اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظر من كه مصرف اش خوبه !! حدود ١٠٠ تا برنامه هم با pp نصب و بازي مي كنم!

نظر

• دوستان من الان 5 دارم رو iOS 6.1.2 هست

میخوام به 6.1.4 آپدیت کنم بعدش به iOS 7 beta آپدیت کنم

بعدا راحی هست که بتونم به 6.1.2 برگردونم(تا آپدیت نکردم راهنمایی کنید)؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط CADMOLIS نمایش پست ها
        دوستان من الان 5 دارم رو iOS 6.1.2 هست

میخوام به 6.1.4 آپدیت کنم بعدش به iOS 7 beta آپدیت کنم

بعدا راحی هست که بتونم به 6.1.2 برگردونم(تا آپدیت نکردم راهنمایی کنید)؟؟؟؟؟
        خوب چه كاريه مستقيما آپديت كنيد به ٧ اما بدونيد راه برگشت به ٦.١.٢ نيست يعني از زماني كه شما از اين فريمور خارج مي شويد، تا اونجا كه بنده مسدونم راه برگشتي نداره ولي اگر رفتيد ٧ به راحتي مي تونيد به ٦.١.٤ ريستور كنيد

Sent from my iPad using Tapatalk HD
        with

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
          خوب چه كاريه مستقيما آپديت كنيد به ٧ اما بدونيد راه برگشت به ٦.١.٢ نيست يعني از زماني كه شما از اين فريمور خارج مي شويد، تا اونجا كه بنده مسدونم راه برگشتي نداره ولي اگر رفتيد ٧ به راحتي مي تونيد به ٦.١.٤ ريستور كنيد

میدونم که میشه به 6.1.4 برگشت اما در هر صورت دیگه نمیشه جیلبریک کرد،آره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط CADMOLIS نمایش پست ها
            میدونم که میشه به 6.1.4 برگشت اما در هر صورت دیگه نمیشه جیلبریک کرد،آره؟
            خیر دوست من جیلبرک بعدی مربوط به نسخه 7 خواهد بود

نظر

• خير!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
              with

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                خیر دوست من جیلبرک بعدی مربوط به نسخه 7 خواهد بود
                دقیقا نمیشه گفت ، درسته آخرین بار زمان iOS 5 beta بود که نسخه بتا اومد ولی بعد از اون ۴.۳.۴ و ۴.۳.۵ اومد که جیلبریک کامل نشد ، ولی اون موقع فقط iPad 2 جیلبریک نداشت الان ۲تا آیفون ، ۱ دونه آیپاد ، ۴تا آیپد ، جیلبریک نداره رو ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ ، الان نیاز به جیلبریک خیلی بیشتره ، احتمال جیلبریک ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ هم خیلی زیاده

نظر

• دوستان عزیزی که به 7 ریستور میکنن مراقب کانتکت ها باشن. برای من چند بار اتفاق افتاده که کانتکت هام بدون دلیل کلا پاک شده حتما با استفاده از برنامه هایی مثل multi edit contact pro یا contract saver و مشابه اونها از کانتکت هاتون پشتیبان تهیه کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
                    من یکم بیسوادم دقیقاً کدوم قسمت Ui؟
                    نکنه قسمت های سفید تخت رو میگین که روش نوشته داره؟ الان اینا Ui هستند؟ یا اون همه سایه و فرورفتگی و برجستگی که توی iOs 6 هست؟ واقعاً کدام؟ هر کودکی میتونه تمام Ui های iOs7 رو طراحی کنه ولی مرد میخواد طراحی فقط استاتوس بار iOs6
                    کجایی scott forstall که ببینی چه بلایی سر این همه خلاقیتت آوردن
                    طراحی استاتوس بار iOS 6 زیاد مردونگی نمیخواد ! یه سری استایل بی رنگ با فرمت PNG هستند ( png یعنی پشتش معلومه گفتم شاید ندونید خودتون میگید اطلاعات ندارید !*)* که با رنگ استاتوس بار هر برنامه رنگش تغییر میکنه . این کجاش مردونگی میخواد؟
                    بعدشم UI یعنی User Interface ، یعنی رابط کاربری ، یعنی کل اون چیزی که برای کارکردن کاربر ساخته میشه همه با هم میشه UI ، ویندوز فون هم بعضی جاهاش کارای فوق العاده ای میکنه ولی از نظر کلی آشغاله ! الان iOS 7 هم بعضی جاهاش خرابه دلیل نمیشه که همه جاش خراب باشه ، iOS 6 زمان بتا وضعش بدتر از این بود یکم صبر کنی همه چیزش درس میشه ۱

