اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    شما کلید شیفت رو نگه دارید و گزینه Update رو انتخاب کنید - در صفحه باز شده فایل فریمور رو انتخاب کنید و ...

مهدس بی زحمت جواب منو هم بدید. ota ابدیت کتم مشکلی نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      سلام. اقا من میخوام با ota ایفون 6s plus رو ابدیت کنم ولی دوستان یه کمی مارو به شک انداختن. انجام بدین یا نه بالاخره؟؟؟؟
      نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      نتم حجمیه نمیخوام 2.5 gb دان کنم. با ota نوشته 1.1 گیگ.
      نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
      مهدس بی زحمت جواب منو هم بدید. Ota ابدیت کتم مشکلی نیست؟
      درود
      والا من بگم دانلود کنید و به مشکل بر بخورید بعداً میندازید گردن من که شما گفتید دانلود کنید .:d
      فقط این رو می گم که اپل مشکل رو برطرف کرده و مشکلی با روش ota نیست - بر اساس انچه که سایر کاربرا گفتن .

احتمال این هست که برای رفع مشکلات کنونی اپل تا یک یا دو هفته دیگه یک آپدیت برای این ورژن منتشر کنه و منطقی هم هست که این کار رو انجام بده .
      من اگر باشم با این اینکه احتمال این هست که اپل به زودی آپدیت جدیدی منتشر کنه زیاد هست از طریق ota آپدیت میکنم .

نظر

• با تشکر از راهنمایی دوستان - آیا لینک مستقیم با سرعت مناسب برای دانلود این نسخه وجود ندارد - من از ساعت 10 تا الان گذاشتم برای دانلود و فقط 20درصد (حدود 450مگ) دانلود شده - سرعت فوق العاده کم است

نظر

• از روش ota آپدیت کردم،فوق العاده روون و سریعــــــــــه...
          شک نکنین،آپدیت کنین... 6s

نظر

• فایل های صفحه اول
            iphone 6 و 6s یکی هستن ؟
            یعنی برای آپدیت 6 هم میشه با همون فایل 6s انجام داد ؟

نظر

• اپل شب ۲۳ شهریور ماه نسخه‌ی نهایی iOS 10 را در قالب یک بروزرسانی برای دارندگان گجت‌های موبایلی خود منتشر کرد. پس از انتشار این بروزرسانی و اقدام کاربران برای دریافت آن، شماری از ایجاد مشکل طی فرآیند بروزرسانی و نصب خبر دادند. البته این مشکل آنچنان که باید بزرگ نیست و در واقع می‌توان مشکل ایجاد شده را به راحتی حل کرد. اپل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده که مشکل مورد نظر را حل کرده، اما در صورتی که شماری از کاربران همچنان با آن دست به گریبان باشند، روش‌هایی را برای حل آن ارائه کرده است.

را**ار ارائه شده توسط اپل ۵ مرحله دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم:

گوشی آيفون خود را به مک یا پی‌سی که آیتونز در آن اجرا می‌شود، متصل کنید.
              در این مرحله باید گوشی را ریستارت کرده و به حالت ریکاوری ببرید. برای انجام این کار کلید پاور و کلید Home را فشرده و نگه دارید تا زمانی که گوشی به حالت ریکاوری وارد شود.
              به محض رفتن به حالت ریکاوری در آیتونز پیامی نمایش داده می‌شود که از کاربر می‌خواهد بروزرسانی گوشی یا بازگشت به حالت اولیه (Restore) را انتخاب کند در این مرحله بروزرسانی انتخاب شده و بقیه مراحل طی شود.
              در صورتی که فرایند بروزرسانی بیش از ۱۵ دقیقه طول کشید، مراحل ۱ تا ۳ را تکرار کنید.
              پس از پایان بروزرسانی می‌توانید تنظیمات گوشی خود را انجام دهید.

نظر

• سلام
                من امشب فایل فریمور رو دانلود کردم
                امروز صبح از طریق آیتونز زدم برای نصب
                اما متاسفانه خطای 14 رو نشون داد(6Plus)
                و الان گوشی فکر کنم روی حالت ریکاوری مد باشه
                خلاصه اینکه فریمور رو اینبار دارم از یه سایت دیگه دانلود میکنم
                تا الان 5،6 گیگ تلف شده
                امیدوارم ارزشش رو داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
                  با تشکر از راهنمایی دوستان - آیا لینک مستقیم با سرعت مناسب برای دانلود این نسخه وجود ندارد - من از ساعت 10 تا الان گذاشتم برای دانلود و فقط 20درصد (حدود 450مگ) دانلود شده - سرعت فوق العاده کم است
                  درود

این لینک ها همشون از سرورهای اپل هستند .
                  به هیچ عنوان نباید از لینک هایی بجز لینک هایی که از سرور اپل هستند فریمور رو دانلود کنید .
                  مگر اینکه خودتون فریمور رو در یک سایت ریموت کنید و دانلود کنید که پیشنهاد نمیشه - چون امکان داره فریمور ناقص دانلود بشه .

نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                  فایل های صفحه اول
                  iphone 6 و 6s یکی هستن ؟
                  یعنی برای آپدیت 6 هم میشه با همون فایل 6s انجام داد ؟
                  همونطور که مدیر محترم اسکرینشات قرار دادند ،لینک ها بر اساس اندازه صفحه نمایش هست .
                  یعنی آیفون 6 و آیفون 6 اس که صفحه نمایش 4.7 دارند ،از یک فریمور استفاده می کنند .

نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
                  سلام
                  من امشب فایل فریمور رو دانلود کردم
                  امروز صبح از طریق آیتونز زدم برای نصب
                  اما متاسفانه خطای 14 رو نشون داد(6Plus)
                  و الان گوشی فکر کنم روی حالت ریکاوری مد باشه
                  خلاصه اینکه فریمور رو اینبار دارم از یه سایت دیگه دانلود میکنم
                  تا الان 5،6 گیگ تلف شده
                  امیدوارم ارزشش رو داشته باشه
                  ارور 14 مربوط به فریمور هست .
                  فریمور تاقص دانلود شده و بایستی دوباره دانلود کنید .
                  لینک دانلود همه سایت ها یکی هست که اونها فقط لینک رو منتشر کردن .فقط چک کنید که سرور سایت اپل باشه .

نظر

• بچه ها کسی همراه بانک ملت رو نصب کرده ببینه مشکلی داره یا نه؟
                    من نمی تونم نصب کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام ایتونز اپدیت کنید تا بتونه ای او اس 10 رو ساپورت کنه بتونید ریستور یا اپدیت به ای او اس 10 کنید

نظر

• اقا حل شد دیگه من ارور 14 داشتم همش تا اینکه ایتونزو ابدیت کردم حل شد
                        ویرایش توسط Mamalcracker : https://i-phone.ir/forums/member/90124-mamalcracker در ساعت 14-09-2016, 02:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                          درود

این لینک ها همشون از سرورهای اپل هستند .
                          به هیچ عنوان نباید از لینک هایی بجز لینک هایی که از سرور اپل هستند فریمور رو دانلود کنید .
                          مگر اینکه خودتون فریمور رو در یک سایت ریموت کنید و دانلود کنید که پیشنهاد نمیشه - چون امکان داره فریمور ناقص دانلود بشه .

همونطور که مدیر محترم اسکرینشات قرار دادند ،لینک ها بر اساس اندازه صفحه نمایش هست .
                          یعنی آیفون 6 و آیفون 6 اس که صفحه نمایش 4.7 دارند ،از یک فریمور استفاده می کنند .

ارور 14 مربوط به فریمور هست .
                          فریمور تاقص دانلود شده و بایستی دوباره دانلود کنید .
                          لینک دانلود همه سایت ها یکی هست که اونها فقط لینک رو منتشر کردن .فقط چک کنید که سرور سایت اپل باشه .
                          ممنون
                          پس یعنی الان با فایلی که واسه 6s گرفتم آیفون 6 رو هم میشه ریستور کرد ؟
                          چه جالب

نظر

• نوشته اصلی توسط ٔNaviiid نمایش پست ها
                            از روش ota آپدیت کردم،فوق العاده روون و سریعــــــــــه...
                            شک نکنین،آپدیت کنین... 6s
                            ما جیلبریک هستیم آپدیت هم نمیکنیم ارزش جیلیبریک خیلی بیشتر از اینکه بخوایم آپدیت کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
                              ممنون
                              پس یعنی الان با فایلی که واسه 6s گرفتم آیفون 6 رو هم میشه ریستور کرد ؟
                              چه جالب
                              اصولاً باید بشه .
                              باید تست بشه که بتونیم 100% بگیم بله .
                              -------------
                              واسه تعمیرکارها خوب شده .
                              دیگه نیاز نیس واسه هر دیوایس یه فریمور دانلود کرد .

نظر

• دوستان عزیزی که آیفون 5s رو آپدیت کردن بیان توضیح بدن که الان گوشی روونه؟ لگ نداره؟ بدون مشکل برنامه ها کار می کنن؟ ایرادی مشکلی چیزی نسبت به iOS 8 و iOS9 نداره؟ و به طور کلی میصرفه از iOS 8.4 که الان به خوبی و بدون مشکل داره کار میکنه به iOS10 کوچ کرد؟

یه سوال دیگه: کیبورد فارسی خود اپل(که مخفی هست) رو میشه روش فعال سازی کرد؟ (در واقع مهمترین نکته واسه من این مورد هست : دی )

جیلبریک نبودن رو هم باهاش کنار میاییم حالا یه جوری اگه موارد بالا مشکلی نداشته باشه. : دی

نظر

صبر کنید ..
                                X