اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    چرا در ios 9 دیگه ایتونز از برنامه هایی که اپدیت کردین یا خریدین بکاپ نمیگیره؟
    ویرایش توسط Farhad71 : https://i-phone.ir/forums/member/181469-farhad71 در ساعت 20-09-2015, 06:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
      از تو خود گوشی (ota) آپدیت کردی ؟ گوشی شما جیلبریک بوده قبلش ؟؟
      نه جیلبریک نبوده دوست عزیز.با گوشی آپدیت کردم. الان دارم ریستور میکنم ببینم درست میشه یا

نظر

• من 3 روز پیش از طریق ota آپدیت کردم . از امروز متوجه شدم انیمیشن منوها از کار میفته و تا ریست نکنم درست نمیشه....

نظر

• دوستان من يه مشكل فوق العاده جدي اي كه دارم در اي او اس ٩ lte فعال نميشه ديگه
          براي اطمينان يك سيمكار رو هم تو اي اوس ٨ و هم در ٩ تست كردم در اي او اس ٩ lte فعال نميشه بيشترين دسرسي 3g بود 😑

نظر

• نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
            دوستان من يه مشكل فوق العاده جدي اي كه دارم در اي او اس ٩ lte فعال نميشه ديگه
            براي اطمينان يك سيمكار رو هم تو اي اوس ٨ و هم در ٩ تست كردم در اي او اس ٩ lte فعال نميشه بيشترين دسرسي 3g بود ������
            ایرانسل-مشکلات نسخه ۹ سیستم عامل iOS

نظر

• devise:iphone 5
              از وقتی به ios 9 اپدیت کردم مشکل خالی شدن سریع باطری رو دارم
              این مشکل منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Farhad71 نمایش پست ها
                سلام
                چرا در ios 9 دیگه ایتونز از برنامه هایی که اپدیت کردین یا خریدین بکاپ نمیگیره؟
                دوست عزيز اين مشكل رو من و بقيه دوستان در همين تاپيك اعلام كرديم بخاطر همين موضوع من دو دستگاه خودم را به نسخه ٨.٤.١ ريستور كردم . مشكل قابل تاملي هست.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط club2energy نمایش پست ها
                  1. یه فولدر رو باز و بسته کنید و به گوشه ها دقت کنید
                  کوچیک و بزرگ میشه

2. دیالر باز کنید
                  یه عدد وارد کنید
                  ایکون مثبت بالا سمت چپ بزنید
                  کریت نیو کانتکت بزنید
                  صفجه جدید که باز شد بدون این که کانکت سیو کنی، صفحه رو خاموش کن و روشن کن و کد رو بزن
                  وارد همین صفحه میشه
                  اما میبینید صفحه لاک اسکرینتون هنوز دیده میشه

!!!

عجیب ترین باگ باقی مونده بعد از یک ساله

باگ اولی رو ندارم ولی باگ دومی رو دارم!!! عجیبه

نظر

• مهمترین باگ های گزارش شده توسط کاربران اپل اپس:

• مشکل در فعال سازی هات اسپات و عدم اتصال به شبکه
                    • مشکل در عملکرد حالت low power mode و عدم صرفه جویی باتری در این حالت
                    • ضعف در اتصال به وای فای و قطع و وصل شدن ناگهانی ارتباط وای فای
                    • مشکلات در نمایش مخاطبان و عدم برقراری تماس
                    • مشکل در نرم افزارهای شبکه‌های اجتماعی و کرش کردن ناگهانی برنامه ها
                    • لگ زدن برنامه ها و بازی ها در هنگامی که نوتیفیکیشنی نمایش داده میشود
                    • مصرف عجیب و بیش از حد ترافیک اینترنتی
                    • فریز شدن و هنگ کردن ناگهانی کل بخش تماس و شماره گیری
                    • مشکل و کندی به هنگام ارسال پاسخ سریع به پیام ها
                    • سیاه شدن صفحه در زمان فیلمبرداری به صورت صحنه آهسته
                    • عدم انتقال خرید ها یا همان Transfer Purchases

