اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يه اسمس مياد

٤٠٠ بار صدا ميكنه پشت سر هم
    هي ويبره هي زنگ

كيك مسنجرم روش جواب نميده

نظر

• نوشته اصلی توسط dani.dead نمایش پست ها
      اقا من رفتم ۷ دکمه ی لاک اسکرین شروع کرد به بد کار کردن یعنی یکی در میون تقریبا میزد الان دوباره رفتتم ۶.۱،۴ اون مشگل مونده روش به نظرتون داستان چیست ؟؟؟؟
      اون دیگه سخت افزاریه به iOS 7 مربوط نیست ! مشکل دکمه لاک هست ولی نه در این حد که شما میگید من خودمم یه بار برگشتم ۶.۱.۴ هیچ کدوم از این مشکل ها نبود

نظر

• دوستان حس میکنم روی iOS7 کیفیت عکس برداری پایین تره ، نظر شما چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
          دوستان حس میکنم روی iOS7 کیفیت عکس برداری پایین تره ، نظر شما چیه ؟
          پائین نیست اتفاقا افکت هایی هم که داره خیلی عکس رو زنده میکنه مخصوصا تو شب ! فقط یه ایراد داره مثل iOS 6 تمام صفحه نشون نمیده عکس رو داخل کادرنشون میده شما احساس میکنید عکس ذاتا کوچیکه!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط zeus_zeus نمایش پست ها
          يه اسمس مياد

٤٠٠ بار صدا ميكنه پشت سر هم
          هي ويبره هي زنگ

كيك مسنجرم روش جواب نميده
          مشکل notification قبلا گفته شده ، همچنین kik و نیمه کارکردن wechat ، به دلیل تغییرات داخلی هسته سیستم عامل هست ، عادیه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            خوب شما اینطور پیروزمندانه فکر کن، چند سال هست بتا نصب می کنید؟ ما که از بتا ios 4 نصب می کردیم یه تجربه ای داریم که میگیم این حرفو، نه سودی داره برای من نه ضرری
            خب اگه ما بدون ثبت udid نصب كرديم و بهد از مدتي گوشي لاك شد، راهي هست كه بشه دوباره اكتيوش كرد؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
              خب اگه ما بدون ثبت udid نصب كرديم و بهد از مدتي گوشي لاك شد، راهي هست كه بشه دوباره اكتيوش كرد؟؟

sent from my iphone using tapatalk 2
              بنده امتحان نکردم خوشبختانه اما گمان کنم میتونید به آخرین ورژن موجود (بتا نه) ، مثل الان 6.1.4 برای آیفون 5 و 6.1.3 برای 4 و 4اس ، دانگرید کنید و با ثبت udid دوباره به 7 آپدیت کنید .

نظر

• حالا با همه این ها .. به نظرتون نصبش کنیم یا صبر کنیم واسه final . یعنی دردسر داره اونقدری که ادم پشیمون شه از نصبش یا نه......؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها

تا جایی که اطلاع دارم زمانی که بتا 2 میاد اگه نتونید به بتا 2 آپدیت کنید و این ورژن expire شه هیچ راهی نیست جز ریستور...

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    خوب شما اینطور پیروزمندانه فکر کن، چند سال هست بتا نصب می کنید؟ ما که از بتا ios 4 نصب می کردیم یه تجربه ای داریم که میگیم این حرفو، نه سودی داره برای من نه ضرری
                    دوست من من خودم دولوپر هستم! میتونی بری برنامه هام رو نگاه کنی!
                    من کلا بتا نمیرم چون دلیلی نداره که برم! الاف نیستم که هی بتا تست کنم یا مدیر و معاون و آبدارچی سایت های مختلف بشم! این و من تست کردم و تا الان روی 15 تا گوشی تست کردم! شما نگرانی این کارو نکن!!

درضمن خوشحال میشم چند مورد از معایب این روش رو بگی ! ممنون!

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                      دوست من من خودم دولوپر هستم! میتونی بری برنامه هام رو نگاه کنی!
                      من کلا بتا نمیرم چون دلیلی نداره که برم! الاف نیستم که هی بتا تست کنم یا مدیر و معاون و آبدارچی سایت های مختلف بشم! این و من تست کردم و تا الان روی 15 تا گوشی تست کردم! شما نگرانی این کارو نکن!!

درضمن خوشحال میشم چند مورد از معایب این روش رو بگی ! ممنون!
                      اقا شما زورو اصلا
                      شما تست کردی و شده دلیل نمیشه که همه و همه این روش رو انجام بدن
                      من خودم دیروز گوشی دوستم رو با این روش خواستم ببرم ای او اس7 که اکتیو نشد و الان مونده رو دستم ! من یه کاریش میکنم اما اگه کسی به گفته شما رفته باشه و گیر کرده باشه شما میای جوابش رو میدی ؟!
                      شما الان رفتی اما بتا 2 یا 3 بیاد وقتی خواستی آپدیت کنی و گوشیت لاک شد متوجه میشی که چیزی که ما داریم میگیم از روی تجربه هستش وگرنه نه من udid میفروشم و نه سودش میره توی جیب من ...

یکم منطقی و واقع بینانه به قضیه نگاه کنید !

در ضمن متوجه توهین شما هم هستم ... بنده الاف هستم که شدم مدیر اینجا دیگه لابد ؟!

نظر

• دوستانی که به 7 آپدیت کردند ولی udid ثبت نکردند با برنامه iTools میشه UDID رو فهمید و ثبت کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط m.raha
                          آرين جان، منظور اين دوستون اون سايت هايي هست كه نسخه هاي بتا رو ريليز ميكنن و يه عده رو ميكنن موش آزمايشگاهي. تازه ازشون هم پول ميگيرند!!!!!

ببخشید کدوم سایتی موش آزمایشگاهی کرده؟ هر سایتی پول می گیره ثبت هم می کنه!!!!!!!!!

نظر

• بتمن جان
                            من قصد توهین نداشتم! به دل نگیر بله من نگفتم بتا 2 از این روش قابل استفاده است! گفتم بتا 1 با این روش اکتیو میشه! الان مشکل اکتیو نشدن شما هم مربوط میشه به تحریم شدن 2 باره از سوی اپل.
                            موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
                              بتمن جان
                              من قصد توهین نداشتم! به دل نگیر بله من نگفتم بتا 2 از این روش قابل استفاده است! گفتم بتا 1 با این روش اکتیو میشه! الان مشکل اکتیو نشدن شما هم مربوط میشه به تحریم شدن 2 باره از سوی اپل.
                              موفق باشی
                              واقعا فک میکنی بعد از ۴-۵ سال کار کردن با اپل و ای او اس نمیدونم تحریم شدن دوباره از سوی اپل هیچ ربطی در اکتیو نشدن دستگاه من نداره ؟ وقتی پیغام میاد که چون دستگاه به عنوان دولوپر ثبت نشده اکتیو نمیشه و باید برید به developer.apple.com برای خرید اکانت به تحریم ربط داره ؟ چرا خودتون رو گول میزنید که حرفتون رو ثابت کنید ؟

اگه قرار بود به دل بگیرم همین پست من رو هم نمیتونستید بخونید ...

نظر

• سلام من میخواستم بدونم اگه برم رو ۷ بتا games و programs الان دارم همشون نصب میشن و سازگاری دارن؟و اینکه اگه udid ام رو ثبت کنم و بتا ۱ رو نصب کنم بتاهای بعدی و نسخه اصلی تو software updat برام میاد یا باید دستی آپدیت کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X