اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 4.3.3 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

[QUOTE=ALI_Brave;386325]دو نوع شبکه مخابراتی هستن مثلا GSM مثل AT&T و ایرانسل و cmda مثل verizon ...
    راه تشخیصش هم اینه که cmda یا verizon درگاه ورود سیم کارت نداره

پس اگر ورودی سیم کارت نداشته باشه باید انتظار داشت اپل در نسل های بعدی و جدید آیفون همین سیاستو در T&AT هم ادامه بده که در این صورت نباید شاهد هیچ گونه آیفون لاکی که آنلاکش میکنند در بازارهای کشور باشیم. اینطور نیست؟

نظر

[quote=mehransmart;386414]
      نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
      دو نوع شبکه مخابراتی هستن مثلا GSM مثل AT&T و ایرانسل و cmda مثل verizon ...
      راه تشخیصش هم اینه که cmda یا verizon درگاه ورود سیم کارت نداره

پس اگر ورودی سیم کارت نداشته باشه باید انتظار داشت اپل در نسل های بعدی و جدید آیفون همین سیاستو در T&AT هم ادامه بده که در این صورت نباید شاهد هیچ گونه آیفون لاکی که آنلاکش میکنند در بازارهای کشور باشیم. اینطور نیست؟
      فکر نمی کنم اپل همچین کاری بکنه چون خیلی از کشور های دنیا فقط از GSM استفاده میکنن و شریک دیرینه*ی اپل یعنی AT&T هم همینطور در کل دور از انتظار به نظر میرسه واسه فروش بیشتر هم که شده هردو مدل رو عرضه میکنه

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

نظر

سلام به همه ی دوستان عزیز
        داشتم پستها رو میخوندم دیدم خیلیها از باطری مینالن من میخوام تجربه خودمو بگم :
        اوایل اسفند ماه 89 بود که به فکر خرید یه گوشی افتادم با اینکه میدونستم ایفون بهترینه بازم شیطون رفت تو جلدم و htc dezire hd گرفتم که اون موقع جدیدترین گوشیه htc بود ولی با گرفتنش و گزشت چند روز متوجه شدم که اصلا" گوشیه خوبی نیست باطریش حتی به یه روزم نمیکشید خدا نکنه که یه کم با گوشی کار میکردم britness هم پایینترین سطحش که میتونستم میزاشتم اما فرق چندانی نمیکرد اصلا" گوشیه خوش دستی نبود htc تو هر سال کلی گوشی میده که بیرون که زیاد اگه در کل بهشون نگاه کنی تفاوت چندانی با هم ندارن galexy samsung هم که عین اسباب بازیه وضعیت باطری اونم زیاد جالب نیست یکی از دوستام داره بالاخره 14 فروردین 90 دیزایر رو فروختم و رفتم سراغ ایفون اول که 4.3 بودم باطریم یه کم مصرفش بالا بود اما اپدیت کردم به 4.3.2 الان خیلی خوب من که خیلی راضیم با اینکه بعد ایفون 4 خیلی گوشیها اومدن از برندهای مختلف وایفون 4 از اونا قدیمی تر اما خیلی از اونا بیشتر حرف برای گفتن داره من که دیگه به جز ایفون با هیچ گوشیی فکر نکنم کنار بیام تنها ایرادی که میتونم به ایفون بگیرم سختگیریهای اپل و سختیهای ios که اونم با کمی گشتن تو همین سایت خوب حل میشه.

نظر

بچه ها من الان 4.3.1 هستم به نظرتون ارزش داره برم 4.3.3.چیز خاصی داره؟

نظر

بنظر من نه
            الان 4.3.1 خیلی مناسبتره.

Tapatalking...

نظر

عزیز حتما آپدیت کن

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
              بچه ها من الان 4.3.1 هستم به نظرتون ارزش داره برم 4.3.3.چیز خاصی داره؟

نظر

سلام دوستان مصرف باطری دراین ورژن خیلی زیادشده زودشارژمیره یا من اینطورفکرمیکنم شارژزودمیره ازدوستانی که به این ورژن اپدیت کردن ممنون میشم جوابه منوبدن

نظر

من فریمور 3gs رو دانلود کردم ولی با برنامه ی دانلود منجر دانلود کردم همون 420mb بود ولی فرمتش zip بود بعد که extract ش کردم هیچ فایلی با فرمت ipsw پیدا نکردم و وقتی خواستم با snowbreeze 2.7 بازش کنم و فریمور کاستوم بسازم نتونستم بیارمش چون فرمتش ipsw نبود!!!!!
                  چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه من دانلودش کردم دیگه پس چرا هینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nilooofar نمایش پست ها
                    من فریمور 3gs رو دانلود کردم ولی با برنامه ی دانلود منجر دانلود کردم همون 420mb بود ولی فرمتش zip بود بعد که extract ش کردم هیچ فایلی با فرمت ipsw پیدا نکردم و وقتی خواستم با snowbreeze 2.7 بازش کنم و فریمور کاستوم بسازم نتونستم بیارمش چون فرمتش ipsw نبود!!!!!
                    چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه من دانلودش کردم دیگه پس چرا هینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    فایل درسته فقط باید فرمت فایل رو دستی عوض کنی . rename بزن و zip رو به ipsw تغییر بده

نظر

کردم نشد اسمش تو پروپرتیزش که میرم حک شده قابل تغییر نیست چیکار کنم؟؟؟؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread37430.html

نظر

از مسیر
                          control panel-> folder option ->view: hide extension for known files type
                          تیکش رو بر دار . بدش راحت می تونی فرمت فایل رو با رینیم کردن عوض کنی

نظر

دوستان سلام...

اگر فريمور 3gs ما 4.3.3 باشه و بيس باند هم 5.16.2 باشه اين نشانه اينه كه گوشي آنلاكه ديگه؟

چون هنوز آنلاك كردن با اين بيس بند ممكن نيست...درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
                              دوستان سلام...

اگر فريمور 3gs ما 4.3.3 باشه و بيس باند هم 5.16.2 باشه اين نشانه اينه كه گوشي آنلاكه ديگه؟

چون هنوز آنلاك كردن با اين بيس بند ممكن نيست...درسته؟

بله دوسته عزیز انلاک فکتوری هست

نظر

دوستان جيلبرک نيومد برای 4.3.3؟الان تقريباً 1 هفته شده
                                راستی وقتی RESTORE کنم،Contact هام پاک نميشن؟آخه کلی وقت گذشتم و به همه +98 اضافه کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X