خیلی از کاربرانی که به آی او اس ۹ GM و نسخه های بعد از آن آپدیت کرده اند، با این مشکل مواجه هستند و نمیتوانند مثلا وقتی یک برنامه را بر روی آی دیوایس خود آپدیت میکنند، آنرا به آیتونز انتقال دهند و بنابراین نمیتوانند آنرا از طریق آیتونز بر روی دیگر دیوایس های خود نصب کنند. البته گویا اپل از این مشکل باخبر است و قصد دارد این امکان را به طور کلی حذف نماید.
                      مطلب زیر به طور رسمی توسط خود اپل منتشر شده و اعلام شده که دیگر این موضوع به عنوان باگ شناخته نمیشود:
                      Apple Developer Relations18-Sep-2015 02:51 PM

This issue behaves as intended based on the following: Apps are no longer transferred from iOS 9 devices. We are now closing this bug report. If you have questions about the resolution, or if this is still a critical issue for you, then please update your bug report with that information

- - - - - - - - - -

مهمترین باگ های گزارش شده توسط کاربران اپل اپس:

• مشکل در فعال سازی هات اسپات و عدم اتصال به شبکه
                    • مشکل در عملکرد حالت low power mode و عدم صرفه جویی باتری در این حالت
                    • ضعف در اتصال به وای فای و قطع و وصل شدن ناگهانی ارتباط وای فای
                    • مشکلات در نمایش مخاطبان و عدم برقراری تماس
                    • مشکل در نرم افزارهای شبکه‌های اجتماعی و کرش کردن ناگهانی برنامه ها
                    • لگ زدن برنامه ها و بازی ها در هنگامی که نوتیفیکیشنی نمایش داده میشود
                    • مصرف عجیب و بیش از حد ترافیک اینترنتی
                    • فریز شدن و هنگ کردن ناگهانی کل بخش تماس و شماره گیری
                    • مشکل و کندی به هنگام ارسال پاسخ سریع به پیام ها
                    • سیاه شدن صفحه در زمان فیلمبرداری به صورت صحنه آهسته
                    • عدم انتقال خرید ها یا همان Transfer Purchases

خیلی از کاربرانی که به آی او اس ۹ GM و نسخه های بعد از آن آپدیت کرده اند، با این مشکل مواجه هستند و نمیتوانند مثلا وقتی یک برنامه را بر روی آی دیوایس خود آپدیت میکنند، آنرا به آیتونز انتقال دهند و بنابراین نمیتوانند آنرا از طریق آیتونز بر روی دیگر دیوایس های خود نصب کنند. البته گویا اپل از این مشکل باخبر است و قصد دارد این امکان را به طور کلی حذف نماید.
                      مطلب زیر به طور رسمی توسط خود اپل منتشر شده و اعلام شده که دیگر این موضوع به عنوان باگ شناخته نمیشود:

This issue behaves as intended based on the following: Apps are no longer transferred from iOS 9 devices. We are now closing this bug report. If you have questions about the resolution, or if this is still a critical issue for you, then please update your bug report with that information

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها

• خیلی از کاربرانی که به آی او اس ۹ GM و نسخه های بعد از آن آپدیت کرده اند، با این مشکل مواجه هستند و نمیتوانند مثلا وقتی یک برنامه را بر روی آی دیوایس خود آپدیت میکنند، آنرا به آیتونز انتقال دهند و بنابراین نمیتوانند آنرا از طریق آیتونز بر روی دیگر دیوایس های خود نصب کنند. البته گویا اپل از این مشکل باخبر است و قصد دارد این امکان را به طور کلی حذف نماید.

برای رفع این مشکل باید چیکار کرد،خیلی بده که!!؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdiaz نمایش پست ها
                        تنها راهش برگشت به iOS 8 هستش

نظر

گفته دیگه!!! البته گویا اپل از این مشکل باخبر است و قصد دارد این امکان را به طور کلی حذف نماید.
                          ه دیگر این موضوع به عنوان باگ شناخته نمیشود!!

نظر

گفته دیگه خودش!!
                            البته گویا اپل از این مشکل باخبر است و قصد دارد این امکان را به طور کلی حذف نماید.
                            مطلب زیر به طور رسمی توسط خود اپل منتشر شده و اعلام شده که دیگر این موضوع به عنوان <<باگ>> شناخته نمیشود

نظر

• Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• devise:iphone 5
                                از وقتی به ios 9 اپدیت کردم مشکل خالی شدن سریع باطری رو دارم
                                این مشکل منه یا بقیه هم این مشکل رو دارن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X