اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
    سلام.من فعال کردم اما میخوام پیام بدم بازم ارور میده و دوربینو بقیه ایتم ها همچنان کار نمیکنن.چرا؟
    [IMG][/IMG]الان این پیغام واسه چیه؟
    ویرایش توسط miladgr : https://i-phone.ir/forums/member/185611-miladgr در ساعت 14-09-2016, 09:59 PM

نظر

• تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
        تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!
        منم دقیقا مشکلم اینه.

نظر

• سلام دوستان.
          من از ورژن بتا به اصلی اپدیت کردم اما هنوز اپ feedback رو نشون میده و موقع ریستارت کردن صفحه خط خطی میشه ،...(کلا انگار هنوز رو betaمونده)
          ایا اینا طبیعی هست؟
          بک اپی که گرفتم روی ios10 beta بوده ممکنه از اون باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
            تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!
            نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
            منم دقیقا مشکلم اینه.
            مربوط به آی مسج هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
              دوستان يعني اصلا نميشه در ios 10 گوشي رو با پسوورد باز كرد، بجاي اثر انگشت؟
              منظورم اينه كه اثر انگشت فعال باشه، ولي مثلا چون دستت خيسه، بخواي با پسوورد قفل رو باز كني؟
              چرا نمیشه؟ مثل قبل میشه

نظر

• سلام . بنده ديشب با گوشي آپديت كردم به ios 10 اما يه مرحله بعد از ريستارت شدن گوشي اومد كه من اونو رد كردم . و همه آپديت انجام شده و تغييرات اعمال شده اما فقط i message رو كه باز ميكنم سه تا گزينه اش غير فعاله يكيش دوربين و اون دو تا ديگه خواستم بدونم اين بخاطر مرحله اي كه رد كردم ؟ يا اين تو ايران كار نميكنه ؟ لطفا اگه كسي ميدونه بگه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedmoradiface نمایش پست ها
                  سلام . بنده ديشب با گوشي آپديت كردم به ios 10 اما يه مرحله بعد از ريستارت شدن گوشي اومد كه من اونو رد كردم . و همه آپديت انجام شده و تغييرات اعمال شده اما فقط i message رو كه باز ميكنم سه تا گزينه اش غير فعاله يكيش دوربين و اون دو تا ديگه خواستم بدونم اين بخاطر مرحله اي كه رد كردم ؟ يا اين تو ايران كار نميكنه ؟ لطفا اگه كسي ميدونه بگه
                  بابا بيخيال iMessage بشيد، اين تو ايران راه اندازي و كار باهاش دردسر داره.
                  آخه واتس آپ به اين خوبي، چه كاريه كه با يع سرويس كار كني كه همه از اون استفاده نميكنند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
                    بابا بيخيال iMessage بشيد، اين تو ايران راه اندازي و كار باهاش دردسر داره.
                    آخه واتس آپ به اين خوبي، چه كاريه كه با يع سرويس كار كني كه همه از اون استفاده نميكنند.

خوب دوست دارم تجربش کنم مخصوصا للان که حسابی روش کار شده.

نظر

• گوشی با چیزشکن خیلی شدید داغ می‌کنه، کلن خیلی سریع گرم میشه گوشی،‌شما هم این مشکل رو دارید ؟‌

نظر

• نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
                        گوشی با چیزشکن خیلی شدید داغ می‌کنه، کلن خیلی سریع گرم میشه گوشی،‌شما هم این مشکل رو دارید ؟‌
                        Yes

نظر

• سلام دوستان
                          بالاخره منم تونستم نصب کنم
                          خطای ۱۴ برای آپدیت نبودن آیتونز بود
                          بعد از آپدیت بلافاصله فریمور برام نصب شد
                          ولی مجبور شدم ۳ بار فریمور ۲ و نیم گیگی رو دانلود کنم، چون خیال میکردم فریمور مشکل داره

بعضی از دوستان گلایه دارن که حتما باید دکمه هوم رو فشار داد تا قفل گوشی رو باز کنیم
                          ظاهرا قابلیت لمس تاچ آیدی و باز شدن قفل فقط برای ۶اس و ۶اس پلاس و ۷ هست
                          و شامل ۶ و ۶پلاس و نسخه های پایین تر نمیشه

قابلیت خیلی جالب تری که من دوست داشتم شامل حال این چند تا گوشی قبل از سری 6s بشه این بود که گوشی رو
                          بدون لمس برداری و صفحه ش خودش روشن بشه که متاسفانه نشد

بعد از ۳ ساعت وصل بودن وای فای و کار با تلگرام و اینستاگرام حدودا ۲۵ درصد شارژ از دست دادم
                          به نظر خودم شارژ نگه داشتنش مثل قبل هست
                          ویرایش توسط TheGodfather : https://i-phone.ir/forums/member/154687-thegodfather در ساعت 15-09-2016, 12:49 AM

نظر

• این اپل هم مسخرشو دراورده... مگه نگفته بود مشکل ابدیت ota حل شده!!!؟؟؟ 7 ساعت تمام منتظر موندم دانلود شه با ota بعد الان نوشته به ایتونز وصل کن!!!! اینجام باید 2.5 گیگ بگیرم همه حجممون رفت

نظر

• سلام دوستان اونايي كه دانلود كردن لطفا بگن با نت گوشي ايرانسل وعمرته اول مشكل ندارن يعني مثل پارسال نيست كه ايرانسل مشكل داشت

نظر

• firmware files corrupt

هنگام ریستور این ارور رو میده ، مشکل چیه ؟
                                فریمور هم درست دانلود کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X