اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 1

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان چرا فقط ios۷ رو برای ایفون و ایپاد معرفی کردند و نسخه ایپد رو اصلا هیچ صحبتی نکردند ....؟
    ویرایش توسط lionberg : https://i-phone.ir/forums/member/75294-lionberg در ساعت 13-06-2013, 02:17 AM

نظر

• از كجا ميتونم بفهمم كه udid من ثبت شده
      من ريستور كردم و الان مشكلي ندارم
      فقط خواستم مطمئن بشم كه udid من ثبت شده يا نه مه بعدا مشكل بر نخورم ، مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط lionberg نمایش پست ها
        دوستان چرا فقط ios۷ رو برای ایفون و ایپاد معرفی کردند و نسخه ایپد رو اصلا هیچ صحبتی نکردند ....؟
        با کمی تاخیر ارائه می شود

نوشته اصلی توسط zeus_zeus نمایش پست ها
        از كجا ميتونم بفهمم كه udid من ثبت شده
        من ريستور كردم و الان مشكلي ندارم
        فقط خواستم مطمئن بشم كه udid من ثبت شده يا نه مه بعدا مشكل بر نخورم ، مرسي
        هیچ راه خاصی ندارید . فقط همون اکتیو شدن اولیه پس از ریستور در نسخه های بتا هست که مشخص می شود ثبت شده یا خیر.

نظر

• salam mishe yeki be man bede en UDID chejoorie lotfan ?
          age mishe ye email bezne yeki kheili mikham sari download konam lotfan
          behshad.sh72@hotmail.com
          mamnoon

نظر

• نوشته اصلی توسط behshad_sebt نمایش پست ها
            salam mishe yeki be man bede en UDID chejoorie lotfan ?
            behshad.sh72@hotmail.com
            mamnoon
            شما ابتدا پارسی تایپ کنید و سپس از لینک زیر می توانید udid ثبت کنید.
            http://www.i-phone.ir/forums/thread84824.html

نظر

• نوشته اصلی توسط behshad_sebt نمایش پست ها
              salam mishe yeki be man bede en UDID chejoorie lotfan ?
              behshad.sh72@hotmail.com
              mamnoon
              با سلام دوست عزيز لطفا فارسي تايپ كنيد
              دوست عزيز udid دانلود نميشه
              شما اگه برنامه نويس باشي ميتوني به ios هاي بتا برين
              اما شما با دادن ١٠ تومان ميتونين udid دستگاه خودتون رو صبت كنيد تا اپل دستگاه شمارو ماله يك برنامه نويس بدونه و اجازه اپديد بده

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                شما ابتدا پارسی تایپ کنید و سپس از لینک زیر می توانید udid ثبت کنید.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread84824.html
                البته ایشون دیگه امکان ثبت را ندارند. ظرفیت اکانتشون تکمیل شده است.

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                  دوستان آیفون 4 رو اگه برم iOS 7 بعدش میتونم بیام روی 6.1.2 ????
                  SHSH رو برای 6.1.2 دارم.
                  میتونی shsh هم به من بدی ؟*:دی

نظر

• نوشته اصلی توسط Am!rGL نمایش پست ها
                    میتونی shsh هم به من بدی ؟*:دی
                    Shsh هر گوشي منحصر به فرد هست.

نظر

• دوستان من يه توضيحي بدم كه از سر در گمي در بيايين.
                      ظاهرا با گرفتن shift+update بعضي دوستان به ios7 رفتن با اينكه من تست كردم و نشد اما واسه بعضي ها شده.
                      به هر حال اگرم شده باشه دوستاني كه udid ثبت شده ندارن نسخه بتا2 رو با احتمال 99 درصد نمي تونن دريافت كنن و با ota هم بهشون اعلام اپديت نميشه.
                      نتيجه اين ميشه كه بايد بعد از اينكه بتا1 expire شد برگردن 6.1.3 حالا اونايي كه در حال حاضر جيلبريك كردن اين ريسك رو نكنن چون ديگه نمي تونن برگردن 6.1.2 اونايي كه 5 يا 4s دارن.
                      اگرم به فرض محال اين كار تو نسخه هاي بعدي بتا هم امكان پذير شد كه نميشه بايد با هر بتا كل فايل رو دانلود كنيد چون ota براتون نمياد.
                      در هر حال هر كسي دل به اين ريسك ميده بايد حواسش به اين چيزا باشه.
                      ممكنه خيلي از دوستان هم از قبل udid دستگاهشون ثبت شده باشه و خودشون مطلع نباشن براي مثال اونايي كه سرويس نصب برنامه بدون جيلبريك رو دارن قطعا قبلش اون فروشنده udid براشون ثبت كرده.

نظر

• من یه مشکل عجیب پیدا کردم !
                        من ios 7 رو که ریختم دیدم نوار آلومینیومی کنار دوربین و همچنین زیر دوربین (ال سی دی ) داغ میکنه ... گفتم شاید باگ داره !!
                        ریستور کردم به 6.1.3 و الان همون مشکل رو دارم هنوز ! با شارژ کردن و یا استفاده از برنامه هایی که مصرف باطریشون level 3 تا 5 هست به شدت داغ میکنه !!!!

مصرف دوربینم هم به شدت بالاست (level 4 ! ) (البته این مشکل رو همون اوایل که ios 6.1.3 اومد داشتم ..)
                        جالب اینجاست که باطری خنکه ولی اون قسمت داغ میکنه !!!!!!!!!

قضیه چیه ؟ چه کار کنم حالا ؟!!!

کسی نظری نداره راجع به مشکل من ؟
                        ویرایش توسط tarashee : https://i-phone.ir/forums/member/51291-tarashee در ساعت 13-06-2013, 03:32 PM

نظر

• دوستانی که فکر میکنن shsh ندارن !*
                          و راهی برای برگشت به ۶.۱.۲ ندارن این آموزش رو بخونید :*

http://www.i-phone.ir/forums/thread83512.html

من خودم save نکرده بودم. اما داشتم :دی

نظر

• خواستم یه تشکر ویژه ازتون بکنم.مرســـــــــــــــــــی خیــــــلی اقــــــــــای

نظر

• برای iPad mini نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
                                برای iPad mini نیومده؟
                                کلا برای آیپد هفته بعد میاد.
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X