اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 10 با ویژگی های جدید منتشر شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    من که اپدیت کردم همچین اش دهن سوزی نیست دوستان اینقدر براش عجله داریم که دانلود و نصب کنیم و بنظرم تو مصرف هم یک مقداری بیشتر شده تو ایفون 6اس
    دلت میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
      به جاش از l2tp استفاده کن .من الان دارم استفاده میکنم عالیه.
      خوب الان اگه v.pn ما از نوع pptp بوده چجوری باید آن را با l2tp استفاده کنیم؟
      شما خودت v.pn رو از جایی خریداری کردی؟ یا رایگان هست؟ میشه به ما هم بدی واقعا این که نمیشه اپ استور کاری کرد خیلی بده

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
        صدای کلیک و تایپ کردن کلا در این iOS تغییر کرده و بلندیش هم کمتر شده. مشکلی نیست
        آره کلا volume صدای کلیک تایپ و قفل صفحه رو کم کردن و طبیعیه به نظرم

نظر

• نوشته اصلی توسط Masoud-Susa نمایش پست ها
          دوستان عزیزی که آیفون 5s رو آپدیت کردن بیان توضیح بدن که الان گوشی روونه؟ لگ نداره؟ بدون مشکل برنامه ها کار می کنن؟ ایرادی مشکلی چیزی نسبت به iOS 8 و iOS9 نداره؟ و به طور کلی میصرفه از iOS 8.4 که الان به خوبی و بدون مشکل داره کار میکنه به iOS10 کوچ کرد؟

یه سوال دیگه: کیبورد فارسی خود اپل(که مخفی هست) رو میشه روش فعال سازی کرد؟ (در واقع مهمترین نکته واسه من این مورد هست : دی )

جیلبریک نبودن رو هم باهاش کنار میاییم حالا یه جوری اگه موارد بالا مشکلی نداشته باشه. : دی
          دوستان مگه اپل خودش هم کیبورد فارسی داره؟ آیا حقیقته؟ اگه آره بگید ما هم چجوری فعال کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
            دوستان مگه اپل خودش هم کیبورد فارسی داره؟ آیا حقیقته؟ اگه آره بگید ما هم چجوری فعال کنیم
            درود
            بله - کیبورد فارسی داره اما بایستی دیوایس جیلبریک باشه تا بشه فعالش کرد .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
              درود
              بله - کیبورد فارسی داره اما بایستی دیوایس جیلبریک باشه تا بشه فعالش کرد .
              یعنی منظورتون این هست خود اپل این کیبورد را عرضه کرده فقط برای آیفون هایی که جیلبریک هستند؟
              چون من یک کیبورد فارسی دارم آیفونمم بدون جیلبریک هست از اپ استور قبلا ها دانلود کردم

نظر

یعنی منظورتون این هست خود اپل این کیبورد را عرضه کرده فقط برای آیفون هایی که جیلبریک هستند؟
                چون من یک کیبورد فارسی دارم آیفونمم بدون جیلبریک هست از اپ استور قبلا ها دانلود کردم
                خیر
                این کیبور ،کیبوردی هست که به صورت پیشفرض روی سیستم عامل هست اما توسط خود اپل غیر فعال شده و میشه با جیلبریک فعالش کرد .

نظر

شما همون کیبورد عربی رو هم که Add می کنید تمام حروف فارسی ( گچ پژ ) رو هم داره.

نظر

• دوستان من رام دیشب دانلود کردم امروز ریستئر کردم ولی ارر 14 داد والان گوشی توحالت ریکاوری رفته باز رام دانلود کردم ولی ایتونز دیگه گوشی تو این حالت نمیشناسه چیکار کنم الان

نظر

• سلام
                      دوستان برای کیبرد فارسی میتونید SwiftKey Keyboard را از اپل استور نصب کنید ، خیلی تکمیل هستش و ایموجی هم داخل خودش داره.
                      کیبرد عربی رو فراموش کنید.

نظر

خوب الان اگه v.pn ما از نوع pptp بوده چجوری باید آن را با l2tp استفاده کنیم؟
                        شما خودت v.pn رو از جایی خریداری کردی؟ یا رایگان هست؟ میشه به ما هم بدی واقعا این که نمیشه اپ استور کاری کرد خیلی بده
                        من تنظیمات pptp رو به l2tp دادم فقط کد قسمت secret میمونه که تو لیست serverha بود.من از سایت turbo pvn خرید کردم.یه اکانت vip گرفتم همه ی سرویس هارو داره.

نظر

• [QUOTE=miladgr;1034167]من تنظیمات pptp رو به l2tp دادم فقط کد قسمت secret میمونه که تو لیست serverha بود.من از سایت turbo pvn خرید کردم.یه اکانت vip گرفتم همه ی سرویس هارو داره.[/QUO

تنظیماتو از کدم قسمت تغییر دادید؟؟؟؟ اگه v/pn ردیف نششه تکلیف نرم افزارا چی میشه ما که فقط از app store نصب میکنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                            فيدبك بنده از ورژن ios 10.0.1
                            نكات:
                            ١.اين ورژن با ايتونز و از طريق ريستور در حالت dfu انجام شده است.
                            ٢.بكاپ بازگردانده نشده است
                            ٣.روي ٦s تست شده است
                            ويژگيهاي مثبت:
                            ١-در هنگام اسكرين شات ديگر assistivetouch در عكس مشاهده نمي شود
                            ٢-كنترل سنتر و نوتيفيكيشن بدون لگ كار ميكنند
                            معايب:
                            ١-باگهاي ريز در قسمت ستينگ
                            ٢-لگ در قسمت ويجتها گاهي اوقات
                            ٣-بزرگترين باگ موجود در اين ورژن
                            توضيحات:اگر بازي كه به صورت اتوماتيك صفحه چرخيده ميشود را اجرا كرده و سپس با دو بار ضربه به قسمت اپهاي تازه باز شده برويد و اين بازي را كلوز كنين با صفحه اي خالي به شكل زير مواجه ميشويد(تست شده با دو اپ مختلف)
                            4-مصرف بالاي باتري نسبت به ورژن قبل

بقيه ي موارد در پستهاي اتي ذكر خواهد شد
                            موفق باشيد
                            مورد ٣ براي من اينجوري نيست و درست كار ميكنه
                            هم با كلش امتحان كردم هم يه بازي ديگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahids2 نمایش پست ها
                              مورد ٣ براي من اينجوري نيست و درست كار ميكنه
                              هم با كلش امتحان كردم هم يه بازي ديگه

لطفا مدل گوشيتون را ذكر كنين

نظر

• [QUOTE=sepehr_72;1034168]
                                نوشته اصلی توسط miladgr نمایش پست ها
                                من تنظیمات pptp رو به l2tp دادم فقط کد قسمت secret میمونه که تو لیست serverha بود.من از سایت turbo pvn خرید کردم.یه اکانت vip گرفتم همه ی سرویس هارو داره.[/QUO

تنظیماتو از کدم قسمت تغییر دادید؟؟؟؟ اگه v/pn ردیف نششه تکلیف نرم افزارا چی میشه ما که فقط از app store نصب میکنیم؟
                                برو general بعدش pvn بعد add pvn بعدش l2tp رو انتخاب کن و همونجور که توضیح دادم انجام بده.

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
                                X