اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان ايپد اير رو اگه كسي اپديت كرده مشكلات رو بگه
    رو 5s اپديت كردم خيلي بد بود لگ داشت كنترل سنتر كه همش لگ بود مجبور شدم به 8.4.1 برگردم

Sent from my iPad Air using Tapatalk

نظر

• در مورد lte راه كه بيوفته خود ايرانسل اطلاع رساني ميكنه هم تو سايتش هم از طريق اس ام اس به اونهايي كه از سيستم عامل اي او اس استفاده ميكنن مخصوصا ios9

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان لطفا برای کمک به دیگر کاربرانی که هنوز آپدیت نکردند, در نظر سنجی زیر شرکت کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread103573.html
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام دوستان من دیشب به ios9 اپدیت کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر کرده به ایتونز هم وصل میکنم اصلا گوشیرو نمیشناسه. چیکار کنم؟؟ گرفتار شدم

نظر

• من دیشب آپدیت زدم ایر 2 چند تا آیکون مثل map و find firend اضافه شده و تغییر مینی مایز صفحات و غیره... در کل عالیه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_62 نمایش پست ها
              سلام دوستان من دیشب به ios9 اپدیت کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر کرده به ایتونز هم وصل میکنم اصلا گوشیرو نمیشناسه. چیکار کنم؟؟ گرفتار شدم
              از تو خود گوشی (ota) آپدیت کردی ؟ گوشی شما جیلبریک بوده قبلش ؟؟
              ویرایش توسط zhovan : https://i-phone.ir/forums/member/27378-zhovan در ساعت 20-09-2015, 08:21 AM

نظر

• سلام دوستان من 6 معمولی دارم خودش دی ال کرد و منم نصب کردم مشکلی نبود فقط میشه فونت منو ها و کیبورد عوض کرد حیلی بی ریحت شده نمیشه مثه قبل بشه؟ یکی دیگم حس میکنم شارژ گوشی خورده میشه

ی سوال دارم میدونم ربطی نداره ولی مختصر بگین ممنون میشم این حالت LTE چ فرقی داره با 3g واینا

نظر

• سلام دوستان من گوشي iphone6 رو ريستور كردم بعد روشن شدن از من اپل ايدي و پسورد رو ميخواد من اپل ايدي و پسورد درست رو بهش ميدم ميزنه اپل ايدي يا پسورد اشتباهه يا ميگه از اين اپل ايدي نميشه در فعال سازي استفاده كرد يه بار هم رمز رو ريست كردم باز نشد با فيلترشكن هم روي كامپيوتر امتحان كردم بايد چيكار كنم ؟؟؟؟

نظر

• دوستان من بعد از آپدیت یه مشکل عجیب پیدا کردم برنامه phone گوشیم از کار افتاده من آیفون 6 دارم وقتی وارد برنامه phone میشم هیچ کاری نمیشه کرد انگار قفل شده نه میشه recent ها رو دید نه میشه شماره گرفت نه میشه تبه کانتک رفت اعصابم خرد شده تنها راهی که میتونم به شماره هام دسترسی داشته باشم برنامه کانتکت هست حتی یک بار بک آپ گرفتم و ریستور کردم و برنامه ios9 رو از رو کامپیوتر ریختم اما باز هم درست نشد نمیدونم باید چیکار کنم نه میتونم miss call هامو ببینم نه میتونم به key pad دسترسی داشته باشم برای شماره گرفتن باید چیکار کنم کمکم کنید

نظر

• دوستان ظاهرا خیلی از دوستان ( از جمله خودم ) به مشکلات زیادی خوردند بعد از آپدیت ios9 مثل لگ زدن در مولتی تسکینگ، لگ زدن در بایین کشیدن نوار استتوس و سرچ، از کار افتادن انیمیشن باز کردن برنامه ها و لگ زدن دموها!
                      اما تا اینجا بهترین راه حل امتحان شده اینجانب روی گوشی خودم ( iphone 6 ) و گوشی دوستان! ریستور کردن از فایل ipsw و راه اندازی گوشی در حالت new phone و بدون ریستور کردن بکاپ می باشد. تاکید میکنم که اگر بکاپ قبلی رو ریستور نکنین بسیاری از مشکلات شما کمتر و حل میشود.

نظر

• گوشی من هیچ مشکلی نداره ایفون 6 هم هست . ریستور کردم . و بک آپ هم ریستور کردم خیلی عالی روان کار میکنه بی مشکل .

در ضمن باطری هم خیلی عالی شده روی حالت پاور سیور

نظر

• سلام دوستان
                          گوشیم 5s با خود گوشی آپدیت کردم.مصرف باتری خوب شده ولی هنگ میکنه مجبور مدام ریستارت کنم.وقتی هم ریستارت میکنم 10 دقیقه زمان میبره که بالا بیاد. داغون شدم

نظر

• نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            گوشیم 5s با خود گوشی آپدیت کردم.مصرف باتری خوب شده ولی هنگ میکنه مجبور مدام ریستارت کنم.وقتی هم ریستارت میکنم 10 دقیقه زمان میبره که بالا بیاد. داغون شدم
                            وارد Settings بشید و سپس General و گزینه Spotight Serch و در انتها گزینه Siri Suggestions را در حالت OFF قرار بدید...
                            گوشیتون را یکبار ریبوت کنید و نتیجه را در همینجا اعلام کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
                              دوستان ظاهرا خیلی از دوستان ( از جمله خودم ) به مشکلات زیادی خوردند بعد از آپدیت ios9 مثل لگ زدن در مولتی تسکینگ، لگ زدن در بایین کشیدن نوار استتوس و سرچ، از کار افتادن انیمیشن باز کردن برنامه ها و لگ زدن دموها!
                              اما تا اینجا بهترین راه حل امتحان شده اینجانب روی گوشی خودم ( iphone 6 ) و گوشی دوستان! ریستور کردن از فایل ipsw و راه اندازی گوشی در حالت new phone و بدون ریستور کردن بکاپ می باشد. تاکید میکنم که اگر بکاپ قبلی رو ریستور نکنین بسیاری از مشکلات شما کمتر و حل میشود.
                              منم ريستور كردم ولي اين مشكلات را دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_62 نمایش پست ها
                                سلام دوستان من دیشب به ios9 اپدیت کردم اما گوشی روی لوگوی اپل گیر کرده به ایتونز هم وصل میکنم اصلا گوشیرو نمیشناسه. چیکار کنم؟؟ گرفتار شدم
                                جیلبرک بودید و با oTA آپدیت کردید؟ تا زمانی که یادم میاد بعد از جیلبرک نمی شد با OTA آپدیت کرذ
                                شما باید با آیتونز ریستور کنید, به DFU ببرید که آیتونز میشناستش
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X