اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با سلام
    من از خوده گوشی اقدام به اپدیت کردم
    الان هم بالا نمیاد
    چیکار باید بکنم؟؟؟

نظر

من رو نسخه گلد مستر هستم، چرا اپدیت اصلی برام نمیاد؟![emoji52]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
        منم اپدیت کردم بدون هیچ ارورری و مشکلی
        5 اس با ایتیونز 12.5.1.21

نظر

من آیفونم رو بعد از بوجود اومدن مشکل، به 9.3.5 آپدیت کردم و دوباره با ota آپدیت کردم فیکس شد

نظر

من رو نسخه gm م ، ولی آپدیت watchos 3 برام نمیاد (از وی پی ان م هم مطمئن م). کسی از دوستان که رو نسخه فاینال هست این مورد رو بررسی کنه و نتیجه رو بگه.

آیپد بصورت ota به ios10 بدون هیچ اروری آپدیت شد، یک آیفون دیگه هم آپدیت کردم بازم ota هیچ اروری هم مشاهده نشد.
            ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 14-09-2016, 04:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط armanaaa نمایش پست ها
              من آیفونم رو بعد از بوجود اومدن مشکل، به 9.3.5 آپدیت کردم و دوباره با ota آپدیت کردم فیکس شد
              اطلاعاتت هم پاک شد؟؟؟

نظر

سلام
                مدل آیفون 5s A1530 کدوم فریمور رو باید دانلود کنم ؟
                تو سایت نوشته GSM,CDMA فرقی نمی کنه؟
                با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_vazin نمایش پست ها
                  اطلاعاتت هم پاک شد؟؟؟
                  نه نشد ... حتما آپدیت گنید به 9.3.5

ریستور کتید تمام اطلاعات پاک میشه

نظر

درود
                    دوستان من هم الان آپدیت کردم با آیتونز نسخه جدید 12.5.1.21 و حجم فریمور که دانلود میکرد هم 2 گیگ 150 مگابایت
                    بدون هیچ مشکل و اروری راحت راحت راحت آپدیت شد و اومد بالا و میتونم بگم به هیچ عنوان سمت ota نرین, و این سیستم عامل واقعا خارق العاده هست

نظر

نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
                      من دانلود کردم ریستور هم کردم هیچ مشکلی ندارم
                      فقط در قسمت چیز پی ام pptp نمی دونم چرا حذف شده
                      آره دوستان من هم یک v.pn داشتم متاسفانه الان آپدیت کردم اومدم دیدم فرمت pptp دیگه بین وی پی ان ها نیست یعنی اپل میخواد برای همیشه حذفش کنه یا باز یادشون رفته بیارنشون و تو آپدیت بعدی درست میشه
                      چون وی پی ان نباشه نمیشه نرم افزاری رو آپدیت کرد متاسفانه و همین طور الکی لود میشه تو اپ استور

نظر

نوشته اصلی توسط abiboy نمایش پست ها
                        من رو نسخه گلد مستر هستم، چرا اپدیت اصلی برام نمیاد؟![emoji52]

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        من رو نسخه public beta بودم الان پروفایلشو delete کردم روشن خاموش کردم گوشیو آپ اومد واسم گذاشتم واسه دانلود
                        امیدوارم نره رو ریکاوری

نظر

نوشته اصلی توسط jackass نمایش پست ها
                          آقا تونستی pptp رو اضافه کنی ؟
                          خود اپل حذفش کرده.
                          System administrators preparing for iOS 10 and macOS Sierra should stop using PPTP connections for pPN. Learn about alternatives you can use to protect your data.

If you’ve set up a PPTP pPN server, iOS 10 and macOS Sierra users won't be able to connect to it. iOS 10 and macOS Sierra will remove PPTP connections from any pPN profile when a user upgrades their device.
                          Even though PPTP protocol is still available on iOS 9 and earlier or OS X El Capitan and earlier, we don't recommend that you use it for secure, private communication.
                          Alternatives to PPTP connections for pPN

Try one of these other pPN protocols for user-based authentication that are more secure:
                          • L2TP/IPSec
                          • IKEv2/IPSec
                          • Cisco IPSec

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                            آره دوستان من هم یک v.pn داشتم متاسفانه الان آپدیت کردم اومدم دیدم فرمت pptp دیگه بین وی پی ان ها نیست یعنی اپل میخواد برای همیشه حذفش کنه یا باز یادشون رفته بیارنشون و تو آپدیت بعدی درست میشه
                            چون وی پی ان نباشه نمیشه نرم افزاری رو آپدیت کرد متاسفانه و همین طور الکی لود میشه تو اپ استور
                            به جاش از l2tp استفاده کن .من الان دارم استفاده میکنم عالیه.

نظر

سلام برای من رو ارم اپل مونده موقع ریستور کردن یعنی یه مقدار مونده پر بشه رو همون حالت ایستاده ! کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh ios نمایش پست ها
                                من رو نسخه public beta بودم الان پروفایلشو delete کردم روشن خاموش کردم گوشیو آپ اومد واسم گذاشتم واسه دانلود
                                امیدوارم نره رو ریکاوری
                                آپدیت از طریق ota به خوبی انجام شد ورژن 10.0.1

نظر

صبر کنید ..
                                X