اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست من اين هايي رو كه گفتي روي گوشي بنده مشكل نيستن و فك ميكنم سليقه اي باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان سلام من هیچ چیزی از آیفون نمیدونستم ار دیر شب شروع به یاد گرفتن کردم نخوابیدم خدا شاهده.بالاخره درستش کردم.بچها فورم هایی زیادی رو دیدم که در گیر ارور 14 هستن با اپراتو اپل چت کردم گفت آیتونز رو ببند یه بار کامپیوتررو ریست کن کابل یو اس بس که زیدید رو عوض کنید. آب روی آتیش شد کلا 15 دقیقه نشد! 100 بار خودم کرده بودم اما نمیشد.الان مشکلم وی پی ان هست خدا وکیلی بعضی کانال ها ادمیناشونم دزدن 8 تومن چیه 2 تا کانال پول گرفتن بلاک کردن!!! کسی سایت معتبر یا وی پی ان تست سراغ داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
        دوستان سلام من هیچ چیزی از آیفون نمیدونستم ار دیر شب شروع به یاد گرفتن کردم نخوابیدم خدا شاهده.بالاخره درستش کردم.بچها فورم هایی زیادی رو دیدم که در گیر ارور 14 هستن با اپراتو اپل چت کردم گفت آیتونز رو ببند یه بار کامپیوتررو ریست کن کابل یو اس بس که زیدید رو عوض کنید. آب روی آتیش شد کلا 15 دقیقه نشد! 100 بار خودم کرده بودم اما نمیشد.الان مشکلم وی پی ان هست خدا وکیلی بعضی کانال ها ادمیناشونم دزدن 8 تومن چیه 2 تا کانال پول گرفتن بلاک کردن!!! کسی سایت معتبر یا وی پی ان تست سراغ داره؟
        خصوصي چك شود

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
          دوست من اين هايي رو كه گفتي روي گوشي بنده مشكل نيستن و فك ميكنم سليقه اي باشه

گوشی واقعا دیر شارژ میشه
          بعضی ها گزارش هم دادن شارژ باطری زود خالی میکنن البته این مورد رو هنوز بنده تایید نمیکنم تا کامل تست نکنم ولی دیر شارژ شدن گوشی سلیقه ای نیست .

نظر

• 9.3.3

نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
            iOS چند هستيد؟

نظر

دوستان سلام من هیچ چیزی از آیفون نمیدونستم ار دیر شب شروع به یاد گرفتن کردم نخوابیدم خدا شاهده.بالاخره درستش کردم.بچها فورم هایی زیادی رو دیدم که در گیر ارور 14 هستن با اپراتو اپل چت کردم گفت آیتونز رو ببند یه بار کامپیوتررو ریست کن کابل یو اس بس که زیدید رو عوض کنید. آب روی آتیش شد کلا 15 دقیقه نشد! 100 بار خودم کرده بودم اما نمیشد.الان مشکلم وی پی ان هست خدا وکیلی بعضی کانال ها ادمیناشونم دزدن 8 تومن چیه 2 تا کانال پول گرفتن بلاک کردن!!! کسی سایت معتبر یا وی پی ان تست سراغ داره؟
              opera v p n رایگان هست دانلود کن لذت ببر 1 ریال هم پول نده

نظر

• دوستان يعني اصلا نميشه در ios 10 گوشي رو با پسوورد باز كرد، بجاي اثر انگشت؟
                منظورم اينه كه اثر انگشت فعال باشه، ولي مثلا چون دستت خيسه، بخواي با پسوورد قفل رو باز كني؟

نظر

• دوستان از کجابفهمم imesge , face time فعاله؟ چچجوری میشه با imesge پی ام داد برای اولین بار فک کنم اکتیو شده !!!! تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                    خير همچين چيزي نيست تشد و اررورر داد

من طبق اسکرین شات زیر این موضوع رو گفتم

نظر

دوستان از کجابفهمم imesge , face time فعاله؟ چچجوری میشه با imesge پی ام داد برای اولین بار فک کنم اکتیو شده !!!! تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!
                      بيخيالش شو، تو ايران بگير و نگير داره. كلأ غيرفعالش كنيد بهتره. والا

نظر

دوستان از کجابفهمم imesge , face time فعاله؟ چچجوری میشه با imesge پی ام داد برای اولین بار فک کنم اکتیو شده !!!! تو اس ام اس هم بغل کادری که اس ام اس مینویسم عکس دوربین و 2 تا چیزه دیگس که نمیدونم چیه اما فعال نیستن چچجوری فعال باید بکنمش چون هر چی میزنم روش اتفاقی نمیوفته!!!
                        از ستینگ در قسمت های مربوطه چک کنید که شبه تصاویر زیر باشه

نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
                        بيخيالش شو، تو ايران بگير و نگير داره. كلأ غيرفعالش كنيد بهتره. والا
                        این که یک ارتباط ایمن داشته باشید که امنیتش هم آسوده خاطر باشید بده ؟
                        با ایمیل فعال کنید !

نظر

• من از طریق خود. گوشی ابدیت کردم گوشیم هم سیکس اس پلاس هست خوبه خیلی روانه مشکلی نداشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

با ایمیل فعال کنید !
                            نه بد نيست، ولي وقتي به خوبي كار نكنه ماهيت اصليش ميره زير سوال، البته منظورم در ايرانه
                            اگر ارتباط امن ميخايد واتس آپ هم امنه
                            اگر خيلي بهتر ميخايد سيگنال رو امتحان كنيد كه امن ترين نرم افزار در اين زمينه است.

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

با ایمیل فعال کنید !
                              سلام.من فعال کردم اما میخوام پیام بدم بازم ارور میده و دوربینو بقیه ایتم ها همچنان کار نمیکنن.چرا؟

نظر

• نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

دوستان چرا انقدر فونت نرم افزار music درشته؟
                                از همه اينجوريه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X