اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.3.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط makis
    iOS 10 features, release date and rumors

- - - - - - - - - -

One thing we do know for certain though, and that is that iOS 10 beta 1will be made available to developers straight after the keynote, although the public beta will not be ready for download until a month later, and so July 13 at least.

- - - - - - - - - -

iOS 10 features, release date and rumors | Product Reviews Net

- - - - - - - - - -

iOS 10 features, release date and rumors | Product Reviews Net
    خیلی کارت بیسته فقط داداش روی اپل 4 اس 10 میاد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط makis
    iOS 10 features, release date and rumors

- - - - - - - - - -

One thing we do know for certain though, and that is that iOS 10 beta 1will be made available to developers straight after the keynote, although the public beta will not be ready for download until a month later, and so July 13 at least.

- - - - - - - - - -

http://www.product-reviews.net/ios-1...e-date-rumors/

- - - - - - - - - -

http://www.product-reviews.net/ios-1...e-date-rumors/
    خیلی کارت بیسته فقط داداش روی اپل 4 اس 10 میاد

نظر

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
      سلام

ببخشید دوست من ,من قصد ندارم حرف خودم رو به کرسی بشونم ولی :

ریستور و استفاده از روش OTA هر کدوم مزایای خاص خودش رو داره .
      شما با OTA خیلی سریعتر می تونید گوشیتون رو به آخرین نسخه از iOS بروزرسانی کنید . نیاز به دانلود کل فریمور رو ندارید که این خودش سریعتر شدن کار و مصرف کمتر دیتا رو به همراه داره .
      همچنین دیگه نیاز یه سیستم و آیتونز و ... ندارید .اما با وجود این مزایا پس از اپدیت یکسری از فایل های بلا استفاده رو دستگاه شما می مونه و این خودش می تونه مشکلاتی از قبیل مصرف شارز بیشتر
      اشغال شدن بخشی از حافظه دستگاه - کند شدن و ... رو می تونیم شاهد باشیم .
      ولی زمانی که شما دستگاه رو ریستور می کنید ،سیستم عامل شما از صفر روی دستگاه نصب می شه و خبری از فایل های بلا استفاده و ... نیست .
      برای مثال وقتی روی سیستمتون ویندوز نصب می کنید چقدر سریع و روان کار می کنه ولی بعد از شش ماه کارکردن می بینید که سیستمتون کند شده

الان آیفون 5s خود روی iOS 8.4 هست (به خاطر جیلبریک) ،جدیدا افزایش مصرف باتری و عدم کارکرد صحیح touch id رو دارم .(البته ار اون ادمایی نیستم که هر توییکی اومد سریع نصبش کنم)
      مطمعنم گوشیم روریستور کنم مشکلاتش حل می شه (گوشی جیلبریک باشه و اپدیت کنی روی بوت میمونه ،باید ریسنور کنی حتما)
      آپديت OTA وقتي آيفون 3gs داشتم به ٦.١.٦ آپديت كردم و يكسال سرعت گوشيم واقعا كند شده بود و سرانجام ريستور كامل كردم و ازون وضع نجات پيدا كرد!

اين اواخر هم آيفون 6s رو به ٩.٣.١ به روش OTA آپديت كردم كه مصرف باتري افتضاح شده بود و گوشي بطرز عجيبي اغلب داغ داغ بود بدون اينكه كار خاصي باهاش بكنم، اينبار بجاي ريستور كامل فقط reset all settings كردم و مشكل كاملا حل شد و ديگه هرگز حتي داغ هم نكرد اونم حين بازي سه بعدي و مصرفمم درست شد.
      حتما يه مشكلي هست و دوستمون درست ميگن منم ٦ سال تجربه آيفون و ور رفتن باهاشو دارم.
      بهرحال اگر بمشكلي برخورديد همون گزينه ريست تنطيمات رو انجام بديد تا با كمترين هزينه و دردسر شايد مشكلاتتون حل شد.
      موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
        آپديت OTA وقتي آيفون 3gs داشتم به ٦.١.٦ آپديت كردم و يكسال سرعت گوشيم واقعا كند شده بود و سرانجام ريستور كامل كردم و ازون وضع نجات پيدا كرد!

