اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گزینه آپدیت را بزنید تا اطلاعاتتون پاک نشه

نظر

• اپ بانك اقتصادنوين هم كار نميكنه،
      هرچي تماس ميگيرم به مركز ٢٤ ساعتشون متاسفانه پاسخگو نيستند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
        اپ بانك اقتصادنوين هم كار نميكنه،
        هرچي تماس ميگيرم به مركز ٢٤ ساعتشون متاسفانه پاسخگو نيستند.

اپ اقتصاد نوین کار میکنه
        شما چک کن ببین توی setting/general/ profiles & Device Management /computech kuyumculuk گزینه verified را بزنید

نظر

• سلام دوستان
          من رو از شر این ارور unable to install update: an error occured installing iOS 10 خلاص کنین.
          با وی پی ان هم امتحان کردم اما بازم این ارور رو میده
          ios رو از طریق OTA روی گوشی دانلود کردم الان اما این ارور من رو کشت... آخرین بار هم سر 9.3.5 این داستان رو داشتم که رفع نشد اونم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من رو از شر این ارور unable to install update: an error occured installing iOS 10 خلاص کنین.
            ios رو از طریق OTA روی گوشی دانلود کردم الان اما این ارور من رو کشت... آخرین بار هم سر 9.3.5 این داستان رو داشتم که رفع نشد اونم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
            از پست اول همین تاپیک فریمور مخصوص گوشی خودتون رو دانلود کنید و قبل از ریستور با آیتونز حتما از گوشی بک آپ تهیه کنید.
            نهایتا با آیتونز ریستور کنید و در صورت نیاز از بک آپ خودتون استفاده کنید.

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

درود
              دوستان اين گزينه اوتو لاگين چيه كارش ؟ قبلا نبود تو هات اسپات قسمت واي فاي

نظر

• نوشته اصلی توسط joe_2011 نمایش پست ها
                سلام دوستان

اشتباه ما این بود ota انجام دادیم. من فریمور مربوط به گوشیم رو از پست اول دان کردم با ایتیوز به راحتی انچام شد. فقط به نظر من شما update رو بزن که اطلاعاتت نپره

نظر

• همراه بانک ملت هم ظاهرا ساپورت نمیشه روی این ورژن درسته ؟ من ورژنشو از سایت مربوطه خواستم دانلود کنم ولی نشد تا اخرشم میره ولی بعدش ارور میده

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                    سلام
                    از پست اول همین تاپیک فریمور مخصوص گوشی خودتون رو دانلود کنید و قبل از ریستور با آیتونز حتما از گوشی بک آپ تهیه کنید.
                    نهایتا با آیتونز ریستور کنید و در صورت نیاز از بک آپ خودتون استفاده کنید.
                    سلام ممنون از راهنماییتون. از روی آیتونز زدم آپدیت شه دیگه.

نظر

• دوستان من ميخام به واي فاي كانكت بشم ! اما وقتي ميزنم روي واي فاي اين صفحه مياد ! تو اي او اس ٩ اينطوري نميامد !

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
                        دوستان من الان میخوام با ایتونز ابدیت کنم. ورژن 10 رو دانلود کردم فقط الان باید update رو بزنم؟؟؟؟ یا restore؟ (6s plus)
                        ریستور کن

ارسال شده توسط اپ tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                          همراه بانک ملت هم ظاهرا ساپورت نمیشه روی این ورژن درسته ؟ من ورژنشو از سایت مربوطه خواستم دانلود کنم ولی نشد تا اخرشم میره ولی بعدش ارور میده
                          درود
                          خیر - پشتیبانی نمیشه - بایستی اپدیت کنن برنامه رو .
                          شما یکبار برنامه رو با Cydia Impactor ساین کنید ببین میشه رو دیوایس نصبش کرد یا نه .
                          ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 15-09-2016, 01:21 PM

