اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ ها و ویژگی های جدید iOS 7

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
    خوب دوستان عزیز بنده هم نصب کردم و تست کردم
    در یک کلام
    سرعتش از ios 6 پایینتره!دلیلش رو نمیدونم!
    در مورد زیباییش واقعا زیبا هست!اما در مورد سفید بودنش به نظرم باید یکی هم درست کنن به صورت مشکلی!من خودم زیاد با سفیدش راحت نیستم و همه جا سفید شده!6 رو تو این ضمینه به 7 ترجیه میدم!
    در مورد وایفای هیچ ایرادی ندیدم از صخ روشن بود و تو دستم بود و هیج قطعی یا مشکلی نداشت!
    منوها زیباتر شده!
    و با یعضی برنامه ها از جمله KIK مشکل داره و کیک بالا نمیاد!
    مصرف باتریش زمانی که از والپیگر جدید استفاده مینید شدیدا زیاد میشه اما تو حالت عادی بد نیست و کمی از 6 بیشتره
    باگهاش که من چون بیتر از اس ام اس استفاده میکنم واقعا زیاده(البته بتا هست) هر موقع تکست بیاد کلا بعد 6 7 تا مسیج هنگ میکنه!البته بعضی مواقع
    دوربین کلا درسته برای من و هیچ ایرادی هنگی نداره!کلا تست کردم!برای فیلمبرداری زوم اضافه شده!و افکتهای اینستاگرام
    دلیل پایین بودن سرعت این است که این نسخه بـــتـــاست و برای برنامه نویسان هست

نظر

• نمیدونم این مشکل وای فای از ضعف سخت افزاری گوشی هست یا iOS .

دیشب تو یه محیط باز نشسته بودیم. اینترنت وایرلس ADSL هم داشت. من وای فای رو روشن کردم اصلا هیچ سیگنالی نگرفتم و گوشی آنتن رو پیدا نکرد! ولی اطرافیان دور میز، یکیشون Xperia Z و یکی P داشتن. یکی هم HTC One S ... همشون سیگنال رو گرفتن جز من! گوشی همشون هم کیس محافظ داشت ولی برای من نه ...

نمیدونم این مشکل واسه iOS هست یا کلا وای فای آیفون ضعیفه... چون قبلا هم گویا شنیده بودم سیگنال وای فای آیفون چندان قوی نیست ... نظر دوستان چیه ؟

نظر

• جایی تو ایفون هست و بری مثل برنامه ی مسیج قفل بزاری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vaso نمایش پست ها
          من داونگرید کردم خیلی هم راحته :-d

- - - - - - - - - -

من داونگرید کردم خیلی هم راحته :-D

سلام چطوری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
            جایی تو ایفون هست و بری مثل برنامه ی مسیج قفل بزاری؟
            خــــیـــر

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudkhezrian نمایش پست ها
              سلام چطوری؟
              از طریق فایل ipsw آی اوس 6 ریستور کنید به 6
              یه همون شکل که به 7 آپدیت کردید
              البته فقط به آخرین ورژن 6 می تونید ریستور کنید یعنی 6.1.4 برای آیفون 5 و 6.1.3 برای بقیه

نظر

• هرچی فکر میکنم حس میکنم هممون سرکاریم...بشینید یکم فکر کنید با خودتون متوجه میشید این ورژن بتا 180 درجه با اون ورژن روز معرفی فرق داره (دیگه اکثرا فیلم معرفی رو دیدیم)

چرا یکی از این مشکلات که واسه بچه ها تو انجمن پیش اومده اونروز پیش نیومد ؟؟؟ مطمین باشین اپل از روی عمد این باگ ها رو (منظور باگهای خیلی ساده) قرار داده تا سر ما رو گرم کنه و وقت بگذره

تا اینجور بتونه نسخه فاینال رو به همراه گوشی جدیدش معرفی کنه....وگرنه درسته این سیستم عامل از اول طراحی شده و طبیعی هست باگ زیاد داشته باشه ولی نه انقدر دیگه

به قول یکی از دوستان تو همین تاپیک نوشته بود لامصب انگار باگ بوده بعد دست و پا درآورده و همچین چیزی حتما سیاست اپل هست واسه گذشت وقت

نظر

• سلام چطوری میشه از 7 به 6.1.3 یا 4 دانگرید کنم؟ بدونه udid به 7 اپدیت کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط M3hrdad71 نمایش پست ها
                    از طریق فایل ipsw آی اوس 6 ریستور کنید به 6
                    یه همون شکل که به 7 آپدیت کردید
                    البته فقط به آخرین ورژن 6 می تونید ریستور کنید یعنی 6.1.4 برای آیفون 5 و 6.1.3 برای بقیه
                    عزیز من 6.1.3 رو دارم.باید 6.1.4 دانلود کنم؟از کجا؟ اخه من از روش shift+update اپدیت کردم.بیشتر توضیح میدی. مرسی

نظر

• سلام دوستان من دیروز به یه گزینه جدید روبه رو شدم که نفهمیدم کارش چیه ولی اگه فعالش کنی دهن آدمو سرویس میکنه که دوباره بتونی غیر فعال کنی
                      Setting>Accessibility>Switch Control
                      می خاستم ببینم هیچ کدوم از اساتید می دونن این گزینه برای چیه و چه کاری انجام میده؟

نظر

• سلام. من نصب کردم. این لگ هاش دارن منو میکشن. فقط تو ایفون 4 لگ داره یا تو همه؟ تو نسخه نهایی برطرف میشه؟ اگه برطرف بشه که شاهکاره

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudkhezrian نمایش پست ها
                          عزیز من 6.1.3 رو دارم.باید 6.1.4 دانلود کنم؟از کجا؟ اخه من از روش shift+update اپدیت کردم.بیشتر توضیح میدی. مرسی
                          اگه گوشیتون آیفون 5 هست باید 6.1.4 رو بگیرید اگه نه به همون 6.1.3 ریستور کنید...
                          از توی همین سایت دانلودش کنید
                          دانلود کلیه فریمورها برای iPhone/iPad/iPod/AppleTV

نظر

• من الان تازه فهمیدم که آیکون ساعت توی هوم اسکرین لایو هست و عقربه هاش حرکت میکنه :d

نظر

• آقا یه سوال ، من که الآن به ios7 آپدیت کردم ، بخوام به ios6 برگردم باید ریستور کنم دیگه ؟؟ اگه ریستور کنم برنامه هام نمیپره ؟؟

نظر

• این مشکل پاک شدن دفترچه تلفن دیگه داره خستم میکنه!
                                راه حلی نداره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X