اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امكان دانگريد براى ايپد ٣ از اي او اس ٩ وجود داره
    من اپديت كردم بسيار هم راضيم ولى جيلبريك بايد باشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
      سلام راهی وجود نداره که بشه قبل از ریستور از فایل های موجود توی اپ های گوشی بکاپ گرفت؟؟؟
      چون من هر جور بکاپ میگیرم فقط خود اپ ها بکاپ گرفته میشه و محتویات داخلش بکاپ گرفته نمیشه
      مثلا اپ document5 توش کلی فایل دارم من و اگر بخوام ریستور کنم همش میپره
      این نرم افزار ظاهرا کارش اینه : iPhone Backup Extractor for Windows & Mac – Extract Contacts, SMS, Photos & Notes from iPhone Backup

از اطلاعات داخل گوشی و نرم افزارها ظاهرا بک آپ میگیره. یه امتحان بکنید و باهاش بک آپ بگیرید و ببینید می تونید فایل هایی که داخل اپلیکیشن دلخواه تون دارید رو بک آپ بگیرید یا نه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
      سلام راهی وجود نداره که بشه قبل از ریستور از فایل های موجود توی اپ های گوشی بکاپ گرفت؟؟؟
      چون من هر جور بکاپ میگیرم فقط خود اپ ها بکاپ گرفته میشه و محتویات داخلش بکاپ گرفته نمیشه
      این نرم افزار ظاهرا کارش اینه : http://www.iphonebackup-extractor.com/

از اطلاعات داخل گوشی و نرم افزارها ظاهرا بک آپ میگیره. یه امتحان بکنید و باهاش بک آپ بگیرید و ببینید می تونید فایل هایی که داخل اپلیکیشن دلخواه تون دارید رو بک آپ بگیرید یا نه

نظر

• نسخه نهایی iOS 9 منتشر شد

نوشته اصلی توسط I.m@hdi نمایش پست ها
        نه دوست عزيز شما ميتوني با باز كردن وانتقال فايل ها به برنامه دانلودر اونها رو از طريق وايفاي به سيستم انتقال بدي وبعد به راحتي ريستور كني. اسكرين گذاشتم تا بهتر متوجه بشي.

البته خود همين برنامه امكان زيپ كردن فايل ها هم داره اينطوري يك فايل واحد درست ميكني و بعد داخل سيستم استخراج ميكني.

ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 19-09-2015, 01:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط offlinebaz نمایش پست ها
          سلام
          اساتید به نظرتون علت اینکه کلیپ ایه من چرا بعضی هاشون اینطورن و مشخص نیستن؟

http://8pic.ir/images/j5gve6srdak62h00obwl.jpg
          با مشاهده اين عكس از گوشي اين دوستمون متوجه شدم كه فقط من اين مشكل را ندارم مشكل از اين قراره كه هنگام اسكرين شات نبايد assistiveTouch در عكس باشه كه متاسفانه تو ورژن ٩ اين مشكل ايجاد شده

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
            اره والا من توقعم از اپل خیلی بالاس دقیقن به همون اندازه که پول دادم توقع دارم ازش. ۳/۴۰۰ پول دادم که 2 تا s6 میتونستم بخرم به نظر شما اشتباه میکنم که انتظار دارم گوشی که این همه بهش علاقت دارمو تعصبشو میکشم با ای همه تبلیقات با این قیمت بالا اومده رسیده دستم روون و بدونه لگ باشه؟؟این چیزه زیادیه؟

البته مي دونيد كه بخاطر دلايل مشخص قيمت آيفون خيلي بالاتر هست نسبت به پول ما ، ولي حق داريد كه توقع بالا داشته باشيد از اپل

نظر

• گوشى براى من خيلى الكى داغ ميكنه روى هشت من دو ساعت كلش بازى ميكردم بدنه ايفون كاملا سرد بود اما الان پنج دقيقه بازى ميكنم گرما رو از روى كاور حس ميكنم

Sent from my iPhone6 using Tapatalk

نظر

• چه شارژی نگه می داره رو ios 9 !!!!!!!!!! یعنی واقعا عالی !!!

هیچ مشکلی نداره واسه من فقط خیلی خیلی کم لگ داره بعضی وقتا اونم واقعا قابل چشم پوشیه

iphone 6 - ota update
                ویرایش توسط capuchino : https://i-phone.ir/forums/member/84482-capuchino در ساعت 19-09-2015, 03:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها
                  دوست عزيز والا من نميدونم شما به روون يا بدونه لگ چي ميگين دقيقا؟ اگه به اين گيرهاي كوچيك و عادي تو اولين ورژن ميگين لگ پس حتما اس ٦ رو هم يكبار باهاش كار كنيد اونوقت متوجه ميشيد لگ چيه. ميدونم شما حساسين به اين چيزا اما مطمعا باشيد سادگي،روان بودن،احساسه آرامش كردن و... فقط و فقط تو اكوسيستمه اپل ميتونه پيدا بشه. اگه فكر ميكنين كه خيلي تو اين دنيايه ios اذيت ميشين خوب اين به سليقه شما بستگي داره و ١٠٠ البته نظرتونم قابل احترامه، شما ٣٤٠٠ پولي كه داديو مطمعا باش پشيمونت نميكنه در آينده، اما اگه مديريت رم اس٦ و شلوغي آندرويد رو ببينيد احتماله پشيمونيتون بيشتره. در كل حرفامو خلاصه ميكنم اپل اگه اينهمه فروش ميكنه يكي از بزرگترين دليلش اكوسيستمه بسيار خوب و راحتشه، اصن هركس كه با اپل كار كنه اينقدر توش احساس راحتي داره كه اصلا با گوشي و سيستم عامله ديگه نميتونه كنار بياد ولي در هرصورت نظره شما قابل احترامه موفق باشيد.