اين اواخر هم آيفون 6s رو به ٩.٣.١ به روش OTA آپديت كردم كه مصرف باتري افتضاح شده بود و گوشي بطرز عجيبي اغلب داغ داغ بود بدون اينكه كار خاصي باهاش بكنم، اينبار بجاي ريستور كامل فقط reset all settings كردم و مشكل كاملا حل شد و ديگه هرگز حتي داغ هم نكرد اونم حين بازي سه بعدي و مصرفمم درست شد.
        حتما يه مشكلي هست و دوستمون درست ميگن منم ٦ سال تجربه آيفون و ور رفتن باهاشو دارم.
        بهرحال اگر بمشكلي برخورديد همون گزينه ريست تنطيمات رو انجام بديد تا با كمترين هزينه و دردسر شايد مشكلاتتون حل شد.
        موفق باشيد
        اما باید به این نکته توجه کرد که گوشی من جیلبریک هست ،اگر تنظیمات دستگاه رو ریست کنم (ریست کلی) دستگاه روی بوت (لوگوی اپل) می مونه و بوت نمیشه و تنها راه نجانتش هم ریستور هس .
        ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 27-05-2016, 10:45 PM

نظر

اما باید به این نکته توجه کرد که گوشی من جیلبریک هست ،اگر تنظیمات دستگاه رو ریست کنم (ریست کلی) دستگاه روی بوت (لوگوی اپل) می مونه و بوت نمیشه و تنها راه نجانتش هم ریستور هس .
          فقط اون نكته كه فرموديد فايلهاي اضافه در سيستم ممكنه باقي بمونه فك ميكنم در حداقل ios جديد اين مشكل رو برطرف كرده باشن، الان كه آپديت كردم حدود ٤٠٠ مگ از فضاي گوشيم آزاد شد، شايد البته cache پاك كرده باشه، ولي به آيتونز هم وصل كردم برخلاف هميشه كه ١.٢ گيگ فضاي other files داشتم الان به ٨٠٠ مگ رسيده بود كه خب خيلي بهتره، اما اين مشكل باقي موندن فايلها هنوز يه جاهايي در اپ ها باقي مونده متاسفانه
          مثلا من داشتم يه فايل ٢٠ مگي رو با اپ mail خود آيفون attach ميكردم كه بخاطر اينترنت خوابم failed شد، اما بعدش با وجود اينكه پيام failed شده رو پاك كردم اما تو قسمت storage ميبينم كه اون حجم ٢٠ مگ و كمي بيشتر هنوز تو فضاي اپ mail باقي مونده و دقيقا قبلش اصلا چنين فضايي باقي نمونده بود!
          اين خيلي بده و نشون ميده فايلهاي corrupt باقي ميمونن بدون اينكه ديده بشن و كاربر ببينتشون كه پاكشون كنه.
          در مورد برنامه هاي محبوبي مثل documents هم دقيقا اين مشكل برام پيش اومده كه پاك كردنشون راه حله اما خب براي mail خود آيفون كه امكان پاك كردن نيست فقط بايد ريستور كرد.
          بنظر شما راهي هست بدون جيلبريك بشه اين فايلهاي جا اشغال كرده رو پيدا و پاك كرد؟
          تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
            فقط اون نكته كه فرموديد فايلهاي اضافه در سيستم ممكنه باقي بمونه فك ميكنم در حداقل ios جديد اين مشكل رو برطرف كرده باشن، الان كه آپديت كردم حدود ٤٠٠ مگ از فضاي گوشيم آزاد شد، شايد البته cache پاك كرده باشه، ولي به آيتونز هم وصل كردم برخلاف هميشه كه ١.٢ گيگ فضاي other files داشتم الان به ٨٠٠ مگ رسيده بود كه خب خيلي بهتره، اما اين مشكل باقي موندن فايلها هنوز يه جاهايي در اپ ها باقي مونده متاسفانه
            مثلا من داشتم يه فايل ٢٠ مگي رو با اپ mail خود آيفون attach ميكردم كه بخاطر اينترنت خوابم failed شد، اما بعدش با وجود اينكه پيام failed شده رو پاك كردم اما تو قسمت storage ميبينم كه اون حجم ٢٠ مگ و كمي بيشتر هنوز تو فضاي اپ mail باقي مونده و دقيقا قبلش اصلا چنين فضايي باقي نمونده بود!
            اين خيلي بده و نشون ميده فايلهاي corrupt باقي ميمونن بدون اينكه ديده بشن و كاربر ببينتشون كه پاكشون كنه.
            در مورد برنامه هاي محبوبي مثل documents هم دقيقا اين مشكل برام پيش اومده كه پاك كردنشون راه حله اما خب براي mail خود آيفون كه امكان پاك كردن نيست فقط بايد ريستور كرد.
            بنظر شما راهي هست بدون جيلبريك بشه اين فايلهاي جا اشغال كرده رو پيدا و پاك كرد؟
            تشكر
            با برنامه PhoneClean میشه این کا رو انجام داد . البته باید نسخه خریداری شده (کرک یا پچ یا سریال) برنامه رو داشته باشید تا به همه ویژگی هاش دسترسی پیدا کنید .
            نسخه مجانیش هم هست ولی نسخه پولیش خیلی بهتره .