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                    دوستان عزیزی که به 7 ریستور میکنن مراقب کانتکت ها باشن. برای من چند بار اتفاق افتاده که کانتکت هام بدون دلیل کلا پاک شده حتما با استفاده از برنامه هایی مثل multi edit contact pro یا contract saver و مشابه اونها از کانتکت هاتون پشتیبان تهیه کنید
                    من قبلا به یه دوست عزیز دیگه ام گفتم ، شما قسمت کانتکت iCloud رو غیرفعال کن دوباره بزن کانتکت هاتو درست میشه ، زمان iOS 5,1 هم این اتفاق افتاده برای منم شده بود

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                      دقیقا نمیشه گفت ، درسته آخرین بار زمان iOS 5 beta بود که نسخه بتا اومد ولی بعد از اون ۴.۳.۴ و ۴.۳.۵ اومد که جیلبریک کامل نشد ، ولی اون موقع فقط iPad 2 جیلبریک نداشت الان ۲تا آیفون ، ۱ دونه آیپاد ، ۴تا آیپد ، جیلبریک نداره رو ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ ، الان نیاز به جیلبریک خیلی بیشتره ، احتمال جیلبریک ۶.۱.۳ و ۶.۱.۴ هم خیلی زیاده
                      تا اوجایی که من یادمه گروه evasi0n تو تویتر اعلام کرده بودن که اکسپلویت های جدیدی تو نسخه های 6.1.4 و 6.1.3 پیدا کردن که با اونها و اکسپلویت های باقیمانده از نسخه های قبل میشه جیلبرک کرد ولی با توجه به ارایه نسخه 7 نمیخوان اونارو با عرضه جیلبرک بسوزونن. من که میگم حق با اوناست.

نظر

• من قبلا به یه دوست عزیز دیگه ام گفتم ، شما قسمت کانتکت iCloud رو غیرفعال کن دوباره بزن کانتکت هاتو درست میشه ، زمان iOS 5,1 هم این اتفاق افتاده برای منم شده بود[/QUOTE]
                        من کنترل کردم غیر فعال بود

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                          تا اوجایی که من یادمه گروه evasi0n تو تویتر اعلام کرده بودن که اکسپلویت های جدیدی تو نسخه های 6.1.4 و 6.1.3 پیدا کردن که با اونها و اکسپلویت های باقیمانده از نسخه های قبل میشه جیلبرک کرد ولی با توجه به ارایه نسخه 7 نمیخوان اونارو با عرضه جیلبرک بسوزونن. من که میگم حق با اوناست.
                          حرف شما کاملا درسته ، ولی iOS 7 کلا از نظر کرنل با iOS 6 فرق میکنه ، به احتمال شدید اونا دارن تست میکنن ، اگه اکسپلویت ها کار نکنن دیگه کاری نمیتونن بکنن باید بدن بیرون دیگه

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                          من قبلا به یه دوست عزیز دیگه ام گفتم ، شما قسمت کانتکت iCloud رو غیرفعال کن دوباره بزن کانتکت هاتو درست میشه ، زمان iOS 5,1 هم این اتفاق افتاده برای منم شده بود
                          من کنترل کردم غیر فعال بود[/QUOTE]
                          باید مشکلی نباشه چون من همین کارو کردم اصلا یه کانتکت هم نمی پره !
                          iPhone 5 Model A1428 , iOS 7

