اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعد از آپدیت سرعت آنلاک کردن گوشی با تاچ آی دی بشدت اومده پایین و بوضوح لگ داره ! کس دیگه ای هم با این مشکل مواجه شده ؟

گوشی آیفون 6 . آپدیت شده از طریق ota .

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
      هم با ويندوز seven روي لپتاپ و آخرين ورژن iTunes اين خطا رو ميده و هم با ويندوز xp و آيتونز ورژن 12.1.3.6 روي PC اين خطا مياد.
      اينم اسكرين شاتش از داخل XP:
      [ATTACH=CONFIG]21073[/ATTACH]
      در ابتداي ريستور يا در انتها هنگام ورفاي ايفون اين ارور مياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها
        بعد از آپدیت سرعت آنلاک کردن گوشی با تاچ آی دی بشدت اومده پایین و بوضوح لگ داره ! کس دیگه ای هم با این مشکل مواجه شده ؟

منم كه ٦s دارم همين جز مشكلاتم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
          منم كه ٦s دارم همين جز مشكلاتم هست

برا من هيچ فرقي با ٩ نداره
          رو 6s plus و 6 تست كردم

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
            برا من هيچ فرقي با ٩ نداره
            رو 6s plus و 6 تست كردم

تجربه هاي كاربري متفاوت هست
            من در ٩ خيلي بهتر هم اثر انگشتمو ميشناخت هم سرعتش بهتر بود

نظر

در ابتداي ريستور يا در انتها هنگام ورفاي ايفون اين ارور مياد؟

بله روي DFU mod هست و روي Recovery mode نميره.. بعد از Extract شدن و بعد آخراي Verify شدن, اين Error رو ميده..البته با يه ف شكن هم امتحان كردم ولي فايده نداشت..
              نميدونم گوشي بره تو Recovery mode يا نه..
              البته تو خود آيتونز مينويسه كه Recovery mode..ئلي خب صفحه گوشي سياه هست و يه ذره به سرمه اي رنگ ميزنه
              ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 20-09-2016, 07:28 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
                بله روي DFU mod هست و روي Recovery mode نميره.. بعد از Extract شدن و بعد آخراي Verify شدن, اين Error رو ميده..البته با يه ف شكن هم امتحان كردم ولي فايده نداشت..
                نميدونم گوشي بره تو Recovery mode يا نه..
                البته تو خود آيتونز مينويسه كه Recovery mode..ئلي خب صفحه گوشي سياه هست و يه ذره به سرمه اي رنگ ميزنه
                اگه خيالت از بابت چيزشكن راحته و همونو كه تو خصوصي بت گفتم استفاده ميكني پس مشكل اينترنت نميتونه باشه هرچندم كه دقيق تو همون مرحله ورفاي از طريق اپل به مشكل ميخوري
                گوشيت مشكل سخت افزاري نداشته؟
                مثلا انتن ندادن يا تاچي چيزي

نظر

اگه خيالت از بابت چيزشكن راحته و همونو كه تو خصوصي بت گفتم استفاده ميكني پس مشكل اينترنت نميتونه باشه هرچندم كه دقيق تو همون مرحله ورفاي از طريق اپل به مشكل ميخوري
                  گوشيت مشكل سخت افزاري نداشته؟
                  مثلا انتن ندادن يا تاچي چيزي

نه هيچ مشكلي نداشت قبلا

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
                    نه هيچ مشكلي نداشت قبلا
                    ببين دوست عزيز من خودمم دقيقا يه موقعيت مث الان تو را تجربه كردم كه مشكل سخت افزاري بود كه اجازه ريستور را نميداد و گوشي اون بنده خدا هم فقط يه بار از دستش افتاده بود
                    اروري كه باش مواجه هستي اصلا شناخته شده نيست
                    بهترين كار كه از دس خودت الان برمياد تعويض كابل و ريستور دوباره هست
                    اگه هم جواب نگرفتي گوشي را بفرست دفتر اينجا يا تعميركاري كه خودت بش اعتماد داري
                    البته من دس بالا گرفتم چون واقعا از اينجا عقلم به جايي خط نميده
                    شايد اين ارور با يه چيز خيلي مسخره(مثلا اپديت بودن ويندوز!!)حل شد
                    پس به من فش نده پس فردا[emoji3]