کد:
            https://www.imobie.com/phoneclean/
            Attach the iPhone to your Mac using the USB Cable.
            Open Phone Clean and click Scan.
            Once the scan is complete, click Clean.

نظر

با برنامه PhoneClean میشه این کا رو انجام داد . البته باید نسخه خریداری شده (کرک یا پچ یا سریال) برنامه رو داشته باشید تا به همه ویژگی هاش دسترسی پیدا کنید .
              نسخه مجانیش هم هست ولی نسخه پولیش خیلی بهتره .

کد:
              https://www.imobie.com/phoneclean/
              جناب اين برنامه هم فقط يسري از كش هاي مفيدمو پاك كرد نه مواردي كه گفتم، راه ديگه اي هست؟

نظر

نسخه نهایی iOS 9.3.2 عرضه شد

با سلام
                دوستان از وقتی اپدیت کردم به این ورژن ویبره گوشی از کار افتاده...
                لطفا کسانی که ۶ پلاس دارن ی تست کنن!!!!!
                چیکار باید بکنم
                باتشکر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خبر

اپل امکان ریستور به iOS 9.3.1 را مسدود کرد و دیگر امکان دانگرید از iOS 9.3.2 به iOS 9.3.1 و همچنین ریستور مجدد به این نسخه امکانپذیر نمی باشد .

نظر

سلام دوستان iPad air 2 رو از 8.4 به 9.3.2 اپ کنم ؟

نظر

تو ٦اس پلاس مصرفش بشدت بالا رفته تو اين ورژن ايا راهي هست برگردم به ورژن قبليش ؟

نظر

ورژن 9.3.3. كي مياد مشخصه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                          ورژن 9.3.3. كي مياد مشخصه ؟؟
                          تازه سومین بتای این نسخه منتشر شده .
                          هیچوقت مشخص نیست که اپل چه زمانی نسخه های iOS رو منتشر می کنه .

نظر

من آیفون se رو به 9.3.2 آپدیت کردم اما دیگه روشن نشد و یه تصویر میاد که میگه باید با آیتیونز وصل کنی گوشی رو و وصلم کردم اما درست نشد الان چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad7774 نمایش پست ها
                              من آیفون se رو به 9.3.2 آپدیت کردم اما دیگه روشن نشد و یه تصویر میاد که میگه باید با آیتیونز وصل کنی گوشی رو و وصلم کردم اما درست نشد الان چیکار کنم؟
                              فرمور 9.3.2 رو دانلود کنید جداگانه و با ایتونز ریستور کنید گوشیتونو
                              البته قبلش یک بار 2 دکمه هوم و پاور رو باهم بگیرید تا ارم سیب اپل رو صفحه بیاد و رها کنید ببینید گوشی بالا میاد یا خیر

نظر

دوستان مصرف باتری و.. خوبه؟نظرات متفاوت بود
                                6 و 6اس+ دارم هر 2میخوام آبدیت کنم اما میترسم باتری و... مشکل داشته باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X