اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کلا اگر به tom tom مکان های ایران اضافه نشه خیلی map مزخرفی میشه

نظر

• مپ

نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
      کلا اگر به tom tom مکان های ایران اضافه نشه خیلی map مزخرفی میشه
      من از مپ گوشی اصلا استفاده نمی کردم !!

بهترین اش sygic که هم مسیریابی اش بدن اینترنته هم سخنگو فارسی!

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
        من تا حدودی با شما موافقم ! البته با این نوشته شما مخالفم که فرمودین داره پس رفت میکنه !

ببینید اپل پس رفت نکرده فقط مدیریت آماتور و جدید خیلی ناشی یانه خواست بگه پیشرفت کردیم !.... ، نشون داد که آقای استیو جابز واقعا فرد خلاق ، مبتکر و ... هم در زمینه علمی بود هم در زمینه مدیریتی ....

اپل اومد یه سری امکاناتی رو توو 6 بتا معرفی کرد که همونطور که دوستمون گفتن خیلی زود برای ارتقا شماره ورژن بود !

حالا در مورد با گ هایی که خودم باهاش روبرو شدم :

1 - وقتی می خوام direction بین 2 تا مسیر بگیرم ( قبلاً همین مسیر ها رو میگرفتم رو 5.1.1 ج میداد ) میگه امکان مسیر دهی وجو نداره !

2 - وقتی میرم توو قسمت settings و گزینه facetime رو میزنم گلا گوشی هنگ میکنه و بعد از 5 مین میپره بیرون

3 - وقتی تووی قسمت settings - messages میرم و گزینه send & receive رو میزنه دوباره هنگ میکه و بعد میپره بیرون

4 - گزینه do not disturb من اصلا کار نمیکنه !

5 - نحوه نمایش notification center من ایراد داره ، یعنی وقتی اس ام اس رو میخواد نمایش بده مثل شکل زیر میشه

فعلاً بازم دارم میگردم ....

ولی خدایی از layout کی برد خوشم نمیاد ، کی برد قبلی خیلی بهتر بود بابا این چیه آخه ؟!
        دوست عزیز این ها همه باگه که طبیعیه و من هیچ کدوم رو ندارم!!!
        در ضمن این ها همه اپدیت های مهمی هستم و اگه از سیاست های اپل خبر داشته باشی اگه قابلیت خاصی باشه در ورژن اخر میاد.
        و مدیریت ضعیف؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
        باید بگم تیم کوک از بهترین ها و از قدیمی های اپل هستش و کسه بهتری نبود برای این کمپانی.

نظر

• نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها
          در ضمن این ها همه اپدیت های مهمی هستم و اگه از سیاست های اپل خبر داشته باشی اگه قابلیت خاصی باشه در ورژن اخر میاد.
          باید بگم تیم کوک از بهترین ها و از قدیمی های اپل هستش و کسه بهتری نبود برای این کمپانی.
          جالبه منم اين باگ ها رو ندارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
            کلا اگر به tom tom مکان های ایران اضافه نشه خیلی map مزخرفی میشه
            نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            من از مپ گوشی اصلا استفاده نمی کردم !!

بهترین اش sygic که هم مسیریابی اش بدن اینترنته هم سخنگو فارسی!
            به نظر من نباید خیلی نگران نقشه ها بود،
            با سابقه ای که من از گوگل می شناسم، مطمئنا دوست نداره محبوب ترین پلتفرم رو از دست بده.
            حتما برنامه ای جدا تولید میکنه. (حتی احتمالا با امکاناتی بیشتر از Maps فعلی و قبلی)
            در حال حاضر هم حداقل برنامه رایگان Google Earth موجود هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
              به نظر من نباید خیلی نگران نقشه ها بود،
              با سابقه ای که من از گوگل می شناسم، مطمئنا دوست نداره محبوب ترین پلتفرم رو از دست بده.
              حتما برنامه ای جدا تولید میکنه. (حتی احتمالا با امکاناتی بیشتر از Maps فعلی و قبلی)
              در حال حاضر هم حداقل برنامه رایگان Google Earth موجود هست.
              به نظر من که همون مپ ios 6 خوبه

نظر

لطفاً اول بگو خودت با لپ تاپ چجوری به نت وصل میشی ؟ ( مودم و نحوه اتصال )

منظورم اینکه : از چه سیستمی استفاده میکنی ؟ از وایمکس ؟ از مودم ای دی اس ال ؟

تا راه هایی که میدونم بگم ببینیم درس میشه ؟
                با مودم usb و سیم کارت و ویندوز 7

ad hoc می سازم ولی وصل نمی شه موبایل

نظر

• نوشته اصلی توسط paradox1666 نمایش پست ها
                  با مودم usb و سیم کارت و ویندوز 7

ad hoc می سازم ولی وصل نمی شه موبایل
                  sharing رو روشن کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sahand_20012008 نمایش پست ها

دوست عزیز کجای نوشته من حرفی از مدیریت ضعیف اومده ؟؟؟؟؟ و اینکه اینا آپیدیت نیستن بلکه بحث آپگرید به ورژن جدید هست !!! شاید توی معنای لغوی آماتور این برداشت رو داشتید ! لطفاً با ضعیف معنی نکنید .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من خودم از این ورژن مپ اصلاٌ خوشم نیومد ، قبلی خیلی بهتر بود ! اگر واقعا بخواد گوگل رو کنار بزاره واقعا داره اشتباه میکنه ( از نظر من )
                    ویرایش توسط حامد پروینی : https://i-phone.ir/forums/member/27730-حامد-پروینی در ساعت 22-06-2012, 01:50 AM

نظر

• زمانی که گوشی لاک هست و میخوام عکس بگیرم و روی ویدیو میرم و چند بار اینو تکرار میکنم گوشی هنگ میکنه یا ریست میشه یا خاموش میشه

iphone 4gsm

نظر

• یه باگ خیلی خفن دیگه این که بعضی وقت ها توی مولتی تسک (سوییچر) اولین برنامه رو نشون نمیده و لی اگر ببندیش و دوباره بازش کنی نشون میده جیل هم نکردم
                        ایفون ۴

نظر

• آقایون و خانوم های محترم !! یه باگ به اصطلاح " چه زیبا " پیدا کردم !

وقتی عکس میندازم و بعد ایدیت میکنم مثلاً Crop میکنم ، کلا عکس رو سفید میکنه ... حذف نمیکنه ها ! کلا سفید میشه انگاری از پارچه سفید عکس انداختم

نظر

• قسمت assistive touch هم باگ داره...دکمه هوم رو نگه میداری سیری فعال نمیشه

نظر

آقایون و خانوم های محترم !! یه باگ به اصطلاح " چه زیبا " پیدا کردم !

وقتی عکس میندازم و بعد ایدیت میکنم مثلاً Crop میکنم ، کلا عکس رو سفید میکنه ... حذف نمیکنه ها ! کلا سفید میشه انگاری از پارچه سفید عکس انداختم
                              توی 4s اینجوری نیست؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
                                توی 4s اینجوری نیست؟!
                                الانم دوباره تست کردم بازم اینجوری شد ! بعد از Crop و بمحض Save کردن کلا عکس سفید میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X