اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 beta 7 ریلیز شد + معرفی قابلیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
    gprs مشکلی نداره. من تست کردم و اصلا قطی نداره.
    دوست عزيز! يعني شما الان بتا ٧ نصب داري و تو ستينگ->جنرال->نتوورك كه ميري جايي داره براي وارد كردن تنظيمات جي پي آر اس؟؟؟ و همچنين pesonal hotspot???
    آخه اين يكي مشكل ديگه جهانيه و تو همه فروم هاي خارجي تصديق شده!!!
    خودم هم ديشب بالاخره كه آپديت كردم به بتا ٧ (با ota وبدون پاك شدن هيچكدوم از تنظيماتم) ، اين گزينه تو نتوورك محو شده! البته هنوز كيبرد فارسيم سر جاشه!!!

نظر

• دوستان،*بالاخره یه راه حل هرچند موقت برای راه افتادن جی پی آر اس توی بتا ۷ (بدون جیلبریک) گیر آوردم...امتحان کردم و درست کار می ده...البته فعلا خبری از تدرینگ و هات اسپات نیست و فقط خود جی پی آر اس روی گوشی...
      برای اینکار کافیه اول گوشیتون رو از طریق وای فای به اینترنت وصل کنید و با سافاری به سایت زیر مراجعه کنید
      www.unlockit.co.nz
      بعد روی گزینه Continue رو لمس کنید.
      حالا، گزینه Custom APN  رو انتخاب کنید
      و تنظیمات APN که مایلید رو بنویسید(توی ایران، برای همراه اول باید تو قسمت APN بنویسی mcinet (همش با حروف کوچیک) و برای ایرانسل هم باید بنویسی mtnirancell (بازهم حروف کوچک)... در ضمن چه برای ایرانسل و چه همراه اول قسمت username و Password رو خالی بذارید)...
      حالا از قسمت carrier ، اپراتور خودتون رو انتخاب کنید(همراه اول رو به اسم IR-MCI داره، اما خبری از ایرانسل ایران نیست...البته تو فکر نباشید...این فقط یه اسمه و تاثیری روی تنظیمات جی پی آر اس شما نداره)...
      حالا روی create profile کلیک کنید...
      و در صفحه ای که میاد ، گزینه Install رو بزنید...حالا با زدن Install now، نصب پروفایل رو تایید کنید...حالا فقط مونده یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید، و البته از on بودن گزینه Cellular data توی منوی Settings->General->Network اطمینان حاصل کنید...
      تبریک می گم، اینترنت جی پی آر اس شما درست شد...

نظر

• من ios 5 beta 6 دارم و جیلبریک نکردم و نمیخوام بکنم ولی نمیدونم چرا به صورت ota اپدیت نمیشه دانلود کامل میشه بعد مینویسه میخواد ریستارت بشه بعد میشه وقتی روشن میشه ورژن که تغیری نکرده بعد میرم دوباره همونجا install update رو میزنم همش ارور میده
        کسی راه حلی نداره؟
        حوصله 800 Mb دانلود کردن beta 7 رو ندارم..........
        HeLp Me

نظر

• نوشته اصلی توسط milimoll نمایش پست ها
          من ios 5 beta 6 دارم و جیلبریک نکردم و نمیخوام بکنم ولی نمیدونم چرا به صورت ota اپدیت نمیشه دانلود کامل میشه بعد مینویسه میخواد ریستارت بشه بعد میشه وقتی روشن میشه ورژن که تغیری نکرده بعد میرم دوباره همونجا install update رو میزنم همش ارور میده
          کسی راه حلی نداره؟
          حوصله 800 Mb دانلود کردن beta 7 رو ندارم..........
          HeLp Me
          خوب فرم ورش رو دانلود کنید و از iTunes ری استور کنید

نظر

• دوستان من هر کاری میکنم که از 4.3.5 ریستور کنم به 5 بتا 7 ارور 3194 میده!!
            این ارور مربوط به چیه؟!
            ویرایش توسط Kourosh ios : https://i-phone.ir/forums/member/69071-kourosh-ios در ساعت 15-09-2011, 09:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Kourosh ios نمایش پست ها
              دوستان من هر کاری میکنم ارور 3194 میده!!
              این ارور مربوط به چیه؟!
              فایل hosts رو باز کن و ۲ خط اخر رو پاک کن

نظر

• کجاست این فایل host دوست عزیز?!

