اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان راهي نيست بهورزن ٦بريم براي ٤اس

نظر

امروز دوباره ایرانسل برای مشکل اینترنت 4g اس ام اس داده ...
      داره بعد از اپدیت یه اس میده . مثکه هنوز داره پیگیری میکنه منتظره تا توی یکی ازین اپ دیتا اپل مشکلش رو حل کنه

احتمال اینکه توی اپدیت بعدی مشکل ایرانسل حل بشه خیلی زیاده .

نظر

iOS 9.0.2 با رفع برخی از باگ ها منتشر شد

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
        اولين فيدبك بنده از اين ورژن طي ٥ دقيقه كار و بررسي مشكلات قبلي كه داشتم:
        ١.باگ(شايد ويژگي)مربوط به پايين بودن قسمت setting پس باز كردن ان هنوز پابرجاست.
        ٢.لگ قسمت سرچ(اسكرول به پايين در هوم)بهتر شده ولي هنوز لگ دارد.
        ٣.مشكل بودن assistivetouch در اسكرين شات هنوز پابرجاست.
        ٤.سرعت رفتن در مولتي تسنيك بهبود يافته و لگي ديده نشد
        ٥.سرعت نوتيفكيشن خوب و لگي ديده نشد در ان
        ٦.غيرفعال شدن جلوه هاي ios به صورت خود به خودي تا الان نبوده(نياز به زمان بيشتر براي تست دارد)
        ٨.عدم نمايش ميزان مصرف ديتاي سيمكارت در اولين اتصال رفع شده

در اصل جز باگهاي خاص و كمي بهبود چيز خاصي نداشته اين ورژن براي ايفون ٦ من و بايد منتظر اپديتهاي بعدي بود كه شايد حدود يك سالي طول بكشه!!!
        بعد يك سال كه ٩ كاملا بهبود و بهينه شد با امدن ورژن ١٠ دوباره روز از اول روزي از نو
        دقيقا مث ٨.٤.١

Sent from my iPhone using Tapatalk
        باگ جديد كه امروز متوجه شدم و نميدونم بقيه دوستان دارن يا نه
        اين باگ در قسمت سرچي صفحه هوم هست كه جديد در ورژن ٩ اضافه شده و با اسكرول به راست مياد و باگي كه ديدم به اين شرح كه وقتي برنامه اي را باز كنيد و ازش خارج بشيد قسمت سرچ اين صفحه اينجوري ميشه؟

و راه درست شدنش رفتن به صفحه ي هوم و اسكرول كردن به پايين و باز شدن سرچ اين قسمت هست و بعد با اسكرول به راست ميبينيد درست شد:

هنوز نفهميدم چه لزومي داره دو بار تقريبا در يك جا ادم به قسمت سرچ دسترسي داشته باشه اونم پر از ايراد !!

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 05-10-2015, 07:31 AM

نظر

اين باگ در قسمت سرچي صفحه هوم هست كه جديد در ورژن ٩ اضافه شده و با اسكرول به راست مياد و باگي كه ديدم به اين شرح كه وقتي برنامه اي را باز كنيد و ازش خارج بشيد قسمت سرچ اين صفحه اينجوري ميشه؟

و راه درست شدنش رفتن به صفحه ي هوم و اسكرول كردن به پايين و باز شدن سرچ اين قسمت هست و بعد با اسكرول به راست ميبينيد درست شد:

هنوز نفهميدم چه لزومي داره دو بار تقريبا در يك جا ادم به قسمت سرچ دسترسي داشته باشه اونم پر از ايراد !!

منم از 9 همین مشکل رو دارم. نوار سرچ میره اون بالا زیر سیگنال آنتن و درصد باطری. حتی تو 9.0.2 هم حل نشد

- - - - - - - - - -
          ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 05-10-2015, 11:38 AM

نظر

منم دارم.

نظر

از ios 9.1 و جیلبریکش خبری نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط iblack نمایش پست ها
                از ios 9.1 و جیلبریکش خبری نیست ؟
                نسخه بتا ارائه شده است و برای جیلبریک هم خیر خبری نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  بردار من تاریخ پرفایل چه ربطی سابقه داره ؟ یه بنده خدایی سالهاست ios دار میاد امشب فرضا عضو میشه اصلا ربطی نداره .

امشب فرضا برای باگ cellular آپدیت امده شما برو داخلش یکبار رفش کن از بالا یا پایین متوجه لگ میشی که رفع نشده ! نمونه بارز در حالی آپدیت فیکس براش امده ! حالا ریست فکتوری یا حذف پرفایل ها غیره گول زدن الکی مردم یوزر ها هست ... که اصلا با این کارها هیچ تغییری در عملکرد باگ ها نداره !

خوده اپل هم از این باگ ها حتما با خبر بود که اینقدر سریع داره اپدیت میده ! پس بهتره واقع بین باشیم و یه بنده خدایی تازه کار هستش مشاوره اشتباه ندید که یهویی بره همه ربسیت ها را بکنه یا ریستور و دردسر بعد بیاد ببینه بازم همین باگ ها سر جاش هستن ! فعلا ورژن قبلی 9.0.1 از این خیلی روانتر بود . حالا صبرباید کنیم تا آپدیت بعدی ...

بله برای استیبل شدن مثله 8.4 زمان میبره ولی نه اینکه به این شکل !
                  دوست عزیز منم مثل شما فکر میکردم.ولی با ریست تنظیمات بعد از اپدیت به 9.0.2 گوشیم عالی شده .حتما امتحان کن.

نظر

سلام من گوشیم ورژنش 8.4.1 هست به اخرین ورژن اپدیت کنم؟بنظرتون؟
                    اتو یا با ایتونز بزنم؟

نظر

به نظر شخص من نزن بمون تا 9.1 بیاد بعد یهویی آپدیت کن مشکل زیاده هنوز

نظر

سلام
                        ميخوام با گوشی آپديت کنما 9.0.1 ميخوام برم رو 9.0.2 اين ارور ميده
                        Unbale to Chek for Update
                        An error occurred while cheking for a software update.

نظر

نوشته اصلی توسط laghab نمایش پست ها
                          سلام
                          ميخوام با گوشی آپديت کنما 9.0.1 ميخوام برم رو 9.0.2 اين ارور ميده
                          Unbale to Chek for Update
                          An error occurred while cheking for a software update.
                          تغییر آی پی بدید. از چیز شکن استفاده کنید. یا از یه آی اس پی دیگه

نظر

همه این کارارو کردم ولی فاییده نداشت فکر کنم باید ۲ گیگابایت دیگه دانلود کنم ( ۹.۰۲ )

نظر

نوشته اصلی توسط laghab نمایش پست ها
                              همه این کارارو کردم ولی فاییده نداشت فکر کنم باید ۲ گیگابایت دیگه دانلود کنم ( ۹.۰۲ )

یکبار ریست نتورک کن درست میشه دوست عزیز بعد اینستال کن

نظر

اینکار رو هم انجام دادم ولی مثل سری قبل همون ارور داد [emoji22]

نظر

صبر کنید ..
                                X