اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز اگر من بخوام در حال حاضر که ios 8.4‌ دارم از طریق آیتونز از تمام برنامه ها و اطلاعات بکاپ بگیرم .
    وقتی با خود آیتونز نسخه 9.0.2 ریستور کنم آیا میتونم اون بکاپی که گرفتم رو برگردونم ؟؟؟

راه حل چیست ؟؟

آخه شنیدم نمیشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
      دوستان عزیز من الان روی Iphone 6 plus خودم نسخه IOS 8.4 جیلبریک شده دارم .
      به نظرتون به 9.0.2 آپدیت کنم و جیلبریک ؟؟؟ یا اینکه منتظر باشم 9.1 بیاد ؟؟
      سلام
      الان فقط applist و libstatusbar هست که اپدییت نشدن.این دو تا هم اپدیت بشن دیگه خیلی از توییک ها جوابگو میشن.مثلا الان call recorder خودش اپدیت شده اما نیازمند اپدیت این دو توییک اساسی هست
      virtual home کار میکنه بسیار عالی
      swipeselection و توییک کامل کنندش smoothcruser هم کار میکنن به خوبی
      کیبرد فارسی persian kyboard ios8 هم به خوبی نصب میشه روش و با همون سرعت فابریک کار میکنه
      مصرف باتری با جیلبریک یا بدون اون اصلا من حس نکردم.اما اگه قبلا با جیلبریک 40 درصد گوشیتون کند مثلا میشد الان 10 درصد اینطوری میشه یعنی ضد حال نمیخورین.
      من با ایفون 6 روی 9.0.2 بسیار عالی و بدون باگ استفاده دارم میکنم و باتری هم با وای فای روشن و نور متوسط توی حالت low power mod تا درصد باتری که به 10 درصد رسید:
      7 ساعت و 58 دقیقه کار کردم
      که به طور ریز:
      2 ساعت داخل واتس اپ که 52 درصد کم کرد.2 ساعت تلفن صحبت میکردم 7 درصد کم کرد.توی صفحات گوشی یک ساعت ور میرفتم 7 درصد کم کرد.6 درصد هم به خاطر سیدیا که یه ساعت توش بودم کم کرد.21 دقیقه هم در سافاری3 درصد کم کرد.نیم ساعت توی اپ استور 4 درصد کم کرد.21 دقیقه هم توی مسیج 2 درصد کم کرد.
      کلا باور نکردنی هست ios9 توی مصرف باتری...قبل از این ورژن من روی 8.4 بودم که جیلبریک شده بود.بسیار راضی هستم.

نظر

• البته من به علت لگ هایی که دارم پیشنهاد دادم واسه 9.1 صبر کنین وگرنه از جهت توییک ها به جز دو سه مورد مشکل خاصی ندارم. لیست توییک های سازگار رو از اینجا میتونید چک کنید :

https://docs.google.com/spreadsheets...aring&sle=true

نظر

• دوستان من الان ایفون 6 دارم با ios 8.4 میخواستم ببینم میشه از یک برنامه خاص مثلا واتس آپ بکاپ گرفت و تو ios 9 که ریستور کردم بکاپ رو بگردوند . تو آیتیونز بکاپ از همه برنامه ها میگیره میشه تعیین کرد از چه برنامه ای بخوام بکاپ بگیریم یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
            دوستان من الان ایفون 6 دارم با ios 8.4 میخواستم ببینم میشه از یک برنامه خاص مثلا واتس آپ بکاپ گرفت و تو ios 9 که ریستور کردم بکاپ رو بگردوند . تو آیتیونز بکاپ از همه برنامه ها میگیره میشه تعیین کرد از چه برنامه ای بخوام بکاپ بگیریم یا نه ؟
            واتس اپ خودش ویژگی بک اپ گیری از خودشو داره...

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhosein_7 نمایش پست ها
              واتس اپ خودش ویژگی بک اپ گیری از خودشو داره...
              بنده مثال زدم . منظورم از ایتیونز بود که بشه تعیین کرد از چه چیزهایی بکاپ بگیره نه از همه برنامه ها

نظر

• من قصد دارم ایپدم رو اپ کنم،کدوم نسخه از ۹ بهتره و باگ کمتری داره؟
                اصلا ارزش اپدیت رو داره گویا دوستان شاکی هستند،درست فهمیدم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                  من قصد دارم ایپدم رو اپ کنم،کدوم نسخه از ۹ بهتره و باگ کمتری داره؟
                  ٩.٠.٢ بهتره
                  اگه رو ورژني غير از ٩ هستيد فعلا اپديت نكنيد
                  با اپديت احتمالا دچار لگ شين
                  بمونين تا ٩.١ شايد لگ ها و مشكلات برطرف شن بعد اپديت كنيد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mehban نمایش پست ها
                    البته من به علت لگ هایی که دارم پیشنهاد دادم واسه 9.1 صبر کنین وگرنه از جهت توییک ها به جز دو سه مورد مشکل خاصی ندارم. لیست توییک های سازگار رو از اینجا میتونید چک کنید :

https://docs.google.com/spreadsheets...aring&sle=true
                    این رو هم اضافه کنم که وضعیت باتری خیلی بهتر شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                      من قصد دارم ایپدم رو اپ کنم،کدوم نسخه از ۹ بهتره و باگ کمتری داره؟
                      تا زمانیکه مجبور نشدین به هیچ عنوان اپدیت نکنید!!!!!

نظر

• دوستان یه مشکلی رو من امروز متوجه شدم که میتونم بگم باگ خیلی خیلی بدی هستش. اونم اینکه وقتی کسی با شما تماس بگیره، وقتی از داخل نرم افزار تلفن روی آیکون i روبروش بزنید، مشخص نمیکنه که از کدوم یکی از شماره ها با شما تماس گرفته. در صورتی که قبلا میزد. مثلا شما از یکی از مخاطبین تون 4 تا شماره دارید و وقتی باهاتون تماس میگیره، میخواید بفهمید که از کدوم شماره تماس گرفته. اما متأسفانه مشخص نمیکنه!! اما خب برای تماس های خارجی ( تماس هایی که شما میگیرید ) بعضی مواقع میزنه، بعضی مواقع نمیزنه!!

کسی راه حلی واسه این مشکل سراغ داره؟

نظر

• اساتید مشکل hotspot در این ورژن که وصل نمیشه و میگه با اپراتور تماس بگیرید راه حلی نداره؟

نظر

• دوستان سلام و خسته نباشید... ساین 8.4.1 بازه هنوز؟

نظر

• سلام دوستان - احساس میکنم از وقتی آپدیت کردم به این ورژن گوشیم وقتی زنگ میخوره اسپیکرش یه نمه صدای جز میده!! اعصابم بهم ریخته ! آیا کسی این مشکل منو داره ؟

نظر

• ios 9.1 منتشر شد.
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread103913.html
                                ویرایش توسط temp759 : https://i-phone.ir/forums/member/111508-temp759 در ساعت 24-10-2015, 08:19 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X