نظر

• بنده هم اپدیت کردم به ios 10
                            دیوایس : ipad air 2
                            بررسی واقع بینانه رو ipad air 2:
                            1.سرعت باز کردن اپ ها به شدت رفته بالا و به نظرم خیلی روون تر شده نسبت به ios 9.
                            2.انیمیشن باز و بسته کردن اپ ها تغییر کرده. به این صورت که هم سرعت انیمیشن باز و بسته کردن رو بیشتر کردن و هم موقع باز و بسته کردن دیگه مثل قبل فقط رو ایکون زوم نمیشه بلکه رو خود والپیپر هم زوم میشه به نظرم نتیجه همه اینا این میشه که شما فکر میکنید سرعت خیلی بیشتر شده و روون تر شده. البته منکر این نمی شم که نسبت به Ios 9 روون تر شده ولی نه در این حد که همه میگن خیلی نسبت به Ios 9 روون تر شده و ... اینا. فقط انیمیشن ها رو تغییر دادن که ما فکر می کنیم خیلی روون تر شده...
                            3.اپ موزیک خیلی رابط کاربریش بهتره. اپ clock خیلی خوب شده مخصوصا تو شب که میخوای الارم بزاری دیگه صفحه سفید اذیتت نمی کنه چون رابط کاربریش مشکی شده.
                            4.فونت ها بعضی جاها بیش از حد درشت شدن که حداقل رو ایپد تو ذوق ادم میزنه.
                            5.کنترل سنتر به شدت افتضاح و زشت شده رو ایپد. وقتی میکشی بالا حدود 1/3 صفحه رو می گیره. همه چیزش بیش از اندازه درشته . اصلا انگار برای ایپد اپتیمایزش نکردن. به معنی واقعی کلمه افتضاحه. یعنی من ترجیح می دم برم تو ستینگ کارام رو انجام بدم تا اینکه کنترل سنتر رو بکشم بالا.
                            6.حذف کردن اپ های استوک خیلی خوبه. گرچه وقتی خذف میکنی کیلوبایتی به حافظه اضافه نمی شه پس بهتره بهش بگیم قابلیت مخفی کردن.
                            7.از همه مهمتر لاک اسکرین فاجعه شده. slide to unlock یکی از مشخصه های اصلی ایفون بود و یادگار استیو جابز که به این هم رحم نکردند و حذفش کردند! واقعا لعنت خدا به تو جان ایو ! حداقل این یکی رو ول میکردی!
                            وقتی می خوای قفل باز کنی باید حتما دکمه هوم رو فشار داد. البته به قابلیت تو ستینگ هست که مثل قبل با تاچ ایدی تو به مرحله باز میشه که دوستان هم بالا اشاره کردند. ولی کسایی که نمی خوان از تاچ ایدی استفاده کنن باید کی رو ببیند؟ مطمئنا خیلی کسایی هستند مثل خودم که احتیاجی ندارند دیوایسشون رو قفل کنند یا اصلا ایفون 5 و کلی ایپد مثل ایپد ایر و ... تاچ ایدی ندارند پس مجبور هستند که با دکمه هوم باز کنند که اگه بخوان پسورد هم بزارند بدتر...
                            رابط کاربری قفل هم شده دقیقا شبیه قفل اندروید 4.3 . به چپ که میری میری تو ویدجت ها به راست هم که میری میری تو کمرا... خوبشختانه گوگل سرش به سنگ خورد رو درستش کرد حالا اپل کی می خواد درستش کنه خدا می دونه! صفحه انلاک باید ساده باشه نه اینطوری!
                            در کل به نظر من اصلا اون اپدیتی نبود که خود اپل می گفت بزرگ ترین ایپدیت ios تا الان!!!
                            بزرگترین اپدیت ios تا الان اپدیت ios 6 به ios 7 بود که همه چیز به کلی عوض شد.
                            ویرایش توسط siavashgg : https://i-phone.ir/forums/member/33156-siavashgg در ساعت 15-09-2016, 02:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط siavashgg نمایش پست ها
                              بنده هم اپدیت کردم به ios 10
                              دیوایس : ipad air 2
