اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من از زمانی که 6 رو از 9.2 به 9.2.1 به روش ota آپدیت کردم 1. مصرف باتری نسبت به 9.2 افزایش داشته 2. انیمیشن ها از کار می افته مجبوری خاموش روشن کنی . این 2 تا موردی بود که بهش بر خوردم و جالبه شرکتی به این بزرگی واقعا آپدیت ها رو تست نمیکنه فقط تند تند بتا میده واقعا کجاست اون ios6 بدون یکی از این مشکلات . از 9 تا 9.2.1 هنوز که هنوز هست انیمیشن ها خود به خود از کار می افته ریستورم کردم انگار نه انگار و اینکه مصرف باتری واقعا در 9.2.1 بالاست رو 6 !

نظر

• این از کار افتادن انیمیشن ها دیگه خیلی تو مخی شده !!
      حیف که از ظاهر گوشیم خوشم میاد وگرنه تا حالا صدبار ردش کرده بودم یه چیز دیگه جاش گرفته بودم

- - - - - - - - - -

این از کار افتادن انیمیشن ها دیگه خیلی تو مخی شده !!
      حیف که از ظاهر گوشیم خوشم میاد وگرنه تا حالا صدبار ردش کرده بودم یه چیز دیگه جاش گرفته بودم

نظر

• نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
        این از کار افتادن انیمیشن ها دیگه خیلی تو مخی شده !!
        شما هم مشکل از کار افتادن افکت و انیمیشن دارید! من تا 9.3 بتا 2 هم که بودم این مشکل لعنتی بود رو دیوایس های جدید! الان هم که 9.2.1 هستم بازم این باگ رو دارم واقعا رو اعصاب میره
        و گزارش دادم به اپل-کلا دیگه ناامید شدم از درست شدن باگ افکت

نظر

• دوستانی که مشکل انیمیشن ها رو دارن٬ یک بار با آیتونز ریستور کنید و بک آپ دستگاه تون رو برنگردونید. ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟

اگر مشکلی نبود٬ مشخصه که این اتفاق به خاطر ایراد در بک آپ اطلاعات دستگاه شما هستش. چون من آیفون ۵ ام روی ۹.۳ بتا دو هستش و اصلا انیمیشن ها و افکت هام از کار نمیوفته ...

همه چیز رو به شرکت نسبت ندید لطفا. یه درصد هم فکر کنید مشکل از خود شما و نحوه استفاده تون از دستگاه هستش

نظر

• دوستانی که مشکل انیمیشن ها رو دارن٬ یک بار با آیتونز ریستور کنید و بک آپ دستگاه تون رو برنگردونید. ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟

اگر مشکلی نبود٬ مشخصه که این اتفاق به خاطر ایراد در بک آپ اطلاعات دستگاه شما هستش. چون من آیفون ۵ ام روی ۹.۳ بتا دو هستش و اصلا انیمیشن ها و افکت هام از کار نمیوفته ...

همه چیز رو به شرکت نسبت ندید لطفا. یه درصد هم فکر کنید مشکل از خود شما و نحوه استفاده تون از دستگاه هستش

نظر

• من تو ٦اس پلاس همون اول كه گرفتمش رييتور به ٩.٢ كردم الانم ٩.٢.١ هست بك اپ ٥اسم هم برگردوندم همون اولش
              تاحالا يك بار هم افكتهام از كار نيوفتاده

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                مشکل افکت به نظر من شانسی الان که اومدم 9.2.1 تا حالا مشکل نداشتم ولی قبلا مخصوصا 8.4.1 که بودم چند مرتبه اتفاق افتاد
                خارج از بحث به نظر بنده مشکل خاصی نیست که اینقدر پیگیر باشن و سر صدا بپا کنن کلا نرم افزار همینه دیگه

نظر

• از کار افتادن افکت ها روی گوشی من ، یکبار کل انیمیشن های گوشی از کار افتاد که مجبور به ریست گوشی شدم .
                  اما بیشتر تو تلگرام و نرم افزار message هست . یعنی انیمیشن تو این نرم افزار ها یهو از کار میوفته که با بستن و دوباره باز کردن اونا مشکل حل میشه .
                  من 9.2 رو ریستور کردم و بکاپ هم برنمیگردونم اصلا . اما مشکل انیمشین رو داشتم

نظر

• من که دیگه از اپل نا امید شدم هرچی صبر کردم درست نشد . شنبه یه گلکسی اس ۶ میخرم . بعد از ۸ سال اپل داری دیگه فایده نداره .

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                      دوستانی که مشکل انیمیشن ها رو دارن٬ یک بار با آیتونز ریستور کنید و بک آپ دستگاه تون رو برنگردونید. ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟

دوست گرامی من کلی ریستور کردم بدون بک اپ! ممکنه رو دیوایس های قدیمی این مشکل نباشه اما رو دیوایس های جدید که خودم و دوستانم مثل ۶ اس یا اس پلاس داریم,همون اول که ۹.۰.۲ بودیم باگ غیرفعال شدن افکت داشتیم تا الان که ۹.۲.۱ هستیم و هربار ریستور زدیم بدون بک اپ آیتونز, اوایل ios 9 که خیلی زیاد این باگ رو می دیدم الان یه جزیی کمتر و ممکنه تا چند روز اول که ریستور می کنی خودشو نشون نده اما بعدش مهمونت میشه
                      یعنی چی همه چی رو به شرکت نسبت ندیم؟! اپل بک اپ گرفتن برنامه ها روی گوشی در ios 9 رو مسدود کرده که مثلا کاربر عادی ریستور کنه؟ و از اول همه چی رو دانلود کنه!؟ یا اینکه ota اپدیت کنه! مشکل از اپل هست که نمی تونه ios رو با بک اپ های آیتونز هماهنگ کنه و مشکلات ios همراه با بک اپ برمیگرده!
                      نتیجه میگیریم اپدیت ota هم که کلا کشکه! اما من هیچوقت اهل بک اپ نبودم با اینکه هربار ریستور کردم بازم این مشکلات افکت و انیمیشن رو دارم! در اینجا یادی کنم از باگ غیر فعال شدن افکت در تلگرام که اونم از اول ios 9 مهمونم بود و جای خود داره جدا از این باگ! منتظر می مونم تا 9.3 بیاد ببینم فرقی میکنه, از شما هم ممنونم
                      ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 12-02-2016, 11:29 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                        من که دیگه از اپل نا امید شدم هرچی صبر کردم درست نشد . شنبه یه گلکسی اس ۶ میخرم . بعد از ۸ سال اپل داری دیگه فایده نداره .
                        حداقل برای اس 7 صبر کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                          من که دیگه از اپل نا امید شدم هرچی صبر کردم درست نشد . شنبه یه گلکسی اس ۶ میخرم . بعد از ۸ سال اپل داری دیگه فایده نداره .
                          اگه واقعا ٨ساله كه از محصولات اپل استفاده ميكني عمرا بتوني اندرويد رو تحمل كني يكي دو هفته بعد برميگردي

ویرایش توسط hajali01 : https://i-phone.ir/forums/member/172595-hajali01 در ساعت 12-02-2016, 02:23 PM

نظر

• نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                            اگه واقعا ٨ساله كه از محصولات اپل استفاده ميكني عمرا بتوني اندرويد رو تحمل كني يكي دو هفته بعد برميگردي

ویرایش توسط hajali01 : https://i-phone.ir/forums/member/172595-hajali01 در ساعت 12-02-2016, 02:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                              شاید اینجا جای این حرف نباشه. اما من 2 هفته ای میشه که اس6 سامسونگ خریدم. باید بگم بعد از 2 سال آیفون داشتن الان دارم از داشتن گوشی هوشمند لذت میبرم. ا ز آزادی عملی که دارم. قبلا هم اس4 سامسونگ داشتم اما اس6 فوق العادست

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                                شاید اینجا جای این حرف نباشه. اما من 2 هفته ای میشه که اس6 سامسونگ خریدم. باید بگم بعد از 2 سال آیفون داشتن الان دارم از داشتن گوشی هوشمند لذت میبرم. ا ز آزادی عملی که دارم. قبلا هم اس4 سامسونگ داشتم اما اس6 فوق العادست
                                اين موضوع دوستان بيشتر سليقه اي و اينطور نيست كه هركس ايفون داشته باشه سراغ اندرويد نميره
                                بلكه هر كسي در انتخاب اكوسيستم متفاوت عمل ميكنه اما چيزي كه واضحه اينه كه چه بخوايم چه نخوايم ايفون با سيستم عامل ios يك تجربه قابل اعتمادتري به ارمغان مياره هم براي يوزر هم براي توسعه دهنده
                                نظم و هماهنگي كه سيستم عامل ios داره را در هيچ پلتفرمي نميتونين ببينين و همه چي در محدوده خودش ميتونه عمل كنه
                                از طرفي اندرويد هم ويژگيهاي بيشماري داره كه همه ميدونيم
                                وگرنه هيچ كس منكر باگهاي مسخره و بيشمار سيستم عامل ios نيست كه گوشيهاي فيك هم فكر نكنم داري اين گونه باگهايي باشن

نظر

صبر کنید ..
                                X