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 20-09-2016, 08:18 PM

نظر

ببين دوست عزيز من خودمم دقيقا يه موقعيت مث الان تو را تجربه كردم كه مشكل سخت افزاري بود كه اجازه ريستور را نميداد و گوشي اون بنده خدا هم فقط يه بار از دستش افتاده بود
                      اروري كه باش مواجه هستي اصلا شناخته شده نيست
                      بهترين كار كه از دس خودت الان برمياد تعويض كابل و ريستور دوباره هست
                      اگه هم جواب نگرفتي گوشي را بفرست دفتر اينجا يا تعميركاري كه خودت بش اعتماد داري
                      البته من دس بالا گرفتم چون واقعا از اينجا عقلم به جايي خط نميده
                      شايد اين ارور با يه چيز خيلي مسخره(مثلا اپديت بودن ويندوز!!)حل شد
                      پس به من فش نده پس فردا[emoji3]

ريستور كه ميشد..من ميخواستم كه فقط آپديت بشه و برنامه هاش نپره..چون بكاپ داشتم ازش ولي خب برنامه ها تو بكاپ ذخيره نميشه و آدم مجبور ميشه دوباره دانلودشون كنه..
                      ريستور كردم و بكاپ رو زدم روش..ولي خب مجبورم تمام برنامه هارو با اون حجم بالا براش بگيرم..
                      ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 20-09-2016, 10:14 PM

نظر

• اينو بگم كه اپل با اين همه عظمتش, اين همه Error مسخره تو برنامه آيتونزش داره و اينكه موقع آپديت چنين مشكلاتي برا كاربراش پيش مياد, واقعا نقطه ضعف بزرگي هست كه بعد از اين همه سال تجربه و اين همه درآمد و اين همه شهرت و محبوبيت, هنوز برطرف نشده و حتي بيشتر هم شده..و براي اكثر خطا هم فقط يه راهنمايي ابتدايي كلي گذاشته و نه اينكه دقيقا بگه كه مشكل از كجاست و چطور بايد رفع بشه.
                        جا داره بگم كه اپل به هيچ عنوان تو اين زمينه رفع خطا و مشكلات اين چنيني حرفه اي نيست و دقيقا مثل آماتورها عمل كرده..
                        ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 20-09-2016, 10:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Jahandar نمایش پست ها
                          بعد از آپدیت سرعت آنلاک کردن گوشی با تاچ آی دی بشدت اومده پایین و بوضوح لگ داره ! کس دیگه ای هم با این مشکل مواجه شده ؟

سلام
                          برای منم به شدت لگ داره! دائما توی تلگرام و برخی برنامه ها یهو قفل میکنه گوشی بطوریکه باید حتما برنامه را ببندی و چند دقیقه بعد مجدد باز کنی، دو سه بارم گوشی ریست شده
                          آیفون 6

نظر

• نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
                            سلام
                            برای منم به شدت لگ داره! دائما توی تلگرام و برخی برنامه ها یهو قفل میکنه گوشی بطوریکه باید حتما برنامه را ببندی و چند دقیقه بعد مجدد باز کنی، دو سه بارم گوشی ریست شده
                            آیفون 6
                            سلام
                            منم دقیقا همین مشکل رو دارم. توی تلگرام و اکثر برنامه ها که باهاشون کار میکنم همینطوری قفل میکنه و حتما باید ببندی دوباره بازش کنی. خیلی اعصاب خورد کنه. نمیدونید کی میخواد آپدیت جدید رو بده حل شه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A.M.B.N نمایش پست ها
                              سلام
                              آیفون 6
                              نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
                              سلام
                              منم دقیقا همین مشکل رو دارم. توی تلگرام و اکثر برنامه ها که باهاشون کار میکنم همینطوری قفل میکنه و حتما باید ببندی دوباره بازش کنی. خیلی اعصاب خورد کنه. نمیدونید کی میخواد آپدیت جدید رو بده حل شه؟؟؟
                              درود
                              این تنها مربوط به iOS نیست .
                              خود برنامه هایی رو هم که نصب کردید هنوز با iOS 10 سازگار نشدن - توسعه دهنده بایستی این کار رو انجام بده و برای برنامش آپدیت بده .

-----------------------------------
                              اینقد تو سر iOS بدبخت نکوبید !

نظر

• دوستاني كه اگ دارن و كندي احساس ميكنن ميشه يه چك كنند ببيند چيپ گوشيشون رو سامسونگ زده يا TCMC بودي چي بود.
                                چونكه من اين مشكلاتي كه ميگيد ندارم!

نظر

صبر کنید ..
                                X