اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
    سلام
    دوستان وقتى با يكى تماس ميگيرى يا برعكس اگر از طرف چند شماره ذخيره داشته باشيد نميتونيد ببينيد از شماره هاى ذخيره شده با كدوم شماره استفاده كرديد اين مشكل باك سيستم عامل هست يا تنظيمات خاصى داره در 9.2 هم رفع نشده
    متاسفانه مشکل از سیتم عامله

نظر

سلام
      دوستان وقتى با يكى تماس ميگيرى يا برعكس اگر از طرف چند شماره ذخيره داشته باشيد نميتونيد ببينيد از شماره هاى ذخيره شده با كدوم شماره استفاده كرديد اين مشكل باك سيستم عامل هست يا تنظيمات خاصى داره در 9.2 هم رفع نشده
      اگر برای هر شماره یه عنوان انتخاب کرده باشی، پایین اسم تماس گیرنده با فونت کوچکتر مینویسه مثلا iphone یا mobile یا work یا home یا …

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

کلا هرچی جلوتر میریم ب جایه اینکه همه چی بهتر شه...... بدتر میشه
        ios هیچوقت هیچوقت دیگه به رونیه ios 6 نمیشه.تنها واقعیته ios همینه

نظر

نوشته اصلی توسط Ornstein نمایش پست ها
          اگر برای هر شماره یه عنوان انتخاب کرده باشی، پایین اسم تماس گیرنده با فونت کوچکتر مینویسه مثلا iphone یا mobile یا work یا home یا …

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk
          قبلا هر شماره اي زنگ زده بودو ابي ميكرد الان نميكنه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

ota آپدیت شده روی 6s هیچ مشکلی هم ندارم عالی سرعت خوب . 9.2 واقعا خوبه .

البته روی دیواس های قدیمی نمیدونم ولی خوب با توجه به رم کمتر و پرادزنده ضعیف تر طبیعی هست اگه کمی کند باشه .

دیگه روی 5s نمیشه انتظار داشت با 6s یکی باشن خوب طبیعی هست سخت افزار کلا فرق داره .
            ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 12-12-2015, 12:52 AM

نظر

سلام من ۶ اس پلاس دارم با iOS 9.1 ، وقتی میخوام اپدیت کنم پیام میده که سیستم اپدیت هست و۹-2 را دانلود نمیکنه نمیدونم بعلت تحریمه یا در ساعات خاصی باید انجام بدم ضمنا با وی پی هم چک کردم اصلا جواب ارور میده ،چرا!!!!؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

روي 5s عالي!!! ثبات و پرفومنس بالا شارژ هم عالي شده بدون كرش و لگ! تا الان هم باگي نديدم توش!

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                  قبلا هر شماره اي زنگ زده بودو ابي ميكرد الان نميكنه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
                  به نظر ميرسه براي شماره هايي كه با كد كشور ذخيره شده اند آبي نمي كنه. ولي براي بعضي از شماره هايي كه بدون كد كشور ذخيره شدن كار مي كنه.

نظر

سلام
                    دوست عزیز وقتی برین قسمت تماس های دریافتی و علامت دیتیل رو بزنید یکی از شماره های کسی که تماس گرفته رنگش ابی میشه یعنی با اون شماره تماس گرفته

نظر

فیرمویر ایپدایر 2 من 8.4 هست. به نظر شما به ورژن 9.2 آپدیت کنم؟ و اینکه به چه صورت بهتره؟ برای پاک نشدن و حفظ اپلیکیشن هایی که دارم چکاری انجام بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط nike90 نمایش پست ها
                        روي 5s عالي!!! ثبات و پرفومنس بالا شارژ هم عالي شده بدون كرش و لگ! تا الان هم باگي نديدم توش!

سلام ممنون از اطلاعاتتون... شما باگ متوقف شدن انیمیشن ها رو مشاهده نکردید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط warezmaster نمایش پست ها
                          فیرمویر ایپدایر 2 من 8.4 هست. به نظر شما به ورژن 9.2 آپدیت کنم؟ و اینکه به چه صورت بهتره؟ برای پاک نشدن و حفظ اپلیکیشن هایی که دارم چکاری انجام بدم؟
                          اگه میخواین چیزی پاک نشه از طریق ota (آپدیت توسط خود دستگاه) یا از طریق آیتونز و گزینه update اقدام به آپدیت کنید

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                            اگه میخواین چیزی پاک نشه از طریق ota (آپدیت توسط خود دستگاه) یا از طریق آیتونز و گزینه update اقدام به آپدیت کنید
                            بیشتر توضیح میدین؟ چون تا به حال آپدیت نکردم.

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                              سلام ممنون از اطلاعاتتون... شما باگ متوقف شدن انیمیشن ها رو مشاهده نکردید؟؟؟
                              بنده روی 5اس و 6اس باگ قطع شدن انیمیشن هارو دیدم... روی 6اس مشکلی نداشتم اما روی 5اس با روشن بودن Assistive Touch بعضی اوقات لگ داشتم تو قسمت اسپات لایت و کنترل سنتر.

نظر

دوستان تو 9.2 روشی هست بدون جیلبریک بشه برنامه های پولی رو ریخت ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X