اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iOS 7 Beta 1

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها
    من یه مشکل عجیب پیدا کردم !
    من ios 7 رو که ریختم دیدم نوار آلومینیومی کنار دوربین و همچنین زیر دوربین (ال سی دی ) داغ میکنه ... گفتم شاید باگ داره !!
    ریستور کردم به 6.1.3 و الان همون مشکل رو دارم هنوز ! با شارژ کردن و یا استفاده از برنامه هایی که مصرف باطریشون level 3 تا 5 هست به شدت داغ میکنه !!!!

مصرف دوربینم هم به شدت بالاست (level 4 ! ) (البته این مشکل رو همون اوایل که ios 6.1.3 اومد داشتم ..)
    جالب اینجاست که باطری خنکه ولی اون قسمت داغ میکنه !!!!!!!!!

قضیه چیه ؟ چه کار کنم حالا ؟!!!

/
    کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ....؟ اساتید کجایین ؟!!!!!!!!
    راستی اپ استورم هم توی loading یک ساعت میمونه بدون هیچ عکس العملی !!!
    ویرایش توسط tarashee : https://i-phone.ir/forums/member/51291-tarashee در ساعت 14-06-2013, 11:16 PM

نظر

• ايفونتون چنده ؟؟؟؟

نظر

• ای وای من!!!!! 2 گیگ دانلود کردم واسه آیفون a1429)5 )اما این پیغام میده!
        the iphone arash-dev could not be updated because the firmware file was corrupt
        ینی فایل خرابه.دوبار هم دانلود کردم.از سردرد حالت تهوع بهم دست داده
        دوستان دانلود نکنید که خرابه.از من گفتن بود.توروخدا اگه میشه کاری کرد بهم بگید که 2گیگم الکی نپره.اصن اگه پرید فداسرتون.لااقل یه جایی معرفی کنید تا فایلش سالم باشه و دانلود کنم.
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط arashlove1389 نمایش پست ها
          ای وای من!!!!! 2 گیگ دانلود کردم واسه آیفون a1429)5 )اما این پیغام میده!
          دوستان دانلود نکنید که خرابه.از من گفتن بود.توروخدا اگه میشه کاری کرد بهم بگید که 2گیگم الکی نپره.اصن اگه پرید فداسرتون.لااقل یه جایی معرفی کنید تا فایلش سالم باشه و دانلود کنم.
          ممنون
          بعيده فايل خراب باشه تا الان 100 نفر دانلود و نصب كردن ...
          به هر حال اينم خدمت شما:
          http://www.evad3rs.net/2013/04/ios-7...ow-to.html?m=1

Sent from my 

نظر

• نوشته اصلی توسط arashlove1389 نمایش پست ها
            ای وای من!!!!! 2 گیگ دانلود کردم واسه آیفون a1429)5 )اما این پیغام میده!
            ممنون
            پیغام واضحه!!! شما بد دانلود کردید، هر کدوم از فایل ها بیش از ۵۰۰ بار دانلود داشتن و یک مورد گزارش خرابی نبوده!! حتما dmg رو دستی ipsw کردید در حالی که باید اکسترکت می کردید

نظر

• سلام / من ورژن موبایلم 6.1.4 بود که به 7 اپ کردم / موقع اپ کردن به 7 این ارور ظاهر میشه / مشکل کجاست ؟
              اخرین ورژن ایتونز نصب هست / ایفون 5

فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط VMPIRE نمایش پست ها
                سلام / من ورژن موبایلم 6.1.4 بود که به 7 اپ کردم / موقع اپ کردن به 7 این ارور ظاهر میشه / مشکل کجاست ؟
                اخرین ورژن ایتونز نصب هست / ایفون 5

Find My Iphone رو Off کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajadiphone2 نمایش پست ها
                  Find My Iphone رو Off کنید.
                  چطوری؟ از چه ادرسی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط VMPIRE نمایش پست ها
                    چطوری؟ از چه ادرسی؟
                    برای غیر فعال کردن find my iphone به تنظیمات برید، سپس iCloud را انتخاب کنید و find my iphone را خاموش کنید

نظر

• سلام عزيزم از چيلتر فكن استفاده كن

نظر

• دوستان من udid کجا باید ثبت کنم.از کجا باید بفهمم که ثبت شده؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                          دوستان من udid کجا باید ثبت کنم.از کجا باید بفهمم که ثبت شده؟؟
                          میتونید از سروس خود سایت استفاده کنید
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin8403 نمایش پست ها
                            سلام عزيزم از چيلتر فكن استفاده كن
                            استفاده کردم و find my iphone رو هم خاموش کردم ولی دوباره همون ارور هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              میتونید از سروس خود سایت استفاده کنید
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread85696.html
                              شما چرا پست ها رو پاك ميكنيد؟ فقط براي اينكه ميخوايد به همون موضوع پست بفرستيد يا ميخوايد تبليغ جايي ديگه نشه ؟؟؟؟؟
                              ویرایش توسط afshin8403 : https://i-phone.ir/forums/member/10593-afshin8403 در ساعت 15-06-2013, 02:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin8403 نمایش پست ها
                                شما چرا پست ها رو پاك ميكنيد؟ فقط براي اينكه ميخوايد به همون موضوع پست بفرستيد يا ميخوايد تبليغ جايي ديگه نشه ؟؟؟؟؟
                                خوب خودت جواب سوال رو دادی
                                وقتی خود انجمن این سرویس رو ارایه میده نیاز به تبلیغ سایت دیگه ای نیست ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X