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
                  دوست بسیار گلم من اگه از این سیستم عامل دارم گله میکنم دلیلش این نیست که اندرویدو قبول دارم من هر وقت اندرود دستم میگیرم احساسه خفگی میکنم حرف شما هم کاملا درست و هیچ شکی توش نیست که این سیستم بهترینه ولی من گله میکنم چون با ایفونه ۵ و ios 6 بهترین گوشیو داشتم بینظیر بود منم حساس شدم به قوله شما شاید نباید تو نخ این چیزا رفت و از قسمتای خوبش لذت برد

نظر

• بله واقعا مصرف بانري روي ٦ عاليه دوستان
                    فقط مشكلات و لگهايي داره كه ايشالله رفع ميشه
                    كاش زودتر آپديت كنه من كه خسته شدم از بس خاموش روشن كردم گوشيا براي افكتهايي كه يهو غير فعال ميشن

نظر

• دوستان من یه سوالی دارم که واقعا برام جوابش ضروریه
                      من نرم افزارایی که رو گوشیمه از دوتا اپل آیدی که پسوورد هردوشونو هم دارم دانلود شدن
                      حالا به دلیل اینکه آیتونزمو به یه کامپیوتر دیگه منتقل کردم ، به محض اینکه میخوام از گوشیم بکاپ بگیرم میگه باید اوتورایز کنم گوشی و آیدیمو
                      میخوام بدونم هردوتا آی دی رو میتونم اوتورایز کنم یا فقط ی***و میتونم اینکارو بکنم ؟
                      ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                        دوستان من یه سوالی دارم که واقعا برام جوابش ضروریه
                        من نرم افزارایی که رو گوشیمه از دوتا اپل آیدی که پسوورد هردوشونو هم دارم دانلود شدن
                        حالا به دلیل اینکه آیتونزمو به یه کامپیوتر دیگه منتقل کردم ، به محض اینکه میخوام از گوشیم بکاپ بگیرم میگه باید اوتورایز کنم گوشی و آیدیمو
                        میخوام بدونم هردوتا آی دی رو میتونم اوتورایز کنم یا فقط ی***و میتونم اینکارو بکنم ؟
                        ممنون میشم راهنماییم کنید
                        تا اونجای که منم این مشکلو دارم فقط یکیشو میتونی مچ کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.iphone نمایش پست ها
                          تا اونجای که منم این مشکلو دارم فقط یکیشو میتونی مچ کنی

ممنون
                          شما پسوورد هردو آی دی رو دارین ؟ از این جهت میپرسم چون برخی گوشیشونو میدن بیرون نرم افزار بریزن برای همین پسوورد آی دی ای که باهاش براشون اپ ریختن رو ندارن ولی من هردو آی دی رو خودم ساختم و پسووردشونو دارم
                          پس در اینصورت یعنی فقط نرم افزارای یکی از اون آی دی ها به آیتونز منتقل میشه ؟

نظر

• سلام دوستان براي شما ها هم نرم افزار compass شيب رو اشتباه نشون ميده ؟؟؟ براي من بعد اپديت -٤ نشون ميده ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanshahroozy نمایش پست ها
                              ممنون
                              شما پسوورد هردو آی دی رو دارین ؟ از این جهت میپرسم چون برخی گوشیشونو میدن بیرون نرم افزار بریزن برای همین پسوورد آی دی ای که باهاش براشون اپ ریختن رو ندارن ولی من هردو آی دی رو خودم ساختم و پسووردشونو دارم
                              پس در اینصورت یعنی فقط نرم افزارای یکی از اون آی دی ها به آیتونز منتقل میشه ؟
                              اره من هر دو رو دارم خیلی هم مشکل داشتم سره این قضیه ماش میشود همرو اتقال داد رو یه اول ایدی خخخ

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                                بله واقعا مصرف بانري روي ٦ عاليه دوستان
                                فقط مشكلات و لگهايي داره كه ايشالله رفع ميشه
                                كاش زودتر آپديت كنه من كه خسته شدم از بس خاموش روشن كردم گوشيا براي افكتهايي كه يهو غير فعال ميشن

منم اين مشكل افكتو از بتا ٣ به اين ور دارم و متاسفانه هنوزم حل نشده و بايد هي خاموش روشن كنم تا درست شه.

نظر

صبر کنید ..
                                X