اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 beta 7 ریلیز شد + معرفی قابلیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شما جیلبریک کردید؟
    یه بار resset all concent and setting بزنید

نظر

دوستان،من اول از توی بتا۵ backup گرفتم و حالا تو بتا ۷ کیبورد فارسی دارم،
      این یعنی کیبورد فارسی حذف نشده و فقط پنهان شده.

Sent from my iPad using Tapatalk 5b7

نظر

کسایی که با ota اپدیت کردند و بکآپ ورژن های قبلی رو ریستور کردند کیبرد فارسی رو دارند

نظر

سلام من در این ورژن دو تا مشکل دارم . یکی برنامه ibooks باز نمیشه و دومی وقتی از music می خوام آهنگها رو دستی پاک کنم از برنامه بیرون می پره

نظر

سلام.ببخشید من بتا 6 هستم انچه توی سایت ها امده تا 29 سپتامبر کار مینکه.حالا لازم هست اپدیت کنم به 7 ؟اگه می دونید که بتا 8 تا اون موقع میاد تا دست نگه دارم تا 8 بیاد بعد اپدیت کنم.ممنونم.

نظر

اعصابم خورد شده ota اپدیت نمیشه resset all concent and setting هم کردم بازم نشد.....هی میگه unable to install update ?????an erroroccurred installing IOS 5 beta 7.
              واقعا چرا اینجوری میشه ؟ میشه بگید؟

نظر

نوشته اصلی توسط milimoll نمایش پست ها
                اعصابم خورد شده ota اپدیت نمیشه resset all concent and setting هم کردم بازم نشد.....هی میگه unable to install update ?????an erroroccurred installing IOS 5 beta 7.
                واقعا چرا اینجوری میشه ؟ میشه بگید؟
                جیلبرک کردید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                  جیلبرک کردید ؟
                  نه udid ثبت کردم...

نظر

من هم همین مشکل رو داشتم
                    تا وسط میرفت و این ارور رو میاد
                    اخرش هم ipsw رو دانلود کردم و ریتسور کردم

نظر

• من با OTA آپدیت کردم، تا حالا بدترین آپیدیت iOS همین Beta 7 بوده، همه چی کند شده بخصوص Call !

نظر

• میارزه من ipsw رو دانلود کنم واسه beta 7 یا نه؟
                        اخه ota اپدیت نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط milimoll نمایش پست ها
                          میارزه من ipsw رو دانلود کنم واسه beta 7 یا نه؟
                          اخه ota اپدیت نمیشه
                          بستگی به خودتون داره ، اگه بخواید جیلبرک کنید باید iPSW رو دانلود کنید

نظر

• سلام دوستان
                            من الان ، بتا ۶ دارم...چندوقت پیش می خواستم به بتا ۷ آپدیت کنم، که با خوندن ۶-۷ صفحه اول این تاپیک،*بی خیال شدم (از بس نالیده بودن دوستان از بتا ۷) ، حالا از ترس اینکه اپل بتا ۶ رو بن نکنه و گیر نیفتم، تصمیم گرفتم به بتا ۷ آپدیت کنم...با هیچکدوم از مشکلاتی هم که دوستان گفتن مشکلی ندارم جز جی پی آر اس...من زیاد از جی پی آر اس و هات اسپات استفاده می کنم...خواستم ببینم همه دوستانی که به بتا ۷ آپدیت کردن مشکل از کار افتادن جی پی آر اس رو دارن؟؟؟ یا فقط اون دوستمون مشکل داشته؟...

نظر

• نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من الان ، بتا ۶ دارم...چندوقت پیش می خواستم به بتا ۷ آپدیت کنم، که با خوندن ۶-۷ صفحه اول این تاپیک،*بی خیال شدم (از بس نالیده بودن دوستان از بتا ۷) ، حالا از ترس اینکه اپل بتا ۶ رو بن نکنه و گیر نیفتم، تصمیم گرفتم به بتا ۷ آپدیت کنم...با هیچکدوم از مشکلاتی هم که دوستان گفتن مشکلی ندارم جز جی پی آر اس...من زیاد از جی پی آر اس و هات اسپات استفاده می کنم...خواستم ببینم همه دوستانی که به بتا ۷ آپدیت کردن مشکل از کار افتادن جی پی آر اس رو دارن؟؟؟ یا فقط اون دوستمون مشکل داشته؟...
                              gprs مشکلی نداره. من تست کردم و اصلا قطی نداره.

نظر

• دقیق معلوم نیست توی بتا ها نوسان مشکل داریم بعضی موقع فارسی داریم بعضی موقع نه بعید نیست.

نظر

صبر کنید ..
                                X