اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای منم ۱۰۰۹ امروز غروب رفت، شاتل

در مورد سوال دوستمون که پرسیده بودن بازی ها روی ۷ کار میکنن؟
    مال من که همشون کارمیکنن مشکلی ندارن

نظر

• خوب یه ایمیل کلی میزدن که همه تحریم ها رو بر دارن
      حالا که با ایمیل اینکارو مکنن ....چرا که نه!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط alikoko نمایش پست ها
        دوستان دلیل رفعش سایته *********.ir ه که به اپل ایمیل زدن :
        این سایت دچار بیماری خود بزرگ بینی هست متاسفانه، این روز ها هرکی یه ایمیل به اپل میده میشه حماسه آفرین. مگه اینطور کاربر جذب کنن با حقه و کلک. محض اطلاع تمام تیم مدیریت انجمن تخصصی آیفون هم ایمیل ارسال کردند اما چون نیازی به چنین کارهایی نبود جایی اعلام نشد! اپل که به حرف دو نفر آدم معمولی فقط گوش نمیده!

نظر

• باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          این سایت دچار بیماری خود بزرگ بینی هست متاسفانه، این روز ها هرکی یه ایمیل به اپل میده میشه حماسه آفرین. مگه اینطور کاربر جذب کنن با حقه و کلک. محض اطلاع تمام تیم مدیریت انجمن تخصصی آیفون هم ایمیل ارسال کردند اما چون نیازی به چنین کارهایی نبود جایی اعلام نشد! اپل که به حرف دو نفر آدم معمولی فقط گوش نمیده!
          بعيد ميدونم به خاطر ايميل بوده باشه، چون مخابرات هنوز ارور ميده. فكر ميكنم تحريم داخلي باشه، پورت ها از داخل ايران بسته شدن.
          اسكايپ و oovoo و تانگو هم sign in نميشن. پس ١٠٠ درصد مشكل داخليه و سراسري هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
          ویرایش توسط m.raha : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 22-06-2013, 03:04 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
            بعيد ميدونم به خاطر ايميل بوده باشه، چون مخابرات هنوز ارور ميده. فكر ميكنم تحريم داخلي باشه، پورت ها از داخل ايران بسته شدن.

نخیر ۱۰۰۹ از سوی اپل بوده از سال های اولیه عرضه آیفون اما بحث اینه با ایمیل دو نفر برداشته نخواهد شد و چندین نفر ایمیل ارسال کردن

نظر

• ایمیل ؟!!!! واقعا کارای ایرانی ها و حرفاشون خنده داره ! برداشتن این مورد به خاطر رفع بعضی تحریم های تکنولوژی بوده که چندی قبل توسط آمریکا تائید شد و قرار شد تحریم برای فروشگاه های آنلاین نرم افزاری و بعضی موارد دیگه برداشته بشه !!!!

نظر

• سایت اونا به جامعه ی بشری خدمت کرده
                موندم چرا چند سال پیش ایمیل نزدن!
                تا جایی که من می دونم این ایمیل خا واسه کارمندای ساده می رن!احتمالا همون کارمنده دکمرو زده تحریم رو برداشتن!
                نمی دونم اینا مردم رو چی فرض کردن؟!!

نظر

• ولي واسه من هنوز ارور ١٠٠٩ ميده و برداشته نشده، دوستان ديگه هم كه از مخابرات سرويس ميگيرن هنوز واسشون ارور مياد. قضيه ش چيه كه واسه بعضيا برداشته شده ولي واسه ما هنوز ارور ميده؟؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
                    ولي واسه من هنوز ارور ١٠٠٩ ميده و برداشته نشده، دوستان ديگه هم كه از مخابرات سرويس ميگيرن هنوز واسشون ارور مياد. قضيه ش چيه كه واسه بعضيا برداشته شده ولي واسه ما هنوز ارور ميده؟؟!!

Sent from my iphone using tapatalk 2
                    پیشنهاد می کنم یک بار مودمتون رو خاموش روشن کنید که دوباره ip بگیره

نظر

• این ارور چندین ساله که با اپل کار میکنم بوده و هستش
                      هر مدت چند ماهی باز میشه و بعد یه هفته ای 1009 میده و دوباره باز میشه مال من هم دیروز باز ارور رفع شده و همهچیر روبه راه
                      هر کی هم بگه با ایمیل زدون اون شخص درست شده سعی در عوامفریبی داره

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        پیشنهاد می کنم یک بار مودمتون رو خاموش روشن کنید که دوباره ip بگیره
                        كردم فايده نداشت، بازم ارور ميده!

نظر

• تاپیک پاکسازی شد
                          برای هر چیز کوچکی که بحث راه نمیندازند

در این تاپیک لطفا فقط باگ ها و ویژگی های جدید ای او اس ۷ رو منعکس کنید

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                            دوستان مثل اینکه ارور 1009 برداشته شده و دوباره میشه دانلود کرد

سلام :
                            نه هنوز برداشته نشده. اول مطمئن بشید بعد تا پیک بزارید لطفا.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                              سلام :
                              برای من از دیشب برداشته شد. کلی هم آپدیت و برنامه نصب کردم
                              اینترنت مخابرات

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad.nabavi نمایش پست ها
                                سلام :
                                چرا عزیز برداشته شده

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                                برای من از دیشب برداشته شد. کلی هم آپدیت و برنامه نصب کردم
                                اینترنت مخابرات
                                دوستان در پست بالایی درخواست شده که موضوع خارج موضوع تاپیک مطرح نکنید اما باز هم

نظر

صبر کنید ..
                                X