اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باگ های ios 6

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

توتر هم خرابه اصلا ريفرش نميكنه

نظر

سلام من ای او اس 6 نصب کردن وقتی می خواهد رجیستر شه سیم کارتم بم میگه https://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action برو اینجا چی کار کنم الان

نظر

نوشته اصلی توسط mojtabamahmoudi نمایش پست ها
        سلام من ای او اس 6 نصب کردن وقتی می خواهد رجیستر شه سیم کارتم بم میگه https://developer.apple.com/devcenter/ios/index.action برو اینجا چی کار کنم الان
        دوست عزیز udid ثبت کردی؟

نظر

face time باگ داره.............................................. ............!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sahand94 نمایش پست ها
            نمی دونم این باگه یا مال من اینحوریه ، وقتی تو ستینگ، فیس تایمو میزنی کلا ستینگ هنگ میکنه!
            براي منم همينه iMassege هم دقيقا مثل Facetime وقتي ميخواي Apple ID تو بزني اينجوري ميشه.

نظر

نوشته اصلی توسط a m in نمایش پست ها
              اپلیکیشن ِ contact ، قسمت ِ search اش کار نمیکنه یعنی هر چی جستجو کنید هیچی نشون نمیده !
              دوست عزيز من 4s دارم و اين مشكل رو ندارم.

نظر

دوستانى كه آپديت كردن لطفا آپلود عكس تو سافارى رو تست كنن ببينن مشكلى نيست ؟؟

✳Send From ipad (Tapatalk)

نظر

بجه ها کسی دیگه مشکل مپ و داره سرعت خبلی پایینه

نظر

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
                    براي منم همينه iMassege هم دقيقا مثل Facetime وقتي ميخواي Apple ID تو بزني اينجوري ميشه.
                    iMessage مشكل از سرعت من بود

نظر

Local weather براي من در iOS 6 به اين شكل مياد براي شما چي البته با GPRS گوشي

نظر

اینجوری که دوستان می گن که افتضاحه.خدا کنه نسخه اصلی بهتر شه.دلمون یه به نقشه خوش بود که اونم مثل اینکه به درد ایران نمی خوره.

نظر

نوشته اصلی توسط deragonkhare نمایش پست ها
                          اینجوری که دوستان می گن که افتضاحه.خدا کنه نسخه اصلی بهتر شه.دلمون یه به نقشه خوش بود که اونم مثل اینکه به درد ایران نمی خوره.
                          بياي رو ٦ اونقدرا هم كه فكر ميكني بد نيست البته نسخه بتاي يكه جاي نگراني نيست از نظر من.

نظر

یکی از بچه ها گفته بود که تو پارسی دیدن مشکل داره من تو آیفون ۴س این مشکل رو ندارم
                            نقشه ها افتضاحه ، فرض کنید من تو لندنم اینجا بعد از نیویورک مهمترین شهر دنیاس حالا برسد به جاهای دیگه
                            سرعت سافاری خیلی رفته بالا اصلا باور کردنی نیست
                            اپ استور کلا اینترفیسش عوض شده مثلا اپ فیتور دیگه مثل قبل نیست
                            وقتی یه اپلیکیشن جدید میگیری بالای ایکون اپ مینیویسه New
                            یه اپدیت خوب اینه که وقتی از اپ استور میخوای اپلیکیشن ها رو اپدیت کنی دیگه نمیره بیرون از برنامه همونجا میمونه و یه فضا خالو رو تو ایکون پر میکنه
                            الان توی کنتاکت لیست میتونید دوستای فیس بوکتون رو ببینید ( کپی از روی ویندوز فون )
                            من یه مشکلی داشتم بعضی از بچه ها تو فیس بوک اسمشون فرق داشت با اسم های تو کنتاکت من ولی دیدم میشه اونارو بهم لینک داد ( یعنی فکر اینجاشو اپل کرده ، البته اینم ویندوز فون داشت )
                            اپل تو کنفرانس نشون داد میشه عکس های فوتو استریم رو لایک کرد یا گروپ سازی کرد ولی هنوز همچین چیزی امکان نداره
                            توی تقویم ایفون ، تقویم فیس بوک هم اضافه میشه مثلا تولد های دوستانو بهتون میتونه یاد اوری کنه
                            وی ای پی ایمیل : نمیشه ایمیل های جیمیل رو اد کرد واقعا عجیبه

راستی بچه ها یکی چک کنه که بصورت دیفالت تو زبون ها زبان پارسی هم هست یا نه ( کیبورد ) چون من از بک آپ استفاده میکنم

نظر

برای من هم که رو آیپاد ریختم وقتی میری تو مپ اولش 3d هست ولی بعدش نیست !

نظر

[QUOTE=Alireza_opeth;695710]Local weather براي من در iOS 6 به اين شكل مياد براي شما چي البته با GPRS گوشي[/QUOTE
                                نه من مشکلی ندارم با این موضوع

ولی واقعا سرعت لود مپ ها خیلی پایینه ! به خصوص تو حالت Satelite !!* امیدوارم تو نسخه اصلی این مشکلات برطرف بشه و ایران رو دوباره ساپورت کنه !

ولی سرعت سافاری به صورت محسوسی افزایش پیدا کرده.

یه ایرادی توی میل هستش اونم اینکه وقتی ایمیل رو ارسال میکنی درجا صدای ارسال پخش میشه در صورتی که هنوز ایمیل ارسال نشده. قبلا هروقت واقعا ایمیل ارسال میشد صداش پخش میشد و آدم خیالش راحت میشد که ایمیل رفته اما الان درجا صدا پخش میشه بعدش ایمیل میره. حالا اگه نرفت هم سر کار رفتی دیگه!

ضمنا یه نگاهی به ریفرش لیست ها بندازین. همون حالتی که مثلا توی ایمیل برای به روز رسانی لیست رو به سمت پایین میکشیم و رها میکنیم تا آپدیت کنه. خییییلی باحال شده!!*من که دفعه اول از خنده ترکیدم

دیگر برنامه‌ها: بازار، پارسی‌گو، FlappyCar

نظر

صبر کنید ..
                                X