نظر

کجاست این فایل host دوست عزیز?!
                  C:\Windows\System32\drivers\etc

نظر

• آقا من این فایلو ادیت کردم با نوت پد
                    بعد تو دسکتاپ سیوش کردم و با اون
                    فایل هاست قبلی جابجاش کردم ولی هنوز
                    اون ارور هست! باید ریستارت کنم کامپیوترو؟!

نظر

آقا من این فایلو ادیت کردم با نوت پد
                      بعد تو دسکتاپ سیوش کردم و با اون
                      فایل هاست قبلی جابجاش کردم ولی هنوز
                      اون ارور هست! باید ریستارت کنم کامپیوترو؟!
                      دوست عزیز برای این کار حتما باید موارد زیر را دقت کنی :

1- ورژن آیتونز باید itunes beta 8 باشه

2-برای ریستور نباید در فایل هاست هیچ تغییری ایجاد کنید.

3-و در آخر v پی n هم وصل باشه.
                      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 15-09-2011, 10:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
                        دوست عزیز برای این کار حتما باید موارد زیر را دقت کنی :

1- ورژن آیتونز باید itunes beta 7 باشه

2-برای ریستور نباید در فایل هاست هیچ تغییری ایجاد کنید.

3-و در آخر v پی n هم وصل باشه.

همه این چیزا هست دوست گلم..ولی بد بختانه بازم ارور میده!
                        مگه itunes beta 8 واسه پی سی اومده؟!
                        ویرایش توسط Kourosh ios : https://i-phone.ir/forums/member/69071-kourosh-ios در ساعت 15-09-2011, 10:13 PM

نظر

همه این چیزا هست دوست گلم..ولی بد بختانه بازم ارور میده!
                          مگه itunes beta 8 واسه پی سی اومده؟!
                          خیر شما از همون beta 7 استفاده باید بکنی

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                            دوستان،*بالاخره یه راه حل هرچند موقت برای راه افتادن جی پی آر اس توی بتا ۷ (بدون جیلبریک) گیر آوردم...امتحان کردم و درست کار می ده...البته فعلا خبری از تدرینگ و هات اسپات نیست و فقط خود جی پی آر اس روی گوشی...
                            برای اینکار کافیه اول گوشیتون رو از طریق وای فای به اینترنت وصل کنید و با سافاری به سایت زیر مراجعه کنید
                            Unlockit - APN Changer for your iPhone
                            بعد روی گزینه Continue رو لمس کنید.
                            حالا، گزینه Custom APN  رو انتخاب کنید
                            و تنظیمات APN که مایلید رو بنویسید(توی ایران، برای همراه اول باید تو قسمت APN بنویسی mcinet (همش با حروف کوچیک) و برای ایرانسل هم باید بنویسی mtnirancell (بازهم حروف کوچک)... در ضمن چه برای ایرانسل و چه همراه اول قسمت username و Password رو خالی بذارید)...
                            حالا از قسمت carrier ، اپراتور خودتون رو انتخاب کنید(همراه اول رو به اسم IR-MCI داره، اما خبری از ایرانسل ایران نیست...البته تو فکر نباشید...این فقط یه اسمه و تاثیری روی تنظیمات جی پی آر اس شما نداره)...
                            حالا روی create profile کلیک کنید...
                            و در صفحه ای که میاد ، گزینه Install رو بزنید...حالا با زدن Install now، نصب پروفایل رو تایید کنید...حالا فقط مونده یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید، و البته از on بودن گزینه Cellular data توی منوی Settings->General->Network اطمینان حاصل کنید...
                            تبریک می گم، اینترنت جی پی آر اس شما درست شد...
                            ممنون . این روش برای من کار کرد.

من از *Beta 5 ا Beta 7 ریختم. مثل همه دوستانی که این کارو کردم کیبورد فارسی هم داشتم ( چون روی beta 5 داشتم ) و کلا از پایه و اساس GPRS نداشتم. نه تنظیماتش بود و نه کار میکرد، از این روش استفاده کردم و مشکل GPRS کاملا حل شد. ( همراه اول )

نظر

• دوستانی که آیپد2 دارند میتونند به این ورژن برن ولی خب خیلی اذیت میکنه.

رو آیفون 4 مشکلی نداره.

نظر

• [COLOR="rgb(72, 61, 139)"]سلام
                                من الان ios 4.2.1 روی 3gs دارم و خیلی از سرعت و ... راضی هستم
                                حالا پیشنهاد می کنید که من به ios 5 آپگرید کنم؟
                                [/COLOR]

نظر

صبر کنید ..
                                X