اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 5 beta 7 ریلیز شد + معرفی قابلیت ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی جالبه... معمولا باید توی هر سری اشکالات بر طرف بشه اما اینبار!!! ورژن بتا ۶ ویدیوهای فول اچ دی با فرمت mp4 رو راحت پخش می کرد اما بتا ۷ این قابلیت رو نداره! همه چیز فعلا سر جاشه به جز پخش فول اچ دی. با avplayerhd پخش میشه اما به نرمی بتا ۶ نیست.
    ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 02-09-2011, 11:23 AM

نظر

موزیک ها رو هم پخش نمیکنه! ویدیو های یوتوب رو هم اجرا نمیکنه!
      فیس تایم با اکانت اپل وصل نمیشه.
      اصلا ورژن جالبی نیست. انگار عقب گرد داشته!
      ویرایش توسط id_nabood : https://i-phone.ir/forums/member/61665-id_nabood در ساعت 02-09-2011, 01:49 PM

نظر

دوستان نیاید بتا ۷ خیلی بیخوده!! اینیکی رو بدجور گند زده... جای پیشرفت وحشتناک پسرفت داشته!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
          ببرید دی اف یو و ریستور کنید
          من ایمسیجم میگه یوزر پسم غلطه در صورتی که درسته چیکا کنم؟ اصلا کجا ادیتش کنم؟
          من هم از بتا 5 این ارور رو میگیرم و میگه یوزر پس غلطه.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
            دوستان نیاید بتا ۷ خیلی بیخوده!! اینیکی رو بدجور گند زده... جای پیشرفت وحشتناک پسرفت داشته!!!
            به شدت تایید میشه! تا یه مدت اصلا نمیشه با آی پد کلاس گذاشت چون یا میپره بیرون یا اجرا نمیکنه!!!

بسیار مزخرف است بتا ۷.

نظر

من همین الان بتا 7 رو ریختم رو آیفونم.فرقی با بتا 6 نکرده.حتی شک کردم که شاید بازم بتا 6 رو ریختم.

نظر

لز بتا ۵ به بعد دیگه تغییری نکرده ios5 و شاید هم دیگه تکته
                تمرکز اصلی الان بر روی رفع باگ هاست

نظر

لز بتا ۵ به بعد دیگه تغییری نکرده ios5 و شاید هم دیگه تکته
                  تمرکز اصلی الان بر روی رفع باگ هاست

نظر

پس چی میگه اپل که ios 5 200 قابلیت جدید نسبت به ios 4 داره؟ این قابلیت هایی که الآن تا این بتا اضافه شده 200 تا میشه ؟!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr2009 نمایش پست ها
                      پس چی میگه اپل که ios 5 200 قابلیت جدید نسبت به ios 4 داره؟ این قابلیت هایی که الآن تا این بتا اضافه شده 200 تا میشه ؟!!!!
                      اگع از ota اپدیت کنید بله

ولی اگه بخواید فرم ور رو دانلود کنید همون ۸۰۰مگ میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iHamid نمایش پست ها
                        خوب داره مشکلاشو برطرف می کنه دیگه . ( با توجه به امکانات اضافه شده ) که وقتی نسخه نهاییش ریلیز شد مشکلی نداشته باشه
                        نه عزیزم اینا همش به خاطر اینه که ایفون 5 رو ریلیز نکرد و دایم میخواد بتا ریلیز کنه تا تاریخش با تاریخ ریلیز ایفون 5 یکی بشه! وگرنه به نظرتون اپل هنوز ای او اس 5 رو نساخته!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من شرط میبندم 2 ساله که ساختنش!!!! حتی همین ایفون 5 رو و الان داره رو ایفون 7 کار میکنه!!!اینا همش سیسات بازی های شرکت هاس! مثلا همین فناوری 3 بعدی که تازه اومده معلوم شد تکنولوژیشو 15 سال پیش اختراع کردند و از 7 سال پیش رو طولید جهانیش سرمایه گذاری کردند اما الان به دست ماها میدن! این ios هم همینطوره! و ما فقط سر کاریمممممممم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        یعنی واقعا فکر کردی اپل...!اپل!!!!!!!!!!!!!!! اپل!نمیتونه یه فریمور بدون باگ ریلیز کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

برای من مشکلی نداره اصلا یه سری باگ تو سافاری درست شده با بتا ۶ فرقی نکرده

نظر

ازدوستان کسی تست کرده که ببینه این Bitesms تواین ورزن کارمیکنه یا نه؟ اگه این نرم افزار کاربکنه منم
                            کوچ میکنم به بتا5

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                              اگع از ota اپدیت کنید بله

ولی اگه بخواید فرم ور رو دانلود کنید همون ۸۰۰مگ میشه
                              اخه اين جواب شما چه ربطي داشت به حرف اون دوستمون خودت يكبار بخون خدايي خندت نميگيره

نظر

اینا اثرات رفتن استیوه بتا 8 هم حتما اندروی میشه ایفون 5 هم حتما با سیستم عامل اندروید و صفحه نمایش 5 اینچ میاد ( از اونجایی که سامسونگ فکر میکنه هرچی صفحه بزرگ باشه بهتره ) میگم شاید کوک هم اینجوری فکر کنه..
                                من که تا آپدیت کردم با کوله باری از مشکل رو به رو شدم و بیخیال شدم برگشتم به 4.3.3 الان مشکلی هم ندارم .4.3.3 بهترین آپدیت IOS بود و هست تا Ios 5 final بیاد ببینیم چی میشه. دوستانی که آپدیت ننکردن نرن به بتا 7 .

نظر

صبر کنید ..
                                X