون هاشون رو آپدیت میکنن و شروع کردن به غرغر کردن ! ( اصولا تعریف بتا و فاینال همیشه در شرکت اپل مشخص بوده و اصولا این نسخه رو ندادن که شما برای استفاده نهایی نصبش کنید ) امیدوارم به زودی بیانه ای برای عذر خواهی از دوستان عزیز صادر کنن !
                          ویرایش توسط daskoor : https://i-phone.ir/forums/member/18263-daskoor در ساعت 13-06-2013, 12:21 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
                            منم هی گوشیم ریستارت میشه داغم که میشه :دی
                            ولی سرچشو پیدا نمیکنم! چجوریه؟
                            از وسط صفحه انگشتتو بکش به سمت پایین

نظر

• آقا این مولتی تسکینگ چطوری کار میکنه ؟

مثل ورژن قبلی که برنامه های بازو می بستیم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
                                آقا این مولتی تسکینگ چطوری کار میکنه ؟

مثل ورژن قبلی که برنامه های بازو می بستیم
                                برنامه رو باید پرت کنی به سمت بالا

نظر

صبر کنید ..
                                X