اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه باگ خولب توش هست مصرف بانریش عالی شده : دی شوخی بود ولی واقعا مصرف باتریش بهت ره
    توی app store مشکل صفحه زدن عکس داره اتو برایتنس کار نمیکوه

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
      یه باگ خولب توش هست مصرف بانریش عالی شده : دی شوخی بود ولی واقعا مصرف باتریش بهت ره
      توی app store مشکل صفحه زدن عکس داره اتو برایتنس کار نمیکوه
      چيزايي كه گفتين واسه من به خوبي كار ميكنه !

نظر

یکی از باگ هایی که برای من وجود داره این هستش که زمانی که در لاک اسکرین Notification ها تعدادشون زیاد میشه و کل صفحه رو میگیره ، شما اگر بخواین از دوربین در لاک اسکرین استفاده کنید دستگاه ریبوت میشه! ولی با سرعتی خیلی زیاد!

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
          به حرف ي و ك توجه كنيد
          [ATTACH]10053[/ATTACH]
          آقا این رو گزارش کنید که اگر این مشکل باقی بمونه بد جوری اعصاب خرد کن خواهد بود....تجربش رو رو یه گوشی دیگه داشتم وقتی میرفتم اینترنت میخواستم سرم رو به دیوار بکوبم.

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
            آقا این رو گزارش کنید که اگر این مشکل باقی بمونه بد جوری اعصاب خرد کن خواهد بود....تجربش رو رو یه گوشی دیگه داشتم وقتی میرفتم اینترنت میخواستم سرم رو به دیوار بکوبم.
            جالبه كه خيليا اين مشكلو ندارن
            من دقت كردم اين مشكل خيلي به حرف ك و ي مربوط نميشه تو حرف قبل از نيم فاصله ها پيش مياد و تو بعضي موارد خاص كه نميدونم چرا.

نظر

جالبه كه خيليا اين مشكلو ندارن
              من دقت كردم اين مشكل خيلي به حرف ك و ي مربوط نميشه تو حرف قبل از نيم فاصله ها پيش مياد و تو بعضي موارد خاص كه نميدونم چرا.
              این مشکل به خاطر iOS6 نیست، به خاطر فونت Geeza Pro هست.
              اگر فونت مرورگر رو توی مک روی همین فونت تنظیم کنید، متن رو همین شکلی میبینید.
              من خودم مثلا با سایت b.b... با فونت Geeza Pro همین مشکل رو دارم. البته اگه صفحه ی اصلی رو باز کنید (با فونت BBCNassim) میبینید که متن کاملا درسته.

اما ریشه ی این مشکل اینجاست که این متن هایی که با کیبورد غیر استاندارد فارسی و نوع حرف ی وک چسبان استفاده میشه،
              اما اگه از کیبور فارسی استاندارد ISIRI استفاده بشه، این مشکل بوجود نمیاد.
              (بالاخره برای ویندوز ۸ این کیبورد بصورت پیش فرض داخل سیستم تعبیه شده...)
              ویرایش توسط peymayesh : https://i-phone.ir/forums/member/27191-peymayesh در ساعت 16-06-2012, 12:28 AM

نظر

دوستان چطوری باید به 3D View توی Maps دسترسی پیدا کرد؟! من نتونستم پیداش کنم!

نظر

نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
                  دوستان من ایفون 4 اس دارم رفتم به ios 6 ولی هرکاری کردم به وای فای لپ تاپم وصل نشد در صورتی که باهردستگاهی میشه..!!!
                  ریستور هم کردم درست نشد...برگشتم به 5 بخاطر این قضیه.کسی راه حلی نداره؟
                  منم با آی او ای 6 تو 4اس همین مشکل رو داشتم
                  برگشتم به 5.1.1 تا تو بتا های بعدی این مشکل حل بشه

نظر

یک باگی که هست هنگام مکالمه صدای مکالمه رو کم و زیاد میکنیم ولی صدا همچنان بالا میمونه و هیچ تغییر توی کم و زیاد شدن صدا نداره

نظر

تو ایفون 4 اس وقتی میرم رو فیس تایم گزینه ی فیس تایم رو باز نمیکنه . و باگ دیگه های هم که داره ( شاید باگ نباشه ) اینه که وقتی والپیپری رو بزرگ میکنی و میخوای با همون اندازه بزرگ شده ست کنی تا میری میزنی ست والپیپر عکس به حالت اولیه باز میگرده و باید از نو بزرگش کنی.

نظر

من بعد از اینکه به 6 آپدیت کردم وای فای منو نمیشناسه و حتما باید اکسس پوینت درست کنم. گفتم اینم شاید یه باگ باشه

نظر

به كجا ميشه اين مشكلات رو گزارش كرد؟
                          كسي ايميلي نداره؟

نظر

به كجا ميشه اين مشكلات رو گزارش كرد؟
                            كسي ايميلي نداره؟
                            اين مشكلا طبيعي هستن. چون نسخه بتاست.

نظر

درسته اما ممكنه اپل از همه مشكلات زبان فارسي اطلاعي نداشته باشه. به هرحال گزارش مشكلات ضرري نداره.
                              فكر ميكنم فلسفه نسخه بتا مشخص شدن مشكلات هست ديگه.

نظر

یه باگ دیگه اینکه وقتی توی برنامه ای هستی اس ام اس بیاد بالای صفحه نشون نمیده

نظر

صبر کنید ..
                                X