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                            طراحی استاتوس بار iOS 6 زیاد مردونگی نمیخواد ! یه سری استایل بی رنگ با فرمت PNG هستند ( png یعنی پشتش معلومه گفتم شاید ندونید خودتون میگید اطلاعات ندارید !*)* که با رنگ استاتوس بار هر برنامه رنگش تغییر میکنه . این کجاش مردونگی میخواد؟
                            بعدشم UI یعنی User Interface ، یعنی رابط کاربری ، یعنی کل اون چیزی که برای کارکردن کاربر ساخته میشه همه با هم میشه UI ، ویندوز فون هم بعضی جاهاش کارای فوق العاده ای میکنه ولی از نظر کلی آشغاله ! الان iOS 7 هم بعضی جاهاش خرابه دلیل نمیشه که همه جاش خراب باشه ، iOS 6 زمان بتا وضعش بدتر از این بود یکم صبر کنی همه چیزش درس میشه ۱
                            استاتوس بار یه مثال از یک بخش کوچک از این همه زیبایی iOs6 بود که گفتم دوست عزیز، درثانی اون بخش PNG که فرمودین فقط توی استاتوس بار صفحه اصلیه و نه توی بخش های دیگه مثل Settings و این رنگ نیست که به استاتوس بار زیبایی میداد بلکه این حالت حجمی که توی استاتوس بار بود باعث زیبایی میشد که در iOs7 نه خبری از رنگ درستو درمونی هست و نه حجم
                            User Interface هم که شما ازش میگین شاید پر از قابلیت شده باشه ولی خالی از هنر و زیباییه، بحث و ایراداتی که من به iOS7 میگیرم به قابلیت هاش نیست چون واقعاً خوب شده بلکه به نازیبایی های قسمت های مختلف این ورژن هست
                            در ادامه صحبت هام توجهتون رو به تفاوت های بین این دو ورژن جلب میکنم
                            ( به حجم ها و رنگ ها دقت کنید)
                            برای یک بار هم شده بی تعصب نظر بدین

اگر بخواد به قول شما خوب بشه باگ ها رفع میشه وفکر نکنم طراحی و اینترفیس تغییر چندانی کنه
                            ویرایش توسط papilo : https://i-phone.ir/forums/member/564-papilo در ساعت 17-06-2013, 08:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
                              استاتوس بار یه مثال از یک بخش کوچک از این همه زیبایی iOs6 بود که گفتم دوست عزیز، درثانی اون بخش PNG که فرمودین فقط توی استاتوس بار صفحه اصلیه و نه توی بخش های دیگه مثل Settings و این رنگ نیست که به استاتوس بار زیبایی میداد بلکه این حالت حجمی که توی استاتوس بار بود باعث زیبایی میشد که در iOs7 نه خبری از رنگ درستو درمونی هست و نه حجم
                              User Interface هم که شما ازش میگین شاید پر از قابلیت شده باشه ولی خالی از هنر و زیباییه، بحث و ایراداتی که من به iOS7 میگیرم به قابلیت هاش نیست چون واقعاً خوب شده بلکه به نازیبایی های قسمت های مختلف این ورژن هست
                              در ادامه صحبت هام توجهتون رو به تفاوت های بین این دو ورژن جلب میکنم
                              ( به حجم ها و رنگ ها دقت کنید)
                              برای یک بار هم شده بی تعصب نظر بدین

اگر بخواد به قول شما خوب بشه باگ ها رفع میشه وفکر نکنم طراحی و اینترفیس تغییر چندانی کنه
                              خب اگر بی تعصب حرف بزنیم ، طراحی iOS 6 تکمیل شده iOS 4 و iOS 5 بود که واقعا جای خالی برای پر کردن نداشت شما اگه جایه اپل بودید چیکار می کردین ؟ اپل سال قبل با اینکه iOS 6 روان بود ولی زیاد استقبال نشد ازش ، این نوع طراحی هم که اسمش فلت یا تخت هست مزایای خودشو داره ، این سفیدیش باعث میشه ادم نور رو زیاد نکنه اتوماتیک انرژی باتری ذخیره میشه ، ولی امثال تغییرات بتا نسبت به آلفا حدود 40% میشه واسه همین میگم صبر کنید درست میشه ، با اینکه Scott Forstal رفته ولی جاناتان ایو هست هنوز امیدی هست که اپل بازم یه چیزی بیرون بده که آندروید و ویندوزفون تو کفش بمونن !

نظر

• من با papilo یوافقم...
                                وقتی به ios 7 ریستور کردم احساس کردم واقعا زیبا شده اما بعدش که دوباره دانگرید کردم دیدم که 6 خیلی زیباتر بوده... البته نظر شخصیه منه این...
                                به نظرم اگه طرح ios 6 و ios 7 رو به یکی که تاحالا ios رو ندیده نشون بدی فکر می کنه ios6 بعد از ios7 اومده چون این طرح های ساده قبلا که سیستم ها گرافیک پایینی داشتن استفاده می شد... و کم کم به همه چیز گرافیکی تر شده... به نظرم 6 زیباتر بود...
                                اگه 6 رو با همون فرم خودش یه مقدار ،یک دست تر می کردن بسیار زیباتر می شد

به نظرم ios 7 رو بیشتر به عنوان یک تنوع می شه قبول کرد...
                                ویرایش توسط M3hrdad71 : https://i-phone.ir/forums/member/126737-m3hrdad71 در ساعت 17-06-2013, 10:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X