اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی رو لاک میکنم بعد که هوم رو میزنم عکس رو دسکتاپ نیس او سیک بار موزیک بالا میاد , باگِ یا میشه حلش کرد ؟

سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی قبلا پرسیدم کسی جواب نداد اینجا شلوغه بپرسم :دی

چجوری میشه یه اپ رو بطور کلی پاک کرد که اگه بلاک شده باشی از اپ دوباره بتونم ساین اپ کنم ؟
    ویرایش توسط kasra91 : https://i-phone.ir/forums/member/90654-kasra91 در ساعت 19-09-2015, 05:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان كسي سيبچه رو رو اين نسخه تست كرده؟
      برا من موقع نصب ارور ميده
      Sent from my iPhone using Tapatalk
      سلام مشکلم حل شد

برای حل مشکل وارد

setting > general<profile

و بعدش روی پروفایل سیبجه برید و اونجا گزینه trust بزنید بعدش میتونید استفاده کنید

نظر

• دوستان
        هنوز امكان استفاده از 4G ايرانسل با ios 9 وجود نداره؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط offlinebaz نمایش پست ها
          سلام
          اساتید به نظرتون علت اینکه کلیپ ایه من چرا بعضی هاشون اینطورن و مشخص نیستن؟

http://8pic.ir/images/j5gve6srdak62h00obwl.jpg
          نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
          احتمالا از برنامه های واتس اپ و تلگرام دانلود شده و فرمت وکیفیتشون پایین هست به این صورت نشون میده .
          نوشته اصلی توسط offlinebaz نمایش پست ها
          درسته اکثرا از تلگرام و اینستاگرام گرفتمشون. یعنی هیچ راهی نداره که درست بشن؟ تا وقتی باز نکنی مشخص نیستن چی هستن
          سلام...دوست عزیز برای همه ایفون دارها این مشکل هست و اکثر کلیپهای کیفیت پایین سیو شده از تلگرام یا واتس اپ به این صورت نمایش داده میشه..!.ولی خوب من با یه ترفند ساده به شما یاد میدم تو خود گوشی جوری اونا رو تصحیح کنید که تو گالری درست نمایش داده بشه و همچنین قابلیت ارسال هم داشته باشند...!! کافیه کلیپ مورد نظرتون رو در گالری با استفاده از گزینه trim کمی کوتاه کنید...!! یعنی حدود دو یا سه ثانیه از ابتدای کلیپ و یک ثانیه از انتهای کلیپ ویدویی مورد نظرتون رو با استفاده از گزینه trim کوتاه کنید و بعد کلیپ مربوطه رو دوباره سیو (save as new clip) کنید....! مشاهده میکنید مشکل حل میشه...!!

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
            سلام...دوست عزیز برای همه ایفون دارها این مشکل هست و اکثر کلیپهای کیفیت پایین سیو شده از تلگرام یا واتس اپ به این صورت نمایش داده میشه..!.ولی خوب من با یه ترفند ساده به شما یاد میدم تو خود گوشی جوری اونا رو تصحیح کنید که تو گالری درست نمایش داده بشه و همچنین قابلیت ارسال هم داشته باشند...!! کافیه کلیپ مورد نظرتون رو در گالری با استفاده از گزینه trim کمی کوتاه کنید...!! یعنی حدود دو یا سه ثانیه از ابتدای کلیپ و یک ثانیه از انتهای کلیپ ویدویی مورد نظرتون رو با استفاده از گزینه trim کوتاه کنید و بعد کلیپ مربوطه رو دوباره سیو (save as new clip) کنید....! مشاهده میکنید مشکل حل میشه...!!
            مرسي دوست عزيز واقعا عالي بود ترفندتون

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
            مرسي دوست عزيز واقعا عالي بود ترفندتون

نظر

• تو ورزن ٩يه قابليت بيدا كردم روي ويدو هاي كرفته شده با دوربين ميتوني زوم كتي مثل عكس باًتشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
                تو ios9 تو ليست تماس گيرنده ها يه كانتكت كهبيشتر از دوتا شماره سيو شده توش چرا ابي نميشه شماره اي كه تماس گرفته!!!!!!

منم این مشکل رو دارم. کسی نظری نداره؟

نظر

• يه سؤال در iOS 9 هم بيشتر از 12 گيگ در دسترس نيست؟ براي 5s

نظر

• سلام دوستان، من 4s دارم پیشنهاد میکنید آپدیت کنم؟
                    اگه کسی آپدیت کرده میشه وضعیتو بعد آپدیت بگه؟

نظر

• Watch os 2 كي معرفي ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_071 نمایش پست ها
                        تو ios9 تو ليست تماس گيرنده ها يه كانتكت كهبيشتر از دوتا شماره سيو شده توش چرا ابي نميشه شماره اي كه تماس گرفته!!!!!!

منم اين مشكلو دارم.

نظر

• ازدوستانی که ابپد 3 دارن و تست کردن خواهش میکنم مشکلاتشو بگن ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
                            دوستان
                            هنوز امكان استفاده از 4G ايرانسل با ios 9 وجود نداره؟

دوستان عزيز، در اين مورد هم اطلاع رسانى كنيد، ممنونم

نظر

• من متوجه یه باگ دیگه شدم. وقتی که celluler data رو روشن میکنید واسه 2 ثانیه صفحه فریز میشه و تاچ از کار میفته

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                                من متوجه یه باگ دیگه شدم. وقتی که celluler data رو روشن میکنید واسه 2 ثانیه صفحه فریز میشه و تاچ از کار میفته
                                تو ٦پلاس و ٦ و ٤اس تست شد همچين باگي مشاهده نكردم من

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X