اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.2 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط makis نمایش پست ها
    سلام
    من روي ٦sاپديت كردم واقعاعالي شده
    فعلاهيچ باگي نديدم
    مصرف باطري خيلي بهترشده
    هنگام بازي يا كاربانوتيفيكشن خيلي روان و راحت كارميكنه
    به نظرمن حتما به اين نسخه اپديت كنيد دوستان
    اگرهم دوستان مشكل يا باگ جزئ داشتنن ميتونن ريستور كنن كه مطمئنأ برطرف ميشه
    سلام اگر میشه یک اسکرین شات از مصرف باتریتون بگذارید
    روی ۵۰ درصد یادرصدهای زیر ۲۰ درصد
    ممنون

نظر

دوستان کسی روی 4s
      آپدیت کرده؟به نظرتون ارزش داره این کار رو بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
        سلام اگر میشه یک اسکرین شات از مصرف باتریتون بگذارید
        روی ۵۰ درصد یادرصدهای زیر ۲۰ درصد
        ممنون
        واقعا بهترینه هیج مشکلی نداره . سرعتش خوبه در ضمن بنج مارکش هم نسبت به قبل بهتر شد .
        حرفه دوستمون درسته مصرف بهتر شده

ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 10-12-2015, 03:03 AM

نظر

]همه چي عالي
          بسياربسيار روان و بدون كوچكترين لگ
          وضمنا مصرف باطري خيلي خيلي عالي شده

نظر

سلام دوستان من گوشيم رو به ios 9.2 بتا برده بودم الان اپديت ios 9..2 اصلي تو قسمت سيتينگ برا من اومده با حجم ١.٣ گيگ ميخواستم بدونم با خود گوشي اپديت كنم به ورژن اصلي مشكلي داره يا بايد حتما ريستور كنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
              سلام دوستان من گوشيم رو به ios 9.2 بتا برده بودم الان اپديت ios 9..2 اصلي تو قسمت سيتينگ برا من اومده با حجم ١.٣ گيگ ميخواستم بدونم با خود گوشي اپديت كنم به ورژن اصلي مشكلي داره يا بايد حتما ريستور كنم؟؟
              با خود گوشی می توانید انجام بدید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم چند دقیقه پیش 6 پلاس رو آپدیت کردم به 9.2
                اول فریمور رو به حجم 2 گیگ دانلود و بعد گوشی رو کلا ریستور کردم که متاسفانه با اینکه بک آپ داشتم اما app هام حذف شدن!

مشکل من در 9.1 سنگینی سیستم عامل و لگ داشتن در مالتی تسکینگ بود که خوشبختانه بعد از 2 ماه این مشکل حل شد و انگار دارم با ios 8 کار میکنم
                به جرات میتونم بگم دیگه نیازی به آپدیت ندارم چونکه حوصله اعصاب خوردی خودم و لگ های زیاد رو ندارم!

نظر

نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                  دوستانی که 5s دارن کسی نصب کرده؟؟؟ اگر نصب کردید ممنون میشم تجربیات و نظراتتون رو در اختیار قرار بدید که ببینیم روی 5s چطور شده...
                  با تشکر
                  من یک روزی میشه نصب کردم
                  روی 9.1 مشکل خاصی نداشتم جز اینکه توی کوییک ریپلای وقتی قرار بود با کیبورد نصبی جواب بدی خیلی دیر لود میشد که کمی بهتر شده
                  و مشکل دیگه ای که با 9.1 داشتم هم از بین رفتن انیمیشن ها بود که اون زمان میبره تا ببینم رفع شده یا نه وگرنه به نظرم مثل 9.1 خوبه

