اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم خیلی دلم میخوات روی ایفونی کهر خریدم 6اس پلاس نصب کنم ولی متاسفانه چیپش سامسونگه و دلمو چرک کرده و اصلا هم استفاده و حتی سسمم نذاشتم و فقط باز شده و نمیدونم اصلا لذت نمیبرم از بس بدی این چیپ را گفتن

نظر

نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
      منم خیلی دلم میخوات روی ایفونی کهر خریدم 6اس پلاس نصب کنم ولی متاسفانه چیپش سامسونگه و دلمو چرک کرده و اصلا هم استفاده و حتی سسمم نذاشتم و فقط باز شده و نمیدونم اصلا لذت نمیبرم از بس بدی این چیپ را گفتن
      دوست عزیز ، منم مثل خودتم ، ولی بیخیالی طی کنی مشکل حله ! منم 6اس پلاس 128 گرفتم سه و نیمم پولشو دادم ، چیپم سامسونگه ، ولی دیشب آپدیت کردم به 9.3 خیلی بهتر شده ، به نظر من استفاده کن زیادم به حرف بقیه اهمیت نده ، اگرم زیادی اذیتت می کنه یه ضرری بده و عوضش کن به شرطی که مطمئن باشی گوشی بعدیت چیپش سامسونگ نباشه !

نظر

والا قبلش 6اس معمولی داشتم چیپش tsmc بود و مصرف باطریش به شدت زیاد بود و اینو نمیدونم پی باشه تو باطری که اینقدر میگن چیپ اپل مصرفش کمتره و قبل از اون هم یک 6اس رز داشتم چیپ سامسونگ خداییش بدون تعصب میگم باطریش خیلی عالیتر بود .ولی از بس گفتن این چیپ دلمو زده همین نمیدونم فردا بخام بفروشمش میخرنش یا نه

نظر

iOS 9.3 عرضه شد

والا قبلش 6اس معمولی داشتم چیپش tsmc بود و مصرف باطریش به شدت زیاد بود و اینو نمیدونم پی باشه تو باطری که اینقدر میگن چیپ اپل مصرفش کمتره و قبل از اون هم یک 6اس رز داشتم چیپ سامسونگ خداییش بدون تعصب میگم باطریش خیلی عالیتر بود .ولی از بس گفتن این چیپ دلمو زده همین نمیدونم فردا بخام بفروشمش میخرنش یا نه
          دوستان عزیز بیخیال حرف بقیه از من بشنو اپل نمیاد تفاوت تو گوشیا یه مدلش ایجاد کنه
          من یه زمانی s4 سامسونگ داشتم و هی میگفتن ۴ هسته ایش بهتره نسبت به ۸ هسته ایش این حرفا از نظر باتری این حرفا
          خودم عملا هر دوشا تست کردم هیچ فرقی نداشت یعنی هیچ فرقیا
          متاسفانه تو دنیای تکنولوژی حرفایی زده میشه که از رو احساسه و کاغذ و بعضا خنده دار
          یه عمر گفتن بستن اپلیکیشن تو پشت زمینه رم را خالی میکنه یا باتری بهتر نگه میداره چند روز پیش مهندس ارشد نرم افزار اپل دو بار گفت نه نه
          یه عمر گفتن ota با ریستور فرق داره و ریستور بهتره ولی من به شخصه بعد ۲۰ بار ریستور ota سر سوزنی بینشون فرق ندیدم
          شما وقتی تونستی تو عمل بین دوتا 6s خودت فرق ببینی اونم محسوس برو عوضش کن
          من جاتو بودم با 6sم حال میکردم
          موفق باشی

Sent from my iPhone using Tapatalk
          ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 22-03-2016, 08:21 PM

نظر

سلام خدمت همه من وقتی میرم قسمت soft ware update برام ارور unable to check update میاد.از قندشکنم استفاده کردم ولی بازم همون ارور میاد .حالا نمیدونم قندشکنم مشکل داره چیه(یه بار قندشکنم کانکت شد دیگه نشد همون یه بار امتحان کردم جواب نداد همون ارور رو داد).قندشکنم betternet هست ولی الانم هرچی سعی میکنم betternet ام کانکت نمیشه.میخواستم ببینم کسی هست یه قندشکن خوب بهم معرفی کنه ؟یا به یه چیز دیگه مربوط میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              دوستان تا الان مشکل از کار افتادن افکتها مشاهده نشد چه خود سیستم عامل چه در اپها مث تلگرام
              اگه مشاهده کردین اطلاع بدین لطفا

يك روز از آپديت گذشته و خوشبختانه هنوز اين مشكل رو نديدم.اميدوارم حل شده باشه.

