اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان يه سوال سافاري در ios7 ويژگي reader رو داره يا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tamilad نمایش پست ها
      دوستان يه سوال سافاري در ios7 ويژگي reader رو داره يا نه؟
      بله داره

نظر

• دوستان 2تا باگ به چشم من خورد و بعد از یه مدت کارکردن با iOS 7 تو نوتیفیکیشن سنتر استاتوس بار درست سر جاش نیست ! و وقتی اس ام اس میاد همون موقع نوتفیکیشن سنتر رو بکشید و برگردونید خبری از اس ام اس نیست !

نظر

• settings - general - accessebility - switch control
          ین هنوز تو نسخه بتاست. دیگه اصلا activator نمیخوای با این. خیلی جالبه. همه چی توشه. gesture ها برای سایلنت کردن و همه چی. فقط الان خیلی خیلی باگ داره.
          ویرایش توسط saliahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/88562-saliahmadi در ساعت 24-06-2013, 02:37 AM

نظر

• منم رو گوشي خودم با ايرپاد تو اكوالايزر مشكل دارم. ٧-٨ تا ديگه از دوستان هم كه ١٤٢٩ هستند، همين مشكل رو دارند.
            به نظر من بهتره هر كدوم از ماها تا يه باگ پيدا ميكنه، بلافاصله يه ايميل به اپل بزنه تا هر چه سريعتر اين باگها رو واسه نسخه هاي بعدي رفع كنن.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
              دوستان مثل اینکه ارور 1009 برداشته شده و دوباره میشه دانلود کرد
              بله از من که بر داشته شده و دارم دانلود میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                منم رو گوشي خودم با ايرپاد تو اكوالايزر مشكل دارم. ٧-٨ تا ديگه از دوستان هم كه ١٤٢٩ هستند، همين مشكل رو دارند.
                به نظر من بهتره هر كدوم از ماها تا يه باگ پيدا ميكنه، بلافاصله يه ايميل به اپل بزنه تا هر چه سريعتر اين باگها رو واسه نسخه هاي بعدي رفع كنن.

گزارش باگ فقط از طريق فرم مخصوص اينكار بايد انجام بشه و ايميلي براي اينكار ارائه نشده دوست من
                فقط اونهايي كه اكانت دولوپر دارن ميتونن به اپل گزارش باگ بدن.

🌵

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                  گزارش باگ فقط از طريق فرم مخصوص اينكار بايد انجام بشه و ايميلي براي اينكار ارائه نشده دوست من
                  فقط اونهايي كه اكانت دولوپر دارن ميتونن به اپل گزارش باگ بدن.

🌵
                  خب پس به اونهايي كه اكانت دولوپر دارن بگيم تا گزارش بدن.
                  تا ديگه مشكلايي كه موقع ريليز فاينال ios6 پيش اومد واسه ios7 پيش نياد.

نظر

دوست عزیز هدف اصلی اپل از ساختن نسخه بتا و اکانت دولوپر هم همینه دیگه!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان حتما هم لازم نيست دولوپر باشيد. به اين آدرس بريد وبا اپل اي دي خودتون ساين اين كنيد.اينم لينكش:
                      https://bugreport.apple.com/cgi-bin/....woa/wa/signIn

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان داك من يدفعه اينجوري شد!
                        ImageUploadedByTapatalk 21372098475.460759.jpg

نظر

• مشکلات حل شده و نشده در iOS 7 بتا 2

این نسخه هم یه سری باگ جدید داره ولی در کل بهتر شده ...
                          چیزهایی که تا حالا فهمیدم :
                          1. مشکل فارسی نویسی در Notes حل شده .
                          2. مشکل Dictionary هم حل شد .
                          3. قسمت Search بسیار سریع تر شده و هم زمان با تایپ جستجو می کنه .
                          4. مشکل جستجو در Contacts متاسفانه رفع نشده ولی مشکل مکان Header های مربوط به حرف اول اسم حل شده .
                          5. Toolbox مربوط به پخش آهنگ از Lock Screen حذف شد . ( وقتی دوبار دکمه Home رو بزنید چیزی نمی شه !!!) . البته وقتی در حال پخش آهنگ باشید ظاهر می شود.
                          6. هنوز وقتی به کسی زنگ بزنید و قطع کنید اتفاقات عجیب قریبی میوفته .
                          7. متاسفانه قسمت بالا (Status bar) متناسب با برنامه و Wallpaper تغییر رنگ نمی ده و برنامه ها اغلب می رن روش و کلن داغونه !!
                          8. انیمیشن ها روان تر شده اند .
                          9. مشکل Reminder که نمی شد چیزی بهش اضافه کرد حل شد .
                          10. صدای Siri هم خیلی خوب شده ...
                          11. مشکل سیاه شدن Wallpaper هم درست شد . (البته بعضی دوستان هنوز مشکل دارند)
                          12. سریع بین صفحات Scroll کنید اصلا روان نیست و بعضی اوقات هم Crash می کنه ( البته با Wallpaper دینامیک)
                          13. مشکل باطری و گرم شدن هم هنوز هست ...
                          14. Voice memo اضافه شده .
                          15. iMessage درست شد.
                          16. Weather درست شد.
                          17. بعد از Rotate کردن iPhone یا iPad از حالت Portrait به Landscape قسمت Status bar هم بالا هست و هم در یک طرف !!
                          18. در بعضی از برنامه ها قسمتی از صفحه زیر Navigation bar در بالای صفحه می رفت که این مشکل حل شده ...
                          19. بعد از بسته شدن برنامه آیکون های Springboard جابه جا نمی شوند ...
                          موقع فعال کردن Keychain جدید که روی iCloud هست. از شما تلفن می خواد برای Verification که متاسفانه کد ایران توش نیست ...

نظر

• در نسخه بتا 2 مشکل اکولایزر و نوتیفیکشن و مسائل دیگه برطرف شده ؟؟

نظر

• یعنی اینایی که گفتید کزارش نشده بوده تا رفعش کنند .

نظر

• لطف کنین شماهایی که دولوپر هستین اینارو هم گزارش کنین عزیزان

نظر

صبر کنید ..
                                X