                              بررسی واقع بینانه رو ipad air 2:
                              1.سرعت باز کردن اپ ها به شدت رفته بالا و به نظرم خیلی روون تر شده نسبت به ios 9.
                              2.انیمیشن باز و بسته کردن اپ ها تغییر کرده. به این صورت که هم سرعت انیمیشن باز و بسته کردن رو بیشتر کردن و هم موقع باز و بسته کردن دیگه مثل قبل فقط رو ایکون زوم نمیشه بلکه رو خود والپیپر هم زوم میشه به نظرم نتیجه همه اینا این میشه که شما فکر میکنید سرعت خیلی بیشتر شده و روون تر شده. البته منکر این نمی شم که نسبت به Ios 9 روون تر شده ولی نه در این حد که همه میگن خیلی نسبت به Ios 9 روون تر شده و ... اینا. فقط انیمیشن ها رو تغییر دادن که ما فکر می کنیم خیلی روون تر شده...
                              3.اپ موزیک خیلی رابط کاربریش بهتره. اپ clock خیلی خوب شده مخصوصا تو شب که میخوای الارم بزاری دیگه صفحه سفید اذیتت نمی کنه چون رابط کاربریش مشکی شده.
                              4.فونت ها بعضی جاها بیش از حد درشت شدن که حداقل رو ایپد تو ذوق ادم میزنه.
                              5.کنترل سنتر به شدت افتضاح و زشت شده رو ایپد. وقتی میکشی بالا حدود 1/3 صفحه رو می گیره. همه چیزش بیش از اندازه درشته . اصلا انگار برای ایپد اپتیمایزش نکردن. به معنی واقعی کلمه افتضاحه. یعنی من ترجیح می دم برم تو ستینگ کارام رو انجام بدم تا اینکه کنترل سنتر رو بکشم بالا.
                              6.حذف کردن اپ های استوک خیلی خوبه. گرچه وقتی خذف میکنی کیلوبایتی به حافظه اضافه نمی شه پس بهتره بهش بگیم قابلیت مخفی کردن.
                              7.از همه مهمتر لاک اسکرین فاجعه شده. slide to unlock یکی از مشخصه های اصلی ایفون بود و یادگار استیو جابز که به این هم رحم نکردند و حذفش کردند! واقعا لعنت خدا به تو جان ایو ! حداقل این یکی رو ول میکردی!
                              وقتی می خوای قفل باز کنی باید حتما دکمه هوم رو فشار داد. البته به قابلیت تو ستینگ هست که مثل قبل با تاچ ایدی تو به مرحله باز میشه که دوستان هم بالا اشاره کردند. ولی کسایی که نمی خوان از تاچ ایدی استفاده کنن باید کی رو ببیند؟ مطمئنا خیلی کسایی هستند مثل خودم که احتیاجی ندارند دیوایسشون رو قفل کنند یا اصلا ایفون 5 و کلی ایپد مثل ایپد ایر و ... تاچ ایدی ندارند پس مجبور هستند که با دکمه هوم باز کنند که اگه بخوان پسورد هم بزارند بدتر...
                              رابط کاربری قفل هم شده دقیقا شبیه قفل اندروید 4.3 . به چپ که میری میری تو ویدجت ها به راست هم که میری میری تو کمرا... خوبشختانه گوگل سرش به سنگ خورد رو درستش کرد حالا اپل کی می خواد درستش کنه خدا می دونه! صفحه انلاک باید ساده باشه نه اینطوری!
                              در کل به نظر من اصلا اون اپدیتی نبود که خود اپل می گفت بزرگ ترین ایپدیت ios تا الان!!!
                              بزرگترین اپدیت ios تا الان اپدیت ios 6 به ios 7 بود که همه چیز به کلی عوض شد.

شما میتونی به چای فشردن دکمه هوم از assive touch استفاده کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr_72 نمایش پست ها
                                شما میتونی به چای فشردن دکمه هوم از assive touch استفاده کنی
                                اون که بدتر من نمی خوام یه چیز اضافه همیشه رو صفحه ام باشه...

نظر

صبر کنید ..
                                X