اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
    موزیک پلیر از لاک اسکرین حذف شده بجاش از control center میتونین استفاده کنین سرعت کل و سرعت سیری خیلی بهتره برنامه ها هم مثه ادم باز میشن و تکون نمیخورن بعد از باز شدن
    تو آيفون ٤ من نميتونم از كنترل سنتر موزيك پخش كنم. تو بتا ١ ميشد! كسي اين مشكل داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• راستی اگه موزیک در حال پخش باشه تو لاک اسکرین هم موزیک پلیر موجوده

نظر

• وقت از لاك اسكرين دوربين باز ميكنم ميخوام فيلم بگيرم به ٣٠ ثانيه كه ميرسه صفحه سياه ميشه بعدش قطع ميكنه. ولي وقتي از هوم اسكرين دوربين باز ميكنم براي فيلم برداري اين مشكل ندارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• روی آیپد ۴ زدم مشکلات تا الان:
          ۱-ر حالت عادی موزیک پلیری در لاک اسکرین وجود نداره
          ۲- سیری در کار نیست
          ۳-مولتی تسکینگ جسجر به صورت کامل کار نمیکنه و فقط میتونید باهاش مولتی تسکینگ رو باز کنید و باز کردن اپ و جابجا شدن بین اپ ها در کار نیست
          ۴-مصرف باطری به شدت بالا حتی وقتی تو شارژه و باهاش کار میکنی کم میکنه
          ۵-یه قابلیتی داره که به عنوان گاز آشپرخانه هم میشه ازش استتفاده کرد
          ۶-وقتی از حالت عمودی به افقی میری یک استاتوس بار هم سمت راست یا چپ میمونه |
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۷-اپلیکیشن Photos بعد یک مدت کار سیاه میشه
          ۸-وقتی آیکونی رو جابجا میکنی دیگه نمیشه اون فرایند رو متوقف کرد و باید دیوایس لاک بشه تا متوقف بشه
          ۹-آیکون بعضی از بازی و برنامه ها اشتباه نمایش داده میشه |*
          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

۱۰-.وقتی ما تو حال افقی هستیم بعضی از اپ ها مولتی تسکینک بازم به حالت عمودی نشون داده میشن
          ویرایش : مشکلات سیری و مولتی تسکینک با ریست حل شد
          ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 25-06-2013, 11:49 AM
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• من شنيدم بدون ثبت ulid هم ميشه انجام داد فقط بايد به جاي ريستور گزينه شيفت + ابديت رو بزنم
            حالا ميخوام بدونم از ورژن ٦ ميشه مستقيما به بتا ٢ ابديت كرد يا نه بايد اول به بتا ١ ابديت كنم و وقتي نصب كردم اونوقت به بتا٢ برم
            ممنون ميشم سوالمو جواب بديد

نظر

• ميتونيد مستقيم به بتا ٢ هم بريد البته بدون ثبت udid توصيه نميشه

نظر

• من ایپد رو اپدیت کردم به بتا که فقط به این مشکلات خوردم بقیه خوب کار میکنه
                ۱ گیر کردن هنگام scroll
                ۲ هماهنگ نبودن status bar
                ۳ باز نشدن imessage گاهی اوقات
                ۴ کند شدن ios
                ۵ باز نشدن لینک در سفری بعضی اوقات
                ویرایش توسط Reza.ziaei : https://i-phone.ir/forums/member/75865-reza-ziaei در ساعت 25-06-2013, 02:36 PM

نظر

• جدیدترین مشکلات os 7 بتا برای ایپد

من ایپد رو اپدیت کردم به بتا که به این مشکلات خوردم بقیه خوب کار میکنه
                  ۱ گیر کردن هنگام scroll
                  ۲ هماهنگ نبودن status bar
                  ۳ باز نشدن imessage گاهی اوقات
                  ۴ کند شدن ios
                  ۵ باز نشدن لینک در سفری بعضی اوقات
                  ۶ کند شدن تایپ کیبورد
                  ۷ پایین بودن سرعت switch app
                  ۷ گیر کردن بعضی برنامه ها هنگام اجرا
                  ۸ مصرف بالای باتری
                  ویرایش توسط Reza.ziaei : https://i-phone.ir/forums/member/75865-reza-ziaei در ساعت 25-06-2013, 03:09 PM

نظر

• این ios 7 سر تا پاش مشکله .

فقط یه ظاهر تقریبا زیبا داره

نظر

• نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                      این ios 7 سر تا پاش مشکله .

فقط یه ظاهر تقریبا زیبا داره
                      بله سرتا پاش مشکله چون نسخه آزمایشی هست. چون نسخه برنامه نویس هاست. شما که کاربر معمولی هستی ریختی نباید انتظار داشته باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط museumm نمایش پست ها
                        من شنيدم بدون ثبت ulid هم ميشه انجام داد فقط بايد به جاي ريستور گزينه شيفت + ابديت رو بزنم
                        حالا ميخوام بدونم از ورژن ٦ ميشه مستقيما به بتا ٢ ابديت كرد يا نه بايد اول به بتا ١ ابديت كنم و وقتي نصب كردم اونوقت به بتا٢ برم
                        ممنون ميشم سوالمو جواب بديد
                        من هميشه واسه آپديت از اين روش استفاده ميكنم. از ريستور خيلي بهتره. هم سريع تره و هم اطلاعاتتون ديگه پاك نميشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• من ios 7 beta 2 روي آيپد ٣ امتحان كردم ولي به شدت كند شده توي آيپد نسل ٤ ام هم همين طوريه ؟؟ احساس كندي كسي داره يا توي آيپد ميني ؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                            من ios 7 beta 2 روي آيپد ٣ امتحان كردم ولي به شدت كند شده توي آيپد نسل ٤ ام هم همين طوريه ؟؟ احساس كندي كسي داره يا توي آيپد ميني ؟!؟!
                            من فکر نمی کنم که به نسل آیپد مربوط باشه چون اگه قرار بود کند باشه اصلا آپدیت برای آیفون 4s آیپد مینی آیپد 2 و آیپد 3 منتشر نمی شد!

نظر

• اخه واسه ايفون ٥ در حد ايپد ٣ كندي احساس نميشه !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                                اخه واسه ايفون ٥ در حد ايپد ٣ كندي احساس نميشه !!!
                                خب ببینید این اولین بتایی هست که برای آیپد منتشر میشه!اما برای آیفون و آیپاد تاچ دومین بتایی هست که منتشر میشه!خب طبیعتا" باید یک فرقی باشه دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X