اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط m.raha نمایش پست ها
    من كه همون اول گفتم وايسيم تا فاينال بياد. هم پايدارتره، هم سرعتش بيشتره، هم اپ هاي بيشتري همراهش هست (آخه گفته شده كه اينستاگرام و آيتونز راديو و ايردراپ به صورت پيشفرض روي نسخه فاينال قرار دارند) و مهم تر از همه اينكه ديگه نيازي نيست پول بديم واسه ثبت udid. )))

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
    من دیشب بدون یودید اپدیت کردم.

نظر

من كه همون اول گفتم وايسيم تا فاينال بياد. هم پايدارتره، هم سرعتش بيشتره، هم اپ هاي بيشتري همراهش هست (آخه گفته شده كه اينستاگرام و آيتونز راديو و ايردراپ به صورت پيشفرض روي نسخه فاينال قرار دارند) و مهم تر از همه اينكه ديگه نيازي نيست پول بديم واسه ثبت udid. )))

بله؟؟؟؟ همین الان آیتونز رادیو و airdrop هستند روی ios 7 !!!!! اینستاگرام که نخواهد بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
        من دیشب بدون یودید اپدیت کردم.
        گوشيتون اكتيو هست الآن؟؟؟!!!! مشكلي پيدا نكرديد؟؟!!

نظر

من خودم ٣ تا آيفون ٤ و ٤اس و ٥ ام رو بدون ثبت يوديد آپديت كردم بدون ثبت يوديد!

نظر

• اساتید روی کنترل سنتر بعضی وقت ها چراغ قوه ام خاموش میشه کسی دلیلشو نمیدونه ؟
            و یه مورد دیگه که خیلی عصبیم میکنه والپیپر متحرکِ که بعد از چند روز هم لاک اسکرین و هم هوم اسکرین غیر فعال شد هرچی هم ری استارت میکنم درست نمیشه چه باید بکنم ؟

نظر

• بعد از هر بار کار با اپلیکیشن ها و در مواقعی که با گوشی کاری نداشتید یکبار خاموش و روشن کنید تا باطری خالی نشه در غیر اینصورت گوشی عجیب داغ میشه و باطری فورا خالی میشه .
              ویرایش توسط sasan851 : https://i-phone.ir/forums/member/22290-sasan851 در ساعت 22-06-2013, 08:56 AM

نظر

کوچکترین مشکلی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                  من خودم ٣ تا آيفون ٤ و ٤اس و ٥ ام رو بدون ثبت يوديد آپديت كردم بدون ثبت يوديد!
                  امیدوارم ماندگار باشه و در بتاهای بعدی جلوش رو نگیره
                  فکر کنم خود اپل این قابلیت رو باز گذاشته تا خیلیا بتونن آپدیت کنن و این ورژن رو قبل از نهایی شدن ببینن

نظر

• من قبل از آپديت به ٧ از كانتكت هام بك آپ گرفتم و فرستادم به ايميلم(بااستفاده از اين برنامه هاي كانتكت منيجر) و هر دفعه قبل از آپديت به نسخه هاي ديگه اين كارو انجام ميدادم و راحت دوباره كانتكت ها ريستور ميشد(ios 6) ولي الان هر كاري كردم نشد؟!؟!مي تونه اينم يه باگ باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                      من قبل از آپديت به ٧ از كانتكت هام بك آپ گرفتم و فرستادم به ايميلم(بااستفاده از اين برنامه هاي كانتكت منيجر) و هر دفعه قبل از آپديت به نسخه هاي ديگه اين كارو انجام ميدادم و راحت دوباره كانتكت ها ريستور ميشد(ios 6) ولي الان هر كاري كردم نشد؟!؟!مي تونه اينم يه باگ باشه؟

چه کاری هست؛ با همون iCloud بک آپ بگیرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                        چه کاری هست؛ با همون iCloud بک آپ بگیرید.
                        بله درست ميگيد ولي نكردم اين كارو.
                        حالا چاره اي نيست بايد صبركنيم تا بتا ٢بيادبيرون.

نظر

• نوشته اصلی توسط ardavan i4 نمایش پست ها
                          اساتید روی کنترل سنتر بعضی وقت ها چراغ قوه ام خاموش میشه کسی دلیلشو نمیدونه ؟
                          و یه مورد دیگه که خیلی عصبیم میکنه والپیپر متحرکِ که بعد از چند روز هم لاک اسکرین و هم هوم اسکرین غیر فعال شد هرچی هم ری استارت میکنم درست نمیشه چه باید بکنم ؟
                          موقعی که نور خیلی زیاده تو اطراف گوشی چراغ قوه غیرفعال میشه
                          اون مشکل ثابت شدن رو خیلی ها دارن ، Settings>General>Accessbility ببنید گزینه Reduce Motion غیرفعال هست یا نه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                          بله درست ميگيد ولي نكردم اين كارو.
                          حالا چاره اي نيست بايد صبركنيم تا بتا ٢بيادبيرون.

اون فایل که به ایمیلتون فرستادید .csv هست دیگه؟ دانلودش کنید با برنامه iTools برگردونید رو گوشی

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                            موقعی که نور خیلی زیاده تو اطراف گوشی چراغ قوه غیرفعال میشه
                            اون مشکل ثابت شدن رو خیلی ها دارن ، Settings>General>Accessbility ببنید گزینه Reduce Motion غیرفعال هست یا نه ؟

- - - - - - - - - -

اون فایل که به ایمیلتون فرستادید .csv هست دیگه؟ دانلودش کنید با برنامه iTools برگردونید رو گوشی
                            ممنون از پاسختون. نه. Vcf هستش.

نظر

• دوستان به من ارور دلوپور میده.قبلا یکبار دیگه اپدیت کرده بودم

نظر

• کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X