اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    با تشکر

و من طبق اموزش رفتم جلو و برای اوتوریز کردن ایفون به ایتونز ازم اپل ایدیمو خواست که زدم ولی مثل اینکه سرور ایران روش جواب نمیده و با هیترشکنم که خواستم برم وصل نشد و نمیدونم چه کنم ؟؟/قبلا راحت با ایتولز میریختم بدون دردسر
    درود
    با همون ... شکن دوباره امتحان کنید - بجز این راهی نیست .

نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
    سلام
    لطفا کمک!!
    آیفون 6اس ، با آپدیته خوده گو.شی رفت safe mode !!
    چیکار کنم اطلاعاتم پاک نشه!!
    درود
    فایل فریمور دیوایستون رو دانلود کنید و با آیتونز دیوایس رو آپدیت کنید .
    دقت کنید که ریستور نزنید - دیوایس رو آپدیت کنید .
    بایستی آیتونز نسخه 12.5.1 رو هم نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط meh d نمایش پست ها
      اينترنت دانشگاه ها براي استفادش نياز ب وي پي ا ن داره ك pptp هم هست .
      هيج راهي نيست ؟
      يه راه هست،
      مسئول شبكه دانشگاه بگو كه يه L2TP هم اضاف كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• يك سواله ديگه ؟ الان ميتونم برگردم به ورژن ٩.٣.٥ ؟؟

نظر

يك سواله ديگه ؟ الان ميتونم برگردم به ورژن ٩.٣.٥ ؟؟
          بله میتونید - هنوز راه دانگرید بسته نشده .

نظر

يك سواله ديگه ؟ الان ميتونم برگردم به ورژن ٩.٣.٥ ؟؟
            در زمان ارسال این پاسخ بله می توانید

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

حوس جيلبريك كردم خخخ به ٩.٣.٣ هم ميشه برگشت؟

جوابم رو پيدا كردم،
              نه نميشه.

ویرایش توسط Vahids2 : https://i-phone.ir/forums/member/49890-vahids2 در ساعت 17-09-2016, 07:16 PM

نظر

• سلام
                من فردا صبح قراره گوشی یه دوستام رو که 6S هست رو با کامپیوتر آپدیت کنم به 10 یعنی ری استور نمیکنم آپدیت میکنم و چون اینترنت درست حسابی دم دست نیست که بخوام از خود گوشی آپدیت کنم
                البته یه نکته اینکه الان نسخه iOS که روی گوشیه پایین تر از 9.3.5 هست شاید 9.3.4 باشه این که مشکلی نداره؟
                گفتم بپرسم اگه مشکلی نیست فردا براش آپدیت کنم بعد نیاد یقه ما رو بگیره تو گوشیم رو خراب کردی
                از خودم 6 Plus بود با خود گوشی آپدیت کردم مشکلی نداشت.
                ویرایش توسط hamedkhatar : https://i-phone.ir/forums/member/27328-hamedkhatar در ساعت 17-09-2016, 09:17 PM

نظر

• منم تا دير نشده سريع بر ميگردم به ٩.٣.٥ و اين ورژن ١٠ از نظر من خيلي كار بايد روش كنند عاليتر بشه و بنظر من الان بهترينش همين هست كه گوشي را برميداري روسن ميشه و ديگه جالب نبود بقيه چيزاش چون مصرف بشدت بالاست و اينكه داغم ميكنه و ٦ اس هم هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedkhatar نمایش پست ها
                    سلام
                    من فردا صبح قراره گوشی یه دوستام رو که 6S هست رو با کامپیوتر آپدیت کنم به 10 یعنی ری استور نمیکنم آپدیت میکنم و چون اینترنت درست حسابی دم دست نیست که بخوام از خود گوشی آپدیت کنم
                    البته یه نکته اینکه الان نسخه iOS که روی گوشیه پایین تر از 9.3.5 هست شاید 9.3.4 باشه این که مشکلی نداره؟
                    گفتم بپرسم اگه مشکلی نیست فردا براش آپدیت کنم بعد نیاد یقه ما رو بگیره تو گوشیم رو خراب کردی
                    از خودم S Plus بود با خود گوشی آپدیت کردم مشکلی نداشت.
                    نه مشكلي پيش نمياد.

نظر

• دوستان موقع ریستور با آیتونز ارور داده الان روی لوگوی گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟!!!!! موقع اینکه میخواد نصب کنه اصلا یه مقدار هم حرکت نمیکنه چرا ؟!!!!!!
                      ویرایش توسط HoLlYsAw : https://i-phone.ir/forums/member/155192-hollysaw در ساعت 18-09-2016, 01:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hollysaw نمایش پست ها
                        دوستان موقع ریستور با آیتونز ارور داده الان روی لوگوی گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟!!!!! موقع اینکه میخواد نصب کنه اصلا یه مقدار هم حرکت نمیکنه چرا ؟!!!!!!
                        آیتونز آپدیته ؟ فریمور رو درست دانلود کردید ؟
                        اگر جواب مثبته به dfu ببرید (‌ جستجو کنید دستور العملش هست داخل انجمن ) و ریستور کنید
                        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• نوشته اصلی توسط HoLlYsAw نمایش پست ها
                          دوستان موقع ریستور با آیتونز ارور داده الان روی لوگوی گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟!!!!! موقع اینکه میخواد نصب کنه اصلا یه مقدار هم حرکت نمیکنه چرا ؟!!!!!!
                          شما باید آیتونزت رو آپدیت کنین، اگر ارور 14 میگیره مربوط به آیتونز هست، آیتونز 12.5 رو از سایت بگیرین و اینستال کنین و دوباره ری استور کنین گوشی رو مشکل برطرف میشه

نظر

• دوستان اطلاع دارین که اپل کی دانگرید به 9 رو میبنده؟
                            برای 5اس یه لگ خیلی نا محسوسی داره که روون بودن آی او اس رو زیر سوال میبره، احساس میکنم برگردم به 9 بهتر باشه

نظر

• به این حالت ببرم بعد کدوم رو باید بزنم ios 10 ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                                دوستان اطلاع دارین که اپل کی دانگرید به 9 رو میبنده؟
                                برای 5اس یه لگ خیلی نا محسوسی داره که روون بودن آی او اس رو زیر سوال میبره، احساس میکنم برگردم به 9 بهتر باشه
                                وقتي آپديت بعدي روبده و فكر ميكنم با اين مشكلاتي كه داره به زودي يه آپديت بده

نظر

صبر کنید ..
                                X