اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط majidamiri نمایش پست ها
    آقا یه سوال ، من که الآن به ios7 آپدیت کردم ، بخوام به ios6 برگردم باید ریستور کنم دیگه ؟؟ اگه ریستور کنم برنامه هام نمیپره ؟؟
    بله باید ریستور کنید، تمام برنامه هاتون می پره اگه خودتون نخریده باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط asheghe_bidell نمایش پست ها
      من الان تازه فهمیدم که آیکون ساعت توی هوم اسکرین لایو هست و عقربه هاش حرکت میکنه :d
      اه راست میگی هااا :d

نظر

• برای مشکل waiting لازم نیست برنامه رو پاک کنید
        بعد از اینکه آپدیت اتوماتیک رو خاموش کردید بريد به اپستور یک بار آپدیت رو بزنید بعد pause کنید
        مشکلتون حل میشه
        ویرایش توسط lida : https://i-phone.ir/forums/member/488-lida در ساعت 16-06-2013, 02:22 PM

نظر

• دوستان كسي ميدونه قفل چرخش صفحه به حالت افقي كجاي ios7 هست ؟!!
          نميدونم چيكار كردم قفل شده حالا ديگه نميشه عاديش كرد
          تو جاي قبلي تو task manager هم نيست !

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
            خوب دوستان عزیز بنده هم نصب کردم و تست کردم
            در یک کلام
            سرعتش از ios 6 پایینتره!دلیلش رو نمیدونم!
            در مورد زیباییش واقعا زیبا هست!اما در مورد سفید بودنش به نظرم باید یکی هم درست کنن به صورت مشکلی!من خودم زیاد با سفیدش راحت نیستم و همه جا سفید شده!6 رو تو این ضمینه به 7 ترجیه میدم!
            در مورد وایفای هیچ ایرادی ندیدم از صخ روشن بود و تو دستم بود و هیج قطعی یا مشکلی نداشت!
            منوها زیباتر شده!
            و با یعضی برنامه ها از جمله KIK مشکل داره و کیک بالا نمیاد!
            مصرف باتریش زمانی که از والپیگر جدید استفاده مینید شدیدا زیاد میشه اما تو حالت عادی بد نیست و کمی از 6 بیشتره
            باگهاش که من چون بیتر از اس ام اس استفاده میکنم واقعا زیاده(البته بتا هست) هر موقع تکست بیاد کلا بعد 6 7 تا مسیج هنگ میکنه!البته بعضی مواقع
            دوربین کلا درسته برای من و هیچ ایرادی هنگی نداره!کلا تست کردم!برای فیلمبرداری زوم اضافه شده!و افکتهای اینستاگرام
            یک کلام رو خوب اومدی ؛)

نظر

• کسی با iMessage مشکل دارد ؟ بر روی گوشی ریستور کردم و اکتیو نمی شود. بر روی iMessage زده Waiting for Activation ... تمامی راه ها را هم تست کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط aRMinQ9 نمایش پست ها
                دوستان كسي ميدونه قفل چرخش صفحه به حالت افقي كجاي ios7 هست ؟!!
                نميدونم چيكار كردم قفل شده حالا ديگه نميشه عاديش كرد
                تو جاي قبلي تو task manager هم نيست !
                توی کنترل سنتر هستش

نظر

• ببخشید دوستان من iphone 4 دارم این ios 7 beta رو ریختم ولی تو قسمت والپیپر اصلا dynamics نداره.مشکلی هست؟باید دوباره ریستور کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
                    این مشکل پاک شدن دفترچه تلفن دیگه داره خستم میکنه!
                    راه حلی نداره؟
                    از iCloud استفاده نکنید درست میشه ، زمان iOS 5,1 هم اینطوری بود بعدا حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      کسی با iMessage مشکل دارد ؟ بر روی گوشی ریستور کردم و اکتیو نمی شود. بر روی iMessage زده Waiting for Activation ... تمامی راه ها را هم تست کردم

سلام دوست من بله بنده هم بشدت بر روی ۲ دستگاه این مشکل رو داشتم به هیچ قیمت !!! هیچ قیمت !!! درست نشد که نشد ولی اخر به ذهنم رسید و مجدد ریستور کردم و بک اپ قدیمم رو که فعال بود زدم درست شد ! همرو شناخت !

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                        کسی با iMessage مشکل دارد ؟ بر روی گوشی ریستور کردم و اکتیو نمی شود. بر روی iMessage زده Waiting for Activation ... تمامی راه ها را هم تست کردم
                        واسه من مشکلی نداشت حتی من بک آپ هم برنگردوندم !شاید از ISP اینترنتتون باشه ، با قند شکن امتحان کنید

نوشته اصلی توسط bardia33 نمایش پست ها
                        ببخشید دوستان من iphone 4 دارم این ios 7 beta رو ریختم ولی تو قسمت والپیپر اصلا dynamics نداره.مشکلی هست؟باید دوباره ریستور کنم؟
                        تمام قابلیت های iOS 7 روی تمام دستگاه ها موجود نیست ، کلا برای iPhone 4 نداره ، نیازی به ریستور نیست ، همیشه وقتی ریستور بدون مشکل تموم شد یعنی هر چی که توی Firmware هست به طور کامل نصب شده

نظر

• سلام wechat من رو ios 7 کار نمیکنه؟

نظر

• دوستان من بدون udid اپدیت کردم حالا میخوام برگردم.راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط daneshmand نمایش پست ها
                              سلام wechat من رو ios 7 کار نمیکنه؟
                              Kik کلا بالا نمیاد , Wechat هم رو set profile picture گیر میکنه

نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                              دوستان من بدون udid اپدیت کردم حالا میخوام برگردم.راهنماییم کنید.
                              DFU کنید اگر iPhone 5 دارید به ۶.۱.۴ اگر دستگاه دیگه دارید به ۶.۱.۳ ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                                Kik کلا بالا نمیاد , Wechat هم رو set profile picture گیر میکنه

DFU کنید اگر iPhone 5 دارید به ۶.۱.۴ اگر دستگاه دیگه دارید به ۶.۱.۳ ریستور کنید
                                dfu چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X