اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من واسه ریستور مشکلی ندارم ٬ اما سر نصب اپلیکیشن ها خیلــــــــی گیر میکنه .... کسی این مشکلو داره ؟

بتاهای قبل این مشکل رو نداشتم . مثلا حدود دو دقیقه طول کشید Find My iPhone رو نصب کنه ! در حالت عادی زیر ۱۰ ثانیه نصب میشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
      من واسه ریستور مشکلی ندارم ٬ اما سر نصب اپلیکیشن ها خیلــــــــی گیر میکنه .... کسی این مشکلو داره ؟

بتاهای قبل این مشکل رو نداشتم . مثلا حدود دو دقیقه طول کشید Find My iPhone رو نصب کنه ! در حالت عادی زیر ۱۰ ثانیه نصب میشه ...
      منم مشکل دارم به کندی هر چه تمام نصب میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk 2

نظر

• فک میکنم همون مشکل سازگار نبودن بک آپ iOS 6 با ۷ همچنان پابرجاست ... امتجان نکردم ٬ اما شاید اپلیکیشن هارو به صورت دستی و بدون برگردوندن بک آپ نصب کنیم ٬ مشکلی نداشته باشه ...

نظر

• من الان از بتا 2 ota آپدیت کردم و نصب هم کردم اون آرم اپل اومد و پایین اش هم پر شد ولی الان اون دایره ریسپرینگ اومده و همین جوری داره میچرخه (30 دقیقه)

- - - - - - - - - -

و هوم و پاور رو هم گرفتم و خاموش روشن هم کردم نشد!

نظر

• نوشته اصلی توسط pooya5000 نمایش پست ها
            من الان از بتا 2 ota آپدیت کردم و نصب هم کردم اون آرم اپل اومد و پایین اش هم پر شد ولی الان اون دایره ریسپرینگ اومده و همین جوری داره میچرخه (30 دقیقه)

- - - - - - - - - -

و هوم و پاور رو هم گرفتم و خاموش روشن هم کردم نشد!
            دوست عزیز این همه توصیه شده ota آپدیت نکنید ٬ شما بازم اینکارو کردید ؟

نکنید اینکارو ٬ گیر میکنه دیگه بالا نمیاد دستگاه تون :d

نظر

• دوستان تو بتاهاى قبلى گزينه Private تو خود سافارى بود؟!
              چون دقت نكرده بودم به خاطر همون.
              .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                دوست عزیز این همه توصیه شده ota آپدیت نکنید ٬ شما بازم اینکارو کردید ؟

نکنید اینکارو ٬ گیر میکنه دیگه بالا نمیاد دستگاه تون :d
                آخه یه روش هم گفته بودن ریست کنید و بعد آپدیت اونم زدم و با آیتونز هم بکاپ گرفتم (2 روز پیش همه چی رو پاک کردم!!!) و هم گفتم شاید درست شده باشه !
                در هر صورت من زدم بره داره با 160-150 دانلود می کنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                دوستان تو بتاهاى قبلى گزينه Private تو خود سافارى بود؟!
                چون دقت نكرده بودم به خاطر همون.
                بله پایین سمت چپ سافارسی بود می زدید

نظر

• سرعت نصب اپلیکیشن از کامپیوتر بسیار پایین هست روی آیفون ۵ و آیپاد ۵

نظر

• دوستان من باگ دارم يا واقعا يه چيزى شبيه RetinaPad روى آيپدم هست!!
                    تو اپليكيشنهاى آيفون گزينه 2x نيست و كيفيت المنتهاش بهتر شده. البته استاتوس بارم نداره.
                    اپارو بستم دوباره اجرا كردم ريبوتم كردم ولى فرقى نكرد.
                    .:amgr:.

نظر

• دوستان من بتا ۱ رو فقط به خاطر مصرف زیاد باطری که مجبورم می کرد چهار بار در روز بزنم به شارژ پاک کردم.
                      تو بتا ۲ هم گویا این مشکل پا برجا بود.
                      توی این ورژن اوضاع بهتر نشده؟
                      من عاشق این اواس هستم فقط مشکلم باطری و حرارته به نظرتون ۳ رو بریزم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                        دوستان من بتا ۱ رو فقط به خاطر مصرف زیاد باطری که مجبورم می کرد چهار بار در روز بزنم به شارژ پاک کردم.
                        تو بتا ۲ هم گویا این مشکل پا برجا بود.
                        توی این ورژن اوضاع بهتر نشده؟
                        من عاشق این اواس هستم فقط مشکلم باطری و حرارته به نظرتون ۳ رو بریزم؟
                        بر روی آیپد مصرف باتری معمولی است، ولی در آیفون ۵ مصرف باتری خیلی بیشتر از نسخه های بتا گذشته است.

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                          دوستان من باگ دارم يا واقعا يه چيزى شبيه RetinaPad روى آيپدم هست!!
                          تو اپليكيشنهاى آيفون گزينه 2x نيست و كيفيت المنتهاش بهتر شده. البته استاتوس بارم نداره.
                          اپارو بستم دوباره اجرا كردم ريبوتم كردم ولى فرقى نكرد.
                          بله عزیز جدید هست که کیفیت روی آیپد ۲ و آیپد مینی بهتر باشه

نظر

• رو ایفون 5 شدیدا داغ میکنه با یکم کار کردن.باطری خیلی زود میپره
                            دوربین هم کیفیتش کمه تو نور کم برا شما هم اینجوریه؟

نظر

• سوالی که در مورد ios دارم اینه که اپدیت برنامه و بازی ها توش چجوریه؟مثلا تو اندروید باید از اول دانلود شه که خیلی بده توی ios چطور؟
                              این روزا بازی برنامه های خیلی خوبی رایگان میشن واس کریسمس هم اینقدر رایخوب رایگان نمیشدن نکنه همش قراره خرید داخل اپ بشن؟معلوم نیست چه خوابی برامون دیدن

نظر

• با سلام

من مشکلی دارم که تو بتا 1 و بتا 2 بود و الان هم در بتا 3 هست و این هست مه بعد از بستن برنامه ها در تسکینگ با برگشت به صفحه اصلی بک گراند مشکی میشه
                                کسی چنین مشکلی داشته ؟ راه حلی داره ؟؟؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X