نظر

بنده یه تجربه 1 روزه بگم روی 6s
                    از ورژن 9.0.2 اوومدم به 9.2 بصورت OTA
                    متاسفانه اصلاً راضی نیستم ! گوشیم موقع بازی Skyforce بعد 20 دقیقه بازی تو 9.0.2 فوق العاده کم داغ میشد فوق العاده کم ! ولی تو 9.2 تو ناحیه نزدیک دوربین نمی گم خیلی زیاد ولی داغی محسوسی داره که اصلاً راضی نیستم از این قضیه
                    مصرف باتری یکسری هم نمی دونم چطور میگن بهتر شده ولی برای بنده تو بازی Subway surf اگه بعد 5 دقیقه بازی اگه باتری تو ورژن 9.0.2 حدود 2 3 درصد میرفت الان تو 9.2 باتریم از 100 اومد رو 95 و یکی دو مورد کوچیک دیگه الان شده 93 درصد که اصلاً جالب نیست
                    مشکل بعدی بنده آپدیت نرم افزار هست که وقتی آپدیت میشه میزان پیشروی آپدیت رو روی آیکون نرم افزار میشد دید ولی الان هیچی نشون داده نمیشه و نمیشه Pause کردش فقط از داخل App store میشه دیدش
                    این مشکلاتم فکر نکنم بابت OTA آپدیت کردن باشه کلاً مشکل داره هنوز مشکل از بین رفتن انیمیشن هم تو 9.0.2 هم خیلی برخورد نمی کردم که الان خوشحال باشم دیگه پیش نمیاد
                    و اینکه Control Center یه مقدار لگ داره هنوز ، لگ مسخره ای هم داره برای بنده تا 1/3 اول صفحه بنده که میارمش بالا نرم و روان هست ولی از 1/3 به بعد صفحه لگی و کند میشه که از iOS 8 به بعد این فرمی است تنها زمانی که بدون لگ دیدمش تو ورژن 7.1.2 آیفون 5s ام بوده !
                    از نظر من اصلاً ارزش نداشت آپدیتش برام مخصوصاً اینکه شانس Jailbreak هم ندارم دیگه

نظر

کسی ایفون 5 رو اپدیت کرده تا حالا؟

نظر

سلام
                        دوستان یکی زحمت میکشه یه لینک مستقیم از ios 9.2 برای آیفون 6 بده هرچی می خوام از ipsw.me بگیرم نمیتونم ممنون میشم فکر کنم isp من مشکل داره اصلا بازش نمیکنه
                        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان یکی زحمت میکشه یه لینک مستقیم از ios 9.2 برای آیفون 6 بده هرچی می خوام از ipsw.me بگیرم نمیتونم ممنون میشم فکر کنم isp من مشکل داره اصلا بازش نمیکنه
                          مرسی
                          از خود انجمن با لينك مستقيم دانلود كنيد.

نظر

iOS 9.2 عرضه شد

با سلام خدمت دوستان
                            اينبار كمي ديرتر از ساير دفعات از ورژن ٩.٢ فيدبك دادم چون ميخواستم يه مدت باش كار كنم ببينم چجوري
                            خب من اين ورژنو ريستور كردم و بكاپ را برنگردوندم پس عملكرد ان در بهترين حالت مي باشد
                            ميپردازم به باگها و بهبودهاي حاصل شده در iphone 6 :
                            باگها:
                            ١.باگ وجود داشتن assistivetouch در اسكرين شات پابرجاست.
                            ٢.متاسفانه در اين ورژن نيز بعضي مواقع افكتها ناگهاني غير فعال ميشند كه راه چاره ريبوت ايفون مي باشد
                            ٣.لگ در قسمت سرچ هنگام اسكرول كردن وجود دارد ولي بهبود يافته است
                            بهبود ها:
                            ١.باگ پايين بودن صفحه setting رفع شده است.
                            ٢.بهبود نسبي عملكرد باتري
                            ٣.رواني و عدم لگ در مولتي تسكينگ هنگام باز بودن چند برنامه
                            ٤.رفع باگ بالا بودن نوار سرچ در صفحه سرچ
                            ميتونم بگم باگهاي ظاهري مرتفع شدند و اين ورژن بهترين ورژن اي او اس ٩ هست و دوستاني كه تمايل دارند ميتونن اين ورژن را نصب كنن

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 11-12-2015, 02:43 PM

نظر

سلام به همگی
                              من یه 6sو یه 5sدارم دوتاشونو آپدیت کردم فعلا که خیلی خوبه
                              البته 5s اذیتم کرد سر آپدیت همش ارور 14 میداد که مشکل از فایلهای ویندوزم بود حلش کردم
                              الانم همه برنامه هامو با آیتونز برگردوندم
                              بعد از یکی دو روز کار جواب میدم

نظر

مصرف باطری در آیفون 6s خیلی خوب و بهینه شده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X