اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

من روي يه 6a plus نصب كردم
    اين افت فريمي كه موقع كشيدن نوار كنترل از پايين به بالا هست چرا هيچ وقت سعي نكردن درستش كنن؟
    از ٧ بوده
    تو ٨ و ٩ هم بيشتر شده
    ازار دهنده نيست اما بالاخره نبودنش بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من از وقتي كه ايپدم رو اپديت كردم ديگه به اپ استور وصل نميشه و نميتونم هيچ برنامه اي رو دانلود كنم!!!الان تكليفم چيه!!!؟!؟
      ولي گوشيم رو شكر خدا اپديت نكردم و مشكلي هم ندارم راحت به اپ استور كانكت ميشه و واسه دانلود برنامه هيچ مشكلي ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
        من از وقتي كه ايپدم رو اپديت كردم ديگه به اپ استور وصل نميشه و نميتونم هيچ برنامه اي رو دانلود كنم!!!الان تكليفم چيه!!!؟!؟
        ولي گوشيم رو شكر خدا اپديت نكردم و مشكلي هم ندارم راحت به اپ استور كانكت ميشه و واسه دانلود برنامه هيچ مشكلي ندارم
        به آدرس زير بريد:
        Settings/ iTunes and App Store
        و ID خودتون رو Sign Out كنيد. دوباره Sign in كنيد. انشاا... مشكل برطرف مي شه.

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
          اخه قبلا يه ايفون ٦ خريده بودم اينطورس نشده بود ! همون روز كه خريدم اكتيو شده بود و تاريخ وارانتي رو درست بعد از همون تاريخ بهم نشون داد يعني يك سال بعد رو

خوبه كه چك كرديد قبلش اكتيو نبوده.
          تازگي ها بيشتر آيفون هاي ورودي به ايران، در دبي اكتيو مي شن!!!
          به خاطر همين وقتي گوشي نو خريداري مي كنيد اكثرا يكماهه كه اكتيو هستند.

نظر

• دوستان لازم میدونم یه نکته رو به همگی بگم!

جدیدا اپل تاریخ شروع وارانتی رو از تاریخ خرید گوشی شروع میکنه! یعنی چی؟!
            یعنی اینکه اون شرکت/شخص یا کمپانی که آیفون یا هر دیوایسی دیگه رو میخره و وارد ایران میکنه تاریخ خریدی که توی اپل ثبت میشه تاریخ آغاز خدمات پس از فروش میشه.
            کسایی که خودشون مستقیم از اپل میخرن خب معمولا همون روز هم اکتیو میکنن و این تضاد رو مشاهده نمی کنن ولی محصولاتی که توی ایران میاد اینجوری میشه.

پس اگه چک کردید و نوشته بود ابتدا اکتیو کنید و بعد از اکتیو کردن یهو رفت به تاریخ مثلا 2 ماه قبل دلیلش اینه.

خودم این موضوع رو از اپل پرسیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها
              دوستان لازم میدونم یه نکته رو به همگی بگم!

یعنی اینکه اون شرکت/شخص یا کمپانی که آیفون یا هر دیوایسی دیگه رو میخره و وارد ایران میکنه تاریخ خریدی که توی اپل ثبت میشه تاریخ آغاز خدمات پس از فروش میشه.
              کسایی که خودشون مستقیم از اپل میخرن خب معمولا همون روز هم اکتیو میکنن و این تضاد رو مشاهده نمی کنن ولی محصولاتی که توی ایران میاد اینجوری میشه.

پس اگه چک کردید و نوشته بود ابتدا اکتیو کنید و بعد از اکتیو کردن یهو رفت به تاریخ مثلا 2 ماه قبل دلیلش اینه.

سلام ! خوبين ، تشكر از پاسخ و اينكه براي برادرم هم وقتي كه خريدش اونم قبل از اكتيو كردن نوشته بود ابتدا اكتيو كنيد و مثل مال من ! و وقتي اونم اكتيو كرد تاريخ يك ماه قبل رو نشون داد ولي از اون فرداش آپديت شد و تاريخ درست رو نشون داد [emoji15] اما مال من اينطوري نشده الان ٤ روزه كه درست نشون نميده ! هر دو از يه جا خريديم

نظر

• نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها
                دوستان لازم میدونم یه نکته رو به همگی بگم!

سلام ! خوبين ، تشكر از پاسخ و اينكه براي برادرم هم وقتي كه خريدش اونم قبل از اكتيو كردن نوشته بود ابتدا اكتيو كنيد و مثل مال من ! و وقتي اونم اكتيو كرد تاريخ يك ماه قبل رو نشون داد ولي از اون فرداش آپديت شد و تاريخ درست رو نشون داد [emoji15] اما مال من اينطوري نشده الان ٤ روزه كه درست نشون نميده ! هر دو از يه جا خريديم

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                  دوست من وقتی قبل از خرید نوشته که اکتیو کنید٬ خیالت راحت باشه که قبلا اکتیو نشده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                  دوست من وقتی قبل از خرید نوشته که اکتیو کنید٬ خیالت راحت باشه که قبلا اکتیو نشده

نظر

• دوستان تا حالا كسي از اين كيس ها استفاده كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                      به آدرس زير بريد:
                      Settings/ iTunes and App Store
                      و ID خودتون رو Sign Out كنيد. دوباره Sign in كنيد. انشاا... مشكل برطرف مي شه.
                      متاسفانه مشكل همينه كه ديگه از همينجا هم نميتونم id رو sign in كنم

نظر

• اینطور که معلومه اپل 5s و ساین نمیکنه واسه 9.3

نظر

• نوشته اصلی توسط king-like نمایش پست ها
                          متاسفانه مشكل همينه كه ديگه از همينجا هم نميتونم id رو sign in كنم
                          شما بريد توي تنظيمات واي فايتون dns رو از هرچي كه هست به ٤.٢.٢.٤ يا ٨.٨.٨.٨ تغيير بديد بايد درست شه

نظر

• دوستان اين پارت نامبر كدوم كشوره ؟ FS/A

نظر

• سلام
                              به نظرتون از 9.0.2 به 9.3 آپدیت کنم یا هنوز باگ داره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
                                سلام
                                به نظرتون از 9.0.2 به 9.3 آپدیت کنم یا هنوز باگ داره ؟
                                ٩.٣ بهتره

نظر

صبر کنید ..
                                X