نظر

سلام خدمت همه من وقتی میرم قسمت soft ware update برام ارور unable to check update میاد.از قندشکنم استفاده کردم ولی بازم همون ارور میاد .حالا نمیدونم قندشکنم مشکل داره چیه(یه بار قندشکنم کانکت شد دیگه نشد همون یه بار امتحان کردم جواب نداد همون ارور رو داد).قندشکنم betternet هست ولی الانم هرچی سعی میکنم betternet ام کانکت نمیشه.میخواستم ببینم کسی هست یه قندشکن خوب بهم معرفی کنه ؟یا به یه چیز دیگه مربوط میشه؟

نظر

اگه گوشیت 6s معمولی باز یه چیزی ... میتونستی ناراحت باشی چون روی 6S معمولی tsmc باشه خیلی فرق داره .

ولی گوشی شما پلاس هست اصلا هم مصرف باطری به چشم نمیاد استفاده کن لذت ببر درسته سرعت tsmc کمی بیشتره و حرات کمتری داره ولی روی پلاس الویت باطریشه که اصلا به چشم نمیاد

نظر

به جرات ميگم واقعا تا حالا همچين سيستم عامل رووني نداشتم . اين ٩.٣ واقعا روونه !

نظر

نوشته اصلی توسط pezhman123 نمایش پست ها
                      سلام. دوست عزیز نیاز به قندشکن نیست. یه بار ریستارت کنید و بعد با اینترنت همراه آپدیت رو بیارید بعد که نشون داد، وای فای رو روشن کنید و شروع کنید به آپدیت

نظر

برای من این باگه از کار افتادن افکت ها یک بار اتفاق افتاد. ریستور هم کردم.

نظر

دوست عزیز هیچ ارتباطی نداره این مسأله به چیپ
                          شما حتماً تمام بروزرسانی هایی که برای iOS 9 میاد رو نصب کن ، بعداً اگه نخواستی به iOS 10 و بالاتر آپدیت نکن ولی این بروز رسانی های iOS 9 رو حتماً نصب کن

نظر

سرعت آيفون 6s من هم درين نسخه بهتر شده، اما اين قابليت night shift چرا روى low power mode بايد از كاربيفته آخه؟[emoji853]

نظر

واسه من یکساعت بعد از آپدیت انیمیشن ها از کار افتاد، گوشی رو خاموش روشن کردم فعلا تکرار نشده

نظر

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
                                به طور كلي ميتونم بگم من اپل باز دو اتيشه هستم ولي واقعا از ايفون نا اميد شده بودم به طوري كه اي او اس ٨ و ٩ كلا رو اصابم بود طوري كه ميخواستم اندرويد بخرم به جز اي او اس ٨.٤.١ كه حس خوبي داشتم بقيه ورژنا افتضاح رو اعصابم بود تا اي او اس ٩.٣ كه ديشب اومد.از وقتي اپ كردم به قدرس سريع و دلچسب شده كه انگار روح بخشيده شد به گوشي و عمر دوباره گرفت..
                                واقعا عالي شده و كاملا لذت بخش به همه دوستان پيشنهاد ميكنم اين اپديت رو از دست ندن و بي درنگ انجامش بدن..
                                صرف نظر از امكانات جديد تو اين ورژن بهينه سازي خوبي صورت گرفته به نظر من البته به جز چنتا باگ كوچيك كه زياز ازار دهنده و مهم نيست مثل بودن اسيسيو تاچ تو عكس و چند مورد كوچيك ديگه..
                                من گوشيم ٦ معمولي ٦٤ گيگ هست..
                                در جواب پژمان عزيز هم بايد بگم چيپ گوشي من هم سامسنگ توليد كرده منم بد زياد شنيدم ولي با يكمي تحقيق يكم خوشبين تر شدم و زياد بهش فكر نميكنم..
                                چنتا عيب كوچيك داره اين چيپ كه تو مقايسه بنچ مارك ديده شده كه زياد تفاوت چنداني با نمونه ديگه نداره از نظر عددي اونم مصرف بيشتر باتري و بازده يكم كمتر همين و بس..زياد دل چرك نباش پژمان جان..
                                اميدوارم صحبتام مفيد واقع شده باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X