اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قابلیت auto update میباشد
    ویرایش توسط alitehranipoor2 : https://i-phone.ir/forums/member/761-alitehranipoor2 در ساعت 12-06-2013, 01:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iphone1387 نمایش پست ها
      فعلاً اینارو کشف کردم در ادامه بحث دوستان
      ۱-مصرف باطری خیلی بالاست
      ۲-گوشی به شدت داغ میشه
      ۳-کیبورد فارسی دارم، که حروف توی کیبورد کوچیک بزرگ هست،
      ۳-بک اپ گرفتم و اپ های قبلی خودمو ریختم،
      صبح نصف شون کارنکردن مجبور شدم با ایتیونز remove کردم.
      ۴-عکس والپیپر بعضی وقت ها یه حرکتی میکنه

 iPhone5 

راستی دوستان،
      بعضی اپ ها یه دایره کوچیک آبی پایین سمت چپ داره
      نفهمیدم چیه؟

 iPhone5 
      وقتی یه برنامه رو آپدیت می کنی تا قبل از اینکه بازش کنی یه دایره آبی کنارش نشون می ده
      الان با گوشی دارم تایپ می کنم سرعت تایپ واقعاپایینه،مشخصا یه باگ هستش،قبلا اینطوری نبود

نظر

با سلام خدمت دوستان با معرفت که این همه تجربه های خودشونو با ما به اشتراک میذارن
        اما بعد !
        یه چندتا خواهش دارم از دوستان
        1- لطف کنید یه عکس از صفحه ی گوشی بذارین وقتی که یکی بهمون زنگ میزنه چه شکلی میشه گوشی ، چه در حالتی که گوشی قفل هست و یکی میزنگه ؛ چه در حالتی که گوشی در حال استفاده هست و یکی میزنگه
        2- لطفا یه عکس از محیط برنامه ی ریماندر و صفحه ی شماره گیری گوشی بذارین
        3-آیا قابلیت جواب دادن به اس ام اس وارده بدون باز کردن برنامه ی مسنجر فراهم شده؟
        پیشاپیش ممنون از دوستان عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
          کلا کیبورد فارسی فعلا تعطیله؟
          فارسی و عربی فقط توی note مشکل دارن و جدا از هم نوشته می شن،کیبرد فارسی هم همونطور که قبلا اضافه می شد اضافه می شه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            داک که شفاف نیست و نداشتن حالت dynamic فقط برای آیفون ۴ هست

- - - - - - - - - -

دوست من اسمش روشه : بــــــــــتـــــــــا

یعنی نسخه ای برای برنامه نویسان حرفه ای که باگ هارو به اپل اعلام کنند ...

اینا همش حرفه ! اپل یعنی نمیدونه این مشلکات رو !؟ اپل تمام این مشکلات رو میدونه! مگه گرم شدن و مصرف باتری زیاد چند تا عامل داره که توی هر ورژن از ios باید اینو چک کنیم که آیا هست یا آیا نیست! با اینکه از طرفدارای سر سخت اپلم ولی این کاراشون یک روو اعصابه! الان این لاک اسکرین رو چک نکردن و دادن بیرون ؟ که نوشته ها غاطی میشه! یا سایر مشکلات رو ؟ وااقعا مسخرست من نمیدونم ملت رو چی فرض کرده!

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi
              نه خداوکیلی چه انتظاری از یه نسخه بتا داری ؟؟؟؟ اونم چی آی او اسی که کلا همه چیش برای اولین بار عوض شده خب حق داره بیچاره اولین نسخه هست ... برای عموم که نیس اینجووری میگی ... بعدشم اون داک پایین خب تو آیفون ۴ پروسسور پایینه اونجووری گذشته ... تا فاینال راه زیاااده ...درست میشه
              آخه یک داک اینقدر cpu میکشه که باید این شکلی بشه؟ به خدا اینا سیاست های اپل هست که میگه گوشیتون زشت شده ! برید عوضش کنید iphone 5 بخیرید! بعضی سیاست هاش خیلی....

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                اینا همش حرفه ! اپل یعنی نمیدونه این مشلکات رو !؟ اپل تمام این مشکلات رو میدونه! مگه گرم شدن و مصرف باتری زیاد چند تا عامل داره که توی هر ورژن از ios باید اینو چک کنیم که آیا هست یا آیا نیست! با اینکه از طرفدارای سر سخت اپلم ولی این کاراشون یک روو اعصابه! الان این لاک اسکرین رو چک نکردن و دادن بیرون ؟ که نوشته ها غاطی میشه! یا سایر مشکلات رو ؟ وااقعا مسخرست من نمیدونم ملت رو چی فرض کرده!
                تایید

نظر

نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                  منم با اینکه از طرفدارای سرسخت اپلم اما موافقم... بعضی مشکلاتش یجورین که انگار اصلا قبلا هیچ تستی انجام نشده و معرفیش کردن... مثل باگ تماس ها،اون بالاش واقعا تابلوه
                  یا باطریش که توی کار کردن ساده داغ می کنه و کاملا مشخصه...
                  ویرایش توسط M3hrdad71 : https://i-phone.ir/forums/member/126737-m3hrdad71 در ساعت 12-06-2013, 02:35 PM

نظر

وقتی app ها رو توی یه فلدر قرار بدید و اون فلدر روی روی dock بگذارید یه مشکل جالب پیش میاد:

اگر مثلا توی اون فلدر ۲صفحه داشته باشید و بخواید app ها رو جابجا کنید از یک صفحه به اونیکی بعد یکی دوتا جابجایی گوشی کرش میکنه. و یه ایرادی هم که دیدم که نمیدونم میشه گفت باگ یا نه این بود که فلدرهایی که توی dock قرار میدید وقتی روش تپ میکنید با حالت انیمیشن باز نمیشن.. یه هو میپره توی فلدر.

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                      خیلی عذر میخوام الان به عکس شما دقت کردم متوجه شدم نه داک 4s سفید نیست و حالت شیشه ای داره و زنگ والپیپیر رو به خودش میگیره.
                      چند جایی این حالت شیشه ای رو داره حتی تو مسج و کانتکت. جدا از کنترل سنتر و نوتیقیکیشن که حتی در حالت دوربین هم حالت شیشه ایه و تصویر دوربین زیرش مات میشه.
                      واسه من اصلا حالت شیشه ای نداره .
                      Control Center و Notification Center هم اون شفافیت رو نداره ...

نظر

یه باگ دیگه :d
                        وقتی از سیری می پرسم آب و هوا چطوره با اینکه تعیین کردم بر اساس سانتی گراد بگه اما با فرانهایت دما رو می گه...

نظر

دوستان این برنامه ی اصلیه ضبط صدا کجاست؟!!!!!

نظر

Voice Memos حذف شده ؟؟

نظر

سلام دوستان من از دیروز نصب کردم و فقط 3 تا اشکال بیشتر نداره

1- کرش کردن که در نسخه بتا طبیعیه
                              2- مصرف زیاد باطری
                              3- کار نکردن سنسور خاموش کردن صفحه در حین مکالمه

مشکلات دیگه دوستان اصلا ندارم و کاملا کار باهاش نصبت به قبل دلچسب تر شده

در ضمن رو ایفون 5 مدل a1429 من تست کردم

نظر

بعضیا اصن نمیفهمن این نسخه بتاست اونم تازه بتا 1 !!!
                                هروقت این مشکلا تو نسخه نهایی بود بعد میتونین خرده بگیرین

نظر

صبر کنید ..
                                X