اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9.2.1 عرضه شد + تبادل نظر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
    من الان رو 9.1 هستم
    به نظرتون ببرم رو 9.2.1؟

کدومش بهتره؟
    شك نكن، ارتقا بده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان من هنوز مشکلم پابرجاست
      کل مصرف باتری من شده اینستاگرام با سیتینگ خودگوشی
      در صورتی که یه بارهم ریست کردم و کل تنظیمات گوشی رو انجام دادم که مصرف مثلا کم بشه
      اخه مشکل از کجاست ؟ این 9.2.1 چرا اینجوریه ؟
      لطفا کمک کنید

نظر

• با سلام از جلبريك خبري نيست ؟ ايا واسه اين ورژن مياد يا واسه ورژن ٩.٢ مياد ؟ من الان رو ٩.٢ هستم ارزش داره بيام رو اين ورژن جديد ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
          با سلام از جلبريك خبري نيست ؟ ايا واسه اين ورژن مياد يا واسه ورژن ٩.٢ مياد ؟ من الان رو ٩.٢ هستم ارزش داره بيام رو اين ورژن جديد ؟؟؟
          سلام
          متاسفانه خبری نیست و تیم های عرضه کننده جیلبریک هیچ اطلاع رسانی نمیکنند

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
            سلام
            متاسفانه خبری نیست و تیم های عرضه کننده جیلبریک هیچ اطلاع رسانی نمیکنند
            مطمنا دارن برا ٩.٣ كار ميكنن
            و فعلا هم تا ارايه نشه ٩.٣ خبري ازش نيس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با تشكر و ايا اررش داره از ٩.٢ بيام رو ورژن ٩.٢.١ ؟؟ تغييري كرده از نظر مصرف و باگ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                با تشكر و ايا اررش داره از ٩.٢ بيام رو ورژن ٩.٢.١ ؟؟ تغييري كرده از نظر مصرف و باگ؟؟
                هيچ تفاوتي نداره به جز مسايل امنيتي
                بهتره كه بياي

نظر

• سلام دوستان عزيز، بنده روى ٨.٤.١ هستم و راضى هستم ارزش داره اپ كنم به ٩.٢.١؟
                  گوشى 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                    سلام دوستان عزيز، بنده روى ٨.٤.١ هستم و راضى هستم ارزش داره اپ كنم به ٩.٢.١؟
                    گوشى 5s

سلام. به هیچ وجه

نظر

• سلام دوست عزيز اگر جيبريك مهم نيست واستون حتما آپديت كنيد
                      چون ورژن جديد فعلا خبري از جيلبريك نيس ازش.

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزيز اگر جيبريك مهم نيست واستون حتما آپديت كنيد
                      چون ورژن جديد فعلا خبري از جيلبريك نيس ازش.
                      ویرایش توسط sanazzs : https://i-phone.ir/forums/member/87327-sanazzs در ساعت 07-02-2016, 12:22 PM

نظر

گوشى 5s

من خودم آپدیت نکردم‌ 5s رو .هنوز روی 7 هست ولی با توجه به تجربه های اخیر از اپل، بنظرم اگه نیازی به آپدیت نداری بیخیال شو یا حداقل تا تابستون سال بعد صبر کن برای آپدیت

نظر

گوشى 5s

ورژن جديد به نظر من خيلى روون و خوبه و به گفته دوستان با ورژن ٨ باگ بيشترى وجود داشت.

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                            ورژن جديد به نظر من خيلى روون و خوبه و به گفته دوستان با ورژن ٨ باگ بيشترى وجود داشت.

يعنى حتى با اينكه گوشى من 5s هست؟؟ آخه اون اول ك ٩ اوومد من ريستور كردم خيلى بد بود همه چيز هم لگ داشت هم موشن ها از كار ميوفتاد و تا ريست نميكردم حل نميشد. واسه همين سريع دانگريد كردم و تا الان صبر كردم و هنوز مردد هستم.

نظر

يعنى حتى با اينكه گوشى من 5s هست؟؟ آخه اون اول ك ٩ اوومد من ريستور كردم خيلى بد بود همه چيز هم لگ داشت هم موشن ها از كار ميوفتاد و تا ريست نميكردم حل نميشد. واسه همين سريع دانگريد كردم و تا الان صبر كردم و هنوز مردد هستم.

دوست عزیز به نظر من هم صبر کنید بهتره چون مشکل از کار افتادن انیمیشن ها در نسخه ۹.۳ بتا دو هم هنوز وجود داره حالا این مشکل به کنار تو نسخه اول فقط مشکل از کار افتادن انیمیشن بود که با یه ریست درست میشد اما تو نسخه دوم مشکل داغ کردن دستگاه و زود خالی شدن باتری هم اضافه شده..

نظر

• کمتر از دو هفته پس از عرضه دومین بتای iOS 9.3، اپل لحظاتی پیش سومین نسخه آزمایشی را به همراه tvOS 9.2 Beta 3 و watchOS 2.2 Beta 3 عرضه کرد. اگر توسعه دهنده هستید هم اکنون می توانید آپدیت جدید iOS را به آسانی دریافت کنید.
                                iOS 9.3 ویژگی های جدید و قابل توجهی مانند شیفت شب، قابلیت تعریف رمز برای یادداشت ها و بسیاری دیگر دارد: نگاهی به ویژگی‌های تازه در iOS 9.3
                                در اين بتا تاگل قابليت جديد Night Shift در کنترل‌سنتر افزوده شده است همانطور كه از قبل به اطلاعتان رسانديم: تاگل قابلیت جدید Night Shift در کنترل‌سنتر iOS 9.3 ؟!

ویرایش توسط sadegh bagheri : https://i-phone.ir/forums/member/174181-sadegh-bagheri در ساعت 09-02-2